Aspinsport s.r.o.
Michalovce · Maloobchod so zariadeniami pre informatiku a komunikácie – IKT
85 632 €tržby 2025 ▲ 33 %+9 402 €zisk 2025aktívna 23 rokov2 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 45 044 €, výsledok hospodárenia 5 847 €
- 13 : tržby 37 736 €, výsledok hospodárenia 1 383 €
- 14 : tržby 33 523 €, výsledok hospodárenia 7 183 €
- 15 : tržby 26 986 €, výsledok hospodárenia 2 071 €
- 16 : tržby 30 172 €, výsledok hospodárenia -118 €
- 17 : tržby 29 193 €, výsledok hospodárenia 2 276 €
- 18 : tržby 19 503 €, výsledok hospodárenia 529 €
- 19 : tržby 35 444 €, výsledok hospodárenia 615 €
- 20 : tržby 32 504 €, výsledok hospodárenia 3 738 €
- 21 : tržby 15 754 €, výsledok hospodárenia 289 €
- 22 : tržby 40 874 €, výsledok hospodárenia 1 275 €
- 23 : tržby 54 307 €, výsledok hospodárenia 1 197 €
- 24 : tržby 64 443 €, výsledok hospodárenia -583 €
- 25 : tržby 85 632 €, výsledok hospodárenia 9 402 €
Aspinsport s.r.o. (IČO 36217468) mala v roku 2025 tržby 85 632 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Aspinsport
V roku 2025 mala Aspinsport priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 36 219 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 36 219 € | — |
| 2024 | — | 31 945 € | — |
| 2023 | — | 26 776 € | — |
| 2022 | — | 17 315 € | — |
| 2021 | — | 5 801 € | — |
| 2020 | — | 4 730 € | — |
| 2019 | — | 4 507 € | — |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ Aspinsport
Podľa Registra právnických osôb koná za Aspinsport 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník Aspinsport
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Aspinsport
Za rok 2025 má Aspinsport v závierke tržby 85 632 €, o 32,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +9 402 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 85 632 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 045 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Aspinsport
Najvyššie tržby: rok 2025, 85 632 €. Najnižšie: rok 2021, 15 754 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 85 632 € |
| 2024 | 64 443 € |
| 2023 | 54 307 € |
| 2022 | 40 874 € |
| 2021 | 15 754 € |
| 2020 | 32 504 € |
| 2019 | 35 444 € |
| 2018 | 19 503 € |
| 2017 | 29 193 € |
| 2016 | 30 172 € |
| 2015 | 26 986 € |
| 2014 | 33 523 € |
| 2013 | 37 736 € |
| 2012 | 45 044 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 12 rokoch, strata v 2 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 35 104 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 9 402 € |
| 2024 | −583 € |
| 2023 | 1 197 € |
| 2022 | 1 275 € |
| 2021 | 289 € |
| 2020 | 3 738 € |
| 2019 | 615 € |
| 2018 | 529 € |
| 2017 | 2 276 € |
| 2016 | −118 € |
| 2015 | 2 071 € |
| 2014 | 7 183 € |
| 2013 | 1 383 € |
| 2012 | 5 847 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Aspinsport
