Autorizovaný ústav pre znaleckú činnosť „kachliarstvo a krby“, s. r. o.
Bratislava - Ružinov · Ostatná stavebná inštalácia
15 500 €tržby 2025 ▼ 60 %−1 964 €strata 2025aktívna 27 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 1 570 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
- 16 : tržby 10 230 €, výsledok hospodárenia 1 688 €
- 17 : tržby 34 725 €, výsledok hospodárenia 993 €
- 18 : tržby 40 955 €, výsledok hospodárenia 266 €
- 19 : tržby 33 030 €, výsledok hospodárenia 534 €
- 20 : tržby 32 699 €, výsledok hospodárenia 182 €
- 21 : tržby 48 000 €, výsledok hospodárenia -2 744 €
- 22 : tržby 48 650 €, výsledok hospodárenia 390 €
- 23 : tržby 45 050 €, výsledok hospodárenia 524 €
- 24 : tržby 38 885 €, výsledok hospodárenia 325 €
- 25 : tržby 15 500 €, výsledok hospodárenia -1 964 €
Autorizovaný ústav pre znaleckú činnosť „kachliarstvo a krby“, s. r. o. (IČO 36231886) mala v roku 2025 tržby 15 500 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Autorizovaný ústav pre znaleckú činnosť „kachliarstvo a krby“
Autorizovaný ústav pre znaleckú činnosť „kachliarstvo a krby“ má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 13 499 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 13 499 € | — |
| 2024 | — | 25 044 € | — |
| 2023 | — | 33 351 € | — |
| 2022 | — | 42 771 € | — |
| 2021 | — | 37 415 € | — |
| 2020 | — | 21 271 € | 15 001 € |
| 2019 | — | 14 994 € | 10 487 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konateľ Autorizovaný ústav pre znaleckú činnosť „kachliarstvo a krby“
Podľa Registra právnických osôb koná za Autorizovaný ústav pre znaleckú činnosť „kachliarstvo a krby“ 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločníci Autorizovaný ústav pre znaleckú činnosť „kachliarstvo a krby“
V registri sú zapísaní 3 spoločníci.
- Kachliarstvo, krby a kominárstvo, s. r. o.76,0 %
- Cech kachliarov a krbárov Slovenskej republiky12,0 %
- Kachliarstvo & krby, spol. s.r.o.12,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Kachliarstvo, krby a kominárstvo, s. r. o.od 16. 6. 2020 | 5 092 € | 76,0 % |
| Cech kachliarov a krbárov Slovenskej republikyod 22. 6. 2016 | 804 € | 12,0 % |
| Kachliarstvo & krby, spol. s.r.o.od 16. 6. 2020 | 804 € | 12,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Autorizovaný ústav pre znaleckú činnosť „kachliarstvo a krby“
Za rok 2025 má Autorizovaný ústav pre znaleckú činnosť „kachliarstvo a krby“ v závierke tržby 15 500 €, o 60,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −1 964 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 48 650 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Autorizovaný ústav pre znaleckú činnosť „kachliarstvo a krby“
Najvyššie tržby: rok 2022, 48 650 €. Najnižšie: rok 2016, 10 230 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 15 500 € |
| 2024 | 38 885 € |
| 2023 | 45 050 € |
| 2022 | 48 650 € |
| 2021 | 48 000 € |
| 2020 | 32 699 € |
| 2019 | 33 030 € |
| 2018 | 40 955 € |
| 2017 | 34 725 € |
| 2016 | 10 230 € |
| 2015 | — |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 9 rokoch, strata v 3 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 1 284 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −1 964 € |
| 2024 | 325 € |
| 2023 | 524 € |
| 2022 | 390 € |
| 2021 | −2 744 € |
| 2020 | 182 € |
| 2019 | 534 € |
| 2018 | 266 € |
| 2017 | 993 € |
| 2016 | 1 688 € |
| 2015 | −480 € |
| 2014 | 1 570 € |
| 2013 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Autorizovaný ústav pre znaleckú činnosť „kachliarstvo a krby“
