VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

JASA, spol. s r.o. v likvidácii

Senica · Maloobchod s kobercami, rohožami, podlahovými alebo nástennými krytinami

7 363 €tržby 2025 ▼ 24 %−1 417 €strata 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

7 363 €tržby 2025 ▼ 24 %
−1 417 €strata 2025
  1. 12 : tržby 59 270 €, výsledok hospodárenia -808 €
  2. 13 : tržby 90 596 €, výsledok hospodárenia 8 712 €
  3. 14 : tržby 52 361 €, výsledok hospodárenia -7 €
  4. 15 : tržby 40 640 €, výsledok hospodárenia -4 356 €
  5. 16 : tržby 46 816 €, výsledok hospodárenia -3 038 €
  6. 17 : tržby 33 630 €, výsledok hospodárenia -13 841 €
  7. 18 : tržby 37 332 €, výsledok hospodárenia -623 €
  8. 19 : tržby 34 843 €, výsledok hospodárenia -661 €
  9. 20 : tržby 19 024 €, výsledok hospodárenia 2 527 €
  10. 21 : tržby 32 927 €, výsledok hospodárenia 5 274 €
  11. 22 : tržby 23 327 €, výsledok hospodárenia 1 644 €
  12. 23 : tržby 27 697 €, výsledok hospodárenia 336 €
  13. 24 : tržby 9 676 €, výsledok hospodárenia -2 368 €
  14. 25 : tržby 7 363 €, výsledok hospodárenia -1 417 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

JASA, spol. s r.o. v likvidácii (IČO 36227595) mala v roku 2025 tržby 7 363 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci JASA, spol. s r.o.

osobné náklady v roku 2020 boli 1 161 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2020 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.

Štatutári JASA, spol. s r.o.

Podľa Registra právnických osôb konajú za JASA, spol. s r.o. 2 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Spoločník JASA, spol. s r.o.

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch JASA, spol. s r.o.
Podiely spoločníkov na vkladoch JASA, spol. s r.o. Ferdinand Janík 100,0 %. Spolu 6 639 €. Ferdinand Janík: 6 639 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ferdinand Janík100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ferdinand Janíkod 31. 1. 2023 6 639 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok JASA, spol. s r.o.

Za rok 2025 má JASA, spol. s r.o. v závierke tržby 7 363 €, o 23,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −1 417 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2013: 90 596 €.

Tržby 20257 363 €▼ −23,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−1 417 €strata
Majetok (aktíva) 20256 645 €
Vlastné imanie 20255 886 €
Záväzky 2025759 €11,4 % majetku
Pridaná hodnota 2025−546 €
Zisková marža 2025−19,2 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−8 626 €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát JASA, spol. s r.o.

Súvaha JASA, spol. s r.o.

Všetky čísla zo závierok JASA, spol. s r.o. (14 rokov)
Čísla zo závierok JASA, spol. s r.o. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20257 363 €−1 417 €6 645 €5 886 €759 €−546 €−19,2 %
20249 676 €−2 368 €35 929 €35 204 €725 €−1 632 €−24,5 %
202327 697 €336 €39 084 €37 572 €1 512 €349 €+1,2 %
202223 327 €1 644 €39 628 €37 236 €2 392 €1 392 €+7,0 %
202132 927 €5 274 €45 127 €39 088 €6 039 €5 226 €+16,0 %
202019 024 €2 527 €40 721 €33 814 €6 907 €4 254 €+13,3 %
201934 843 €−661 €39 246 €31 286 €7 960 €6 392 €−1,9 %
201837 332 €−623 €38 141 €31 948 €6 193 €9 081 €−1,7 %
201733 630 €−13 841 €44 225 €32 571 €11 654 €1 927 €−41,2 %
201646 816 €−3 038 €54 325 €46 412 €7 913 €12 411 €−6,5 %
201540 640 €−4 356 €58 116 €49 450 €8 666 €12 383 €−10,7 %
201452 361 €−7 €62 502 €53 806 €8 696 €13 676 €0,0 %
201390 596 €8 712 €66 424 €53 813 €12 611 €24 937 €+9,6 %
201259 270 €−808 €53 815 €38 951 €14 864 €15 696 €−1,4 %

Riziko: zaplatí JASA, spol. s r.o.?