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +11,0 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Aspinsport | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +11,0 % | +2,3 % |
| 2024 | −0,9 % | +2,1 % |
| 2023 | +2,2 % | +1,4 % |
| 2022 | +3,1 % | +1,3 % |
| 2021 | +1,8 % | +1,2 % |
| 2020 | +11,5 % | +1,1 % |
| 2019 | +1,7 % | +1,1 % |
| 2018 | +2,7 % | +1,2 % |
| 2017 | +7,8 % | +1,7 % |
| 2016 | −0,4 % | +1,6 % |
| 2015 | +7,7 % | +1,3 % |
| 2014 | +21,4 % | — |
| 2013 | +3,7 % | — |
| 2012 | +13,0 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 13 rokov, najviac v roku 2022 (+159,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +32,9 % |
| 2024 | +18,7 % |
| 2023 | +32,9 % |
| 2022 | +159,5 % |
| 2021 | −51,5 % |
| 2020 | −8,3 % |
| 2019 | +81,7 % |
| 2018 | −33,2 % |
| 2017 | −3,2 % |
| 2016 | +11,8 % |
| 2015 | −19,5 % |
| 2014 | −11,2 % |
| 2013 | −16,2 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Aspinsport
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 42 200 €, vlastné imanie 31 575 € a záväzky 10 625 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 42 200 € | 31 575 € | 10 625 € |
| 2024 | 42 925 € | 22 981 € | 19 944 € |
| 2023 | 39 044 € | 23 563 € | 15 481 € |
| 2022 | 37 253 € | 22 368 € | 14 885 € |
| 2021 | 32 913 € | 21 137 € | 11 776 € |
| 2020 | 32 384 € | 20 848 € | 11 536 € |
| 2019 | 28 778 € | 17 110 € | 11 668 € |
| 2018 | 29 670 € | 16 496 € | 13 174 € |
| 2017 | 26 348 € | 12 823 € | 13 525 € |
| 2016 | 23 257 € | 10 548 € | 12 709 € |
| 2015 | 14 807 € | 10 666 € | 1 779 € |
| 2014 | 14 498 € | 8 596 € | 3 117 € |
| 2013 | 2 035 € | −3 270 € | 2 013 € |
| 2012 | 694 € | −4 655 € | 1 508 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Aspinsport (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 85 632 € | 9 402 € | 42 200 € | 31 575 € | 10 625 € | 47 157 € | +11,0 % |
| 2024 | 64 443 € | −583 € | 42 925 € | 22 981 € | 19 944 € | 34 705 € | −0,9 % |
| 2023 | 54 307 € | 1 197 € | 39 044 € | 23 563 € | 15 481 € | 29 408 € | +2,2 % |
| 2022 | 40 874 € | 1 275 € | 37 253 € | 22 368 € | 14 885 € | 20 635 € | +3,1 % |
| 2021 | 15 754 € | 289 € | 32 913 € | 21 137 € | 11 776 € | 6 416 € | +1,8 % |
| 2020 | 32 504 € | 3 738 € | 32 384 € | 20 848 € | 11 536 € | 19 587 € | +11,5 % |
| 2019 | 35 444 € | 615 € | 28 778 € | 17 110 € | 11 668 € | 10 029 € | +1,7 % |
| 2018 | 19 503 € | 529 € | 29 670 € | 16 496 € | 13 174 € | 4 951 € | +2,7 % |
| 2017 | 29 193 € | 2 276 € | 26 348 € | 12 823 € | 13 525 € | 5 338 € | +7,8 % |
| 2016 | 30 172 € | −118 € | 23 257 € | 10 548 € | 12 709 € | 8 564 € | −0,4 % |
| 2015 | 26 986 € | 2 071 € | 14 807 € | 10 666 € | 1 779 € | 6 893 € | +7,7 % |
| 2014 | 33 523 € | 7 183 € | 14 498 € | 8 596 € | 3 117 € | 11 635 € | +21,4 % |
| 2013 | 37 736 € | 1 383 € | 2 035 € | −3 270 € | 2 013 € | 9 448 € | +3,7 % |
| 2012 | 45 044 € | 5 847 € | 694 € | −4 655 € | 1 508 € | 12 621 € | +13,0 % |
Riziko: zaplatí Aspinsport?
Peniaze od štátu: Aspinsport
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Aspinsport
Dátum vzniku Aspinsport je 20. 11. 2002, teda pred 23 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/13612/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 45 044 € · majetok 694 €
- Nový spoločník: Ing. Marta BlaškováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021695863
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 85 632 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Aspinsport
- obchodná činnosť, veľkoobchod, maloobchod v rozsahu voľných živností
- ubytovacie služby v rozsahu voľných živností
- prenájom športového zariadenia a potrieb a ich požičiavanie
- prevádzka športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu, vrátane športových klubov
- prenájom nehnuteľností a hnuteľného majetku
- upratovacie služby
- reklamná činnosť, výroba a šírenie reklamy
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
- servis a oprava športového náradia a potrieb
- predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál
- predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, vína, destilátov a piva
- predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy
- výroba nealkoholických nápojov, ovocných a zeleninových štiav
- vedenie účtovníctva
- kancelárske a administratívne služby vrátane služieb kopírovania a rozmnožovania
- Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Aspinsport v odvetví maloobchod
Aspinsport je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod so zariadeniami pre informatiku a komunikácie – ikt. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 643 € (17 953 závierok), Aspinsport má 85 632 €, čo je 88 % mediánu. V okrese Michalovce je v tomto odvetví 1 172 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Aspinsport 133. z 256.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 28 000 €, polovica do 97 643 €, tri štvrtiny do 451 627 €; 10 % firiem má viac než 1 461 451 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 174 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 28 000 € |
| medián | 97 643 € |
| horný kvartil | 451 627 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 461 451 € |
| Aspinsport | 85 632 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Aspinsport
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Aspinsport s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Aspinsport | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 85 632 € | 97 643 € |
| 2024 | 64 443 € | 93 145 € |
| 2023 | 54 307 € | 95 743 € |
| 2022 | 40 874 € | 101 116 € |
| 2021 | 15 754 € | 87 423 € |
| 2020 | 32 504 € | 81 900 € |
| 2019 | 35 444 € | 85 084 € |
| 2018 | 19 503 € | 80 953 € |
| 2017 | 29 193 € | 74 679 € |
| 2016 | 30 172 € | 63 581 € |
| 2015 | 26 986 € | 73 009 € |
| 2014 | 33 523 € | — |
| 2013 | 37 736 € | — |
| 2012 | 45 044 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Aspinsport | 85 632 € |
|---|---|
| medián okresu Michalovce | 92 815 € |
| medián kraja | 110 989 € |
| medián Slovenska | 97 643 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- DAL MAESTRO s.r.o.Prešov · tržby 208 739 € (2025)
- Potraviny Kanovský s. r. o.Borinka · tržby 208 634 € (2025)
- MB Apex s. r. o.Trenčín · tržby 208 625 € (2025)
- ZAFÍR zlatníctvo, s.r.o.Žilina · tržby 208 514 € (2025)
- RM RETRO s.r.o.Levice · tržby 208 386 € (2025)
- OFTEVA, s.r.o.Sereď · tržby 208 318 € (2025)
- VARGA ELEKTRO s.r.o.Lučenec · tržby 208 308 € (2025)
- FROST & MILLER s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 208 173 € (2025)
- ABCOM Košice s.r.o.Košice - mestská časť Západ · tržby 208 037 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Aspinsport, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Michalovce ›
Sídlo Aspinsport: Michalovce
Aspinsport sídli na adrese kpt. Nálepku 8, 071 01 Michalovce, okres Michalovce. V obci Michalovce je 6 130 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 12 748. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Michalovce: obyvatelia a dáta ›Okres Michalovce ›Adresár firiem v okrese Michalovce ›
Aspinsport: IČO, sídlo a základné údaje
Aspinsport s.r.o. (IČO 36217468) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Michalovce, okres Michalovce. Dátum vzniku je 20. 11. 2002, na trhu je 23 rokov a štatutárom je Ing. Marta Blašková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 85 632 € a výsledok hospodárenia +9 402 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Maloobchod so zariadeniami pre informatiku a komunikácie – IKT (SK NACE 4740) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 20. 11. 2002 |
| Obec | Michalovce |
| Okres | Okres Michalovce |
| Vyrubená daň z príjmov | 1 045 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 15 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) Aspinsport s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 85 632 €, typická firma odvetvia 97 643 € (medián z 17 953 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Michalovce ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Michalovce ›
Sieť prepojení firmy Aspinsport
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Aspinsport
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Aspinsport
- Tendre45súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 100 €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy773zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 10 tis. €
- Výhry konkurentov132firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 000 €
- Diery na trhu10odvetví chýba v meste Michalovcetypický nepokrytý dopyt 567 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava35 zmlúv za 3 roky · 392 505 € · naposledy 24. 4. 2026Centrum pre deti a rodiny Topoľčany5 zmlúv za 3 roky · 878 € · naposledy 2. 6. 2026Národné lesnícke centrum4 zmluvy za 3 roky · 165 240 € · naposledy 22. 12. 2025 Všetkých 28 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
COOP JEDNOTA Michalovce, spotrebné družstvoOSIVEX ZÁHRADKÁR, s.r.o.Sladovňa Košice, s.r.o.BLAMIR s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Michalovce
BSH Drives and Pumps s.r.o.SYRÁREŇ BEL SLOVENSKO a.s.Unomedical s.r.o.Nemocnica s poliklinikou Štefana Kukuru…Chemkostav, a.s.Všetky firmy v obci Michalovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.42) v okrese Michalovce
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.