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −12,7 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Autorizovaný ústav pre znaleckú činnosť „kachliarstvo a krby“ | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −12,7 % | +4,2 % |
| 2024 | +0,8 % | +3,0 % |
| 2023 | +1,2 % | +2,0 % |
| 2022 | +0,8 % | +1,7 % |
| 2021 | −5,7 % | +1,6 % |
| 2020 | +0,6 % | +1,6 % |
| 2019 | +1,6 % | +1,9 % |
| 2018 | +0,6 % | +2,3 % |
| 2017 | +2,9 % | +3,3 % |
| 2016 | +16,5 % | +3,3 % |
| 2015 | — | +2,7 % |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 9 rokov, najviac v roku 2017 (+239,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −60,1 % |
| 2024 | −13,7 % |
| 2023 | −7,4 % |
| 2022 | +1,4 % |
| 2021 | +46,8 % |
| 2020 | −1,0 % |
| 2019 | −19,4 % |
| 2018 | +17,9 % |
| 2017 | +239,4 % |
| 2016 | — |
| 2015 | — |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Autorizovaný ústav pre znaleckú činnosť „kachliarstvo a krby“
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 4 976 €, vlastné imanie 4 976 € a záväzky 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 4 976 € | 4 976 € | 0 € |
| 2024 | 11 497 € | 6 940 € | 4 557 € |
| 2023 | 10 455 € | 6 615 € | 3 840 € |
| 2022 | 9 961 € | 6 091 € | 3 870 € |
| 2021 | 8 043 € | 4 001 € | 4 042 € |
| 2020 | 9 670 € | 6 745 € | 2 925 € |
| 2019 | 4 300 € | 3 062 € | 1 238 € |
| 2018 | 5 642 € | 2 528 € | 3 114 € |
| 2017 | 6 935 € | 2 262 € | 4 673 € |
| 2016 | 2 799 € | 1 269 € | 1 530 € |
| 2015 | 0 € | −480 € | 480 € |
| 2014 | 0 € | −71 709 € | 71 709 € |
| 2013 | — | −73 279 € | 73 279 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Autorizovaný ústav pre znaleckú činnosť „kachliarstvo a krby“ (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15 500 € | −1 964 € | 4 976 € | 4 976 € | 0 € | 13 018 € | −12,7 % |
| 2024 | 38 885 € | 325 € | 11 497 € | 6 940 € | 4 557 € | 25 434 € | +0,8 % |
| 2023 | 45 050 € | 524 € | 10 455 € | 6 615 € | 3 840 € | 33 959 € | +1,2 % |
| 2022 | 48 650 € | 390 € | 9 961 € | 6 091 € | 3 870 € | 43 289 € | +0,8 % |
| 2021 | 48 000 € | −2 744 € | 8 043 € | 4 001 € | 4 042 € | 34 742 € | −5,7 % |
| 2020 | 32 699 € | 182 € | 9 670 € | 6 745 € | 2 925 € | 21 496 € | +0,6 % |
| 2019 | 33 030 € | 534 € | 4 300 € | 3 062 € | 1 238 € | 15 760 € | +1,6 % |
| 2018 | 40 955 € | 266 € | 5 642 € | 2 528 € | 3 114 € | 16 013 € | +0,6 % |
| 2017 | 34 725 € | 993 € | 6 935 € | 2 262 € | 4 673 € | 16 138 € | +2,9 % |
| 2016 | 10 230 € | 1 688 € | 2 799 € | 1 269 € | 1 530 € | 4 060 € | +16,5 % |
| 2015 | — | −480 € | 0 € | −480 € | 480 € | — | — |
| 2014 | — | 1 570 € | 0 € | −71 709 € | 71 709 € | 0 € | — |
| 2013 | — | 0 € | — | −73 279 € | 73 279 € | — | — |
Riziko: zaplatí Autorizovaný ústav pre znaleckú činnosť „kachliarstvo a krby“?
Peniaze od štátu: Autorizovaný ústav pre znaleckú činnosť „kachliarstvo a krby“
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Autorizovaný ústav pre znaleckú činnosť „kachliarstvo a krby“
Dátum vzniku Autorizovaný ústav pre znaleckú činnosť „kachliarstvo a krby“ je 23. 4. 1999, teda pred 27 rokmi. Skoršie obchodné meno: Axel plus, spol. s r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/109770/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013
- Nový štatutár: Jozef BitalaKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým Axel plus, spol. s r.o., odvtedy Autorizovaný ústav pre znaleckú činnosť „kachliarstvo a krby“, s. r. o.