Peniaze od štátu: JASA, spol. s r.o.

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy JASA, spol. s r.o.

Dátum vzniku JASA, spol. s r.o. je 20. 4. 1998, teda pred 28 rokmi. Skoršie obchodné mená: JASA - INTERIER, v.o.s., JASA, spol. s r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/14674/T
  2. Zmena obchodného menaPredtým JASA - INTERIER, v.o.s., odvtedy JASA, spol. s r.o.
  3. Nový štatutár: Ferdinand JaníkKonateľ
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 59 270 € · majetok 53 815 €
  5. Nový spoločník: Ferdinand JaníkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 7 363 €.
  7. Zmena obchodného menaPredtým JASA, spol. s r.o., odvtedy JASA, spol. s r.o. v likvidácii.
  8. Zapísaný likvidátor: Ing. Lucia Sandtner, PhD.Likvidátor

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti JASA, spol. s r.o.

  • návrhy a výbava interiérov
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
  • sprostredkovateľská činnosť
  • špedícia
  • podlahárstvo (pokládka podlahovín)
  • reklamné činnosti
  • prenájom motorových vozidiel
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti
  • požičovňa náradia, strojov, zariadení, automobilov a automobilových prívesov
  • prenájom priemyselného a spotrebného tovaru
  • aranžovanie
  • baliarenská činnosť

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

JASA, spol. s r.o. v odvetví maloobchod

JASA, spol. s r.o. je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod s kobercami, rohožami, podlahovými alebo nástennými krytinami. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 508 € (17 918 závierok), JASA, spol. s r.o. má 7 363 €, čo je 8 % mediánu. V okrese Senica je v tomto odvetví 481 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je JASA, spol. s r.o. 125. z 132.

V odvetví v okrese Senica481aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 918Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia98 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb JASA, spol. s r.o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Senica ›

Sídlo JASA, spol. s r.o.: Senica

JASA, spol. s r.o. sídli na adrese L.Svobodu 1360/18, 905 01 Senica, okres Senica. V obci Senica je 3 283 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 7 817.

Subjektov v obci Senica3 283aktívnych
Subjektov v okrese Senica7 817aktívnych
V tom istom odvetví481okres Senica

Senica: obyvatelia a dáta ›Okres Senica ›Adresár firiem v okrese Senica ›

JASA, spol. s r.o.: IČO, sídlo a základné údaje

JASA, spol. s r.o. v likvidácii (IČO 36227595) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Senica, okres Senica. Dátum vzniku je 20. 4. 1998, na trhu je 28 rokov a štatutármi sú Ferdinand Janík a Ing. Lucia Sandtner, PhD.. Za rok 2025 sú v závierke tržby 7 363 € a výsledok hospodárenia −1 417 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieMaloobchod s kobercami, rohožami, podlahovými alebo nástennými krytinami (SK NACE 4753)
Základné imanie6 639 €
Vznik20. 4. 1998
Skoršie názvyJASA - INTERIER, v.o.s.
JASA, spol. s r.o.
ObecSenica
OkresOkres Senica
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) JASA, spol. s r.o. v likvidácii má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 7 363 €, typická firma odvetvia 97 508 € (medián z 17 918 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Senica ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Senica ›

Sieť prepojení firmy JASA, spol. s r.o.

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu JASA, spol. s r.o.

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu JASA, spol. s r.o.

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 000 €
  • Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy763zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 10 tis. €
  • Výhry konkurentov51firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
  • Diery na trhu9odvetví chýba v meste Senicatypický nepokrytý dopyt 539 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

ekoposs+ s.r.o.ekoposs+ SK s.r.o.Elarian s. r. o. v likvidáciiMIŠKOVA ŠANCA

Najväčšie firmy v obci Senica

ArcelorMittal Gonvarri SSC Slovakia, s.r.o.MAHLE Thermal and Fluid Systems Senica s…COOP Jednota Senica, spotrebné družstvoEmil Krajčík, s.r.o.HÍLEK a spol., a.s.Všetky firmy v obci Senica ›

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk