LUNARIS, s.r.o.
Kráľovce · Výroba nábytku
939 €tržby 2025 ▼ 15 %+167 €zisk 2025aktívna 24 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 14 : tržby 715 €, výsledok hospodárenia 71 €
- 15 : tržby 2 793 €, výsledok hospodárenia 1 268 €
- 16 : tržby 2 800 €, výsledok hospodárenia 225 €
- 17 : tržby 5 843 €, výsledok hospodárenia 737 €
- 18 : tržby 3 571 €, výsledok hospodárenia -71 €
- 19 : tržby 2 114 €, výsledok hospodárenia -110 €
- 20 : tržby 3 164 €, výsledok hospodárenia -11 €
- 21 : tržby 4 655 €, výsledok hospodárenia -181 €
- 22 : tržby 3 412 €, výsledok hospodárenia -38 €
- 23 : tržby 2 565 €, výsledok hospodárenia -28 €
- 24 : tržby 1 105 €, výsledok hospodárenia 148 €
- 25 : tržby 939 €, výsledok hospodárenia 167 €
Daň z príjmov
340 € za 2025Splatná daň z výkazu ziskov a strát (účty 591, 595) · Register účtovných závierok
LUNARIS, s.r.o. (IČO 36213730) mala v roku 2025 tržby 939 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci LUNARIS
V roku 2025 mala LUNARIS priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ LUNARIS
Podľa Registra právnických osôb koná za LUNARIS 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník LUNARIS
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Slavomír Sekelský100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Slavomír Sekelskýod 17. 7. 2025 | 6 640 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok LUNARIS
Za rok 2025 má LUNARIS v závierke tržby 939 €, o 