- Nový spoločník: Cech kachliarov a krbárov Slovenskej republikySpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový spoločník: Kachliarstvo, krby a kominárstvo, s. r. o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 15 500 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Autorizovaný ústav pre znaleckú činnosť „kachliarstvo a krby“
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
- sprostredkovateľská činnosť
- spracovanie informatívnych posudkov v oblasti kachľových pecí, krbov a komínov
- informatívne testovanie, meranie analýzy a kontroly
- kachliarstvo
- čistenie a kontrola komínov
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnosti
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Kuriérske služby
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Fotografické služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Autorizovaný ústav pre znaleckú činnosť „kachliarstvo a krby“ v odvetví špecializované stavebné práce
Autorizovaný ústav pre znaleckú činnosť „kachliarstvo a krby“ je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť ostatná stavebná inštalácia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 977 € (14 568 závierok), Autorizovaný ústav pre znaleckú činnosť „kachliarstvo a krby“ má 15 500 €, čo je 22 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 852 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Autorizovaný ústav pre znaleckú činnosť „kachliarstvo a krby“ 624. z 743.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 777 €, polovica do 71 977 €, tri štvrtiny do 269 120 €; 10 % firiem má viac než 853 144 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 774 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 777 € |
| medián | 71 977 € |
| horný kvartil | 269 120 € |
| 10 % firiem má viac než | 853 144 € |
| Autorizovaný ústav pre znaleckú činnosť „kachliarstvo a krby“ | 15 500 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Autorizovaný ústav pre znaleckú činnosť „kachliarstvo a krby“
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Autorizovaný ústav pre znaleckú činnosť „kachliarstvo a krby“ s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Autorizovaný ústav pre znaleckú činnosť „kachliarstvo a krby“ | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 15 500 € | 71 977 € |
| 2024 | 38 885 € | 79 046 € |
| 2023 | 45 050 € | 84 747 € |
| 2022 | 48 650 € | 86 381 € |
| 2021 | 48 000 € | 76 841 € |
| 2020 | 32 699 € | 75 514 € |
| 2019 | 33 030 € | 86 111 € |
| 2018 | 40 955 € | 83 125 € |
| 2017 | 34 725 € | 79 649 € |
| 2016 | 10 230 € | 74 208 € |
| 2015 | — | 71 979 € |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Autorizovaný ústav pre znaleckú činnosť „kachliarstvo a krby“ | 15 500 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 97 050 € |
| medián kraja | 67 817 € |
| medián Slovenska | 71 977 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- pfstavreko s. r. o.Vysoká pri Morave · tržby 39 017 € (2025)
- Skypko s. r. o.Dolná Krupá · tržby 38 997 € (2025)
- ENERGO KUBÍN, s.r.o.Dolný Kubín · tržby 38 989 € (2025)
- PROCLEANING 1 s. r. o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 38 978 € (2025)
- Štefan Cesnak s.r.o.Levice · tržby 38 974 € (2025)
- KOUREMA s. r. o.Nitra · tržby 38 970 € (2025)
- HEDAM, s.r.o.Nový Tekov · tržby 38 963 € (2024)
- ITED, spol. s r.o.Stará Ľubovňa · tržby 38 959 € (2025)
- E-mont & servis, s.r.o.Nová Dubnica · tržby 38 955 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Autorizovaný ústav pre znaleckú činnosť „kachliarstvo a krby“, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Autorizovaný ústav pre znaleckú činnosť „kachliarstvo a krby“: Bratislava - Ružinov
Autorizovaný ústav pre znaleckú činnosť „kachliarstvo a krby“ sídli na adrese Košická 52/A, 821 08 Bratislava-mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 860 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 361. Na tej istej adrese je zapísaných 426 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
Autorizovaný ústav pre znaleckú činnosť „kachliarstvo a krby“: IČO, sídlo a základné údaje
Autorizovaný ústav pre znaleckú činnosť „kachliarstvo a krby“, s. r. o. (IČO 36231886) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 23. 4. 1999, na trhu je 27 rokov a štatutárom je Jozef Bitala. Za rok 2025 sú v závierke tržby 15 500 € a výsledok hospodárenia −1 964 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatná stavebná inštalácia (SK NACE 4324) |
| Základné imanie | 6 700 € |
| Vznik | 23. 4. 1999 |
| Skoršie názvy | Axel plus, spol. s r.o. |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) Autorizovaný ústav pre znaleckú činnosť „kachliarstvo a krby“, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 15 500 €, typická firma odvetvia 71 977 € (medián z 14 568 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy Autorizovaný ústav pre znaleckú činnosť „kachliarstvo a krby“
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Autorizovaný ústav pre znaleckú činnosť „kachliarstvo a krby“
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Autorizovaný ústav pre znaleckú činnosť „kachliarstvo a krby“
- Tendre15súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 204 tis. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy31zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
- Výhry konkurentov50firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 72 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava62 zmlúv za 3 roky · 1 007 191 € · naposledy 3. 8. 2026LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, organizačná zložka OZ Šariš31 zmlúv za 3 roky · 466 725 € · naposledy 10. 4. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.23 zmlúv za 3 roky · 141 390 € · naposledy 22. 6. 2026 Všetkých 782 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Kachliarstvo & krby, spol. s.r.o.,Komora kachliarov a kominárov Slovenskej…Kachliarstvo, krby a kominárstvo, s. r. o.Škola pre kachliarstvo a kominárstvo, s. r…BIJOZ Holding s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.29) v okrese Bratislava II
Schindler výťahy a eskalátory a.s.KONE s.r.o.Fosalli SK s.r.o.GlowWay s. r. o.Systeex Fire Safety s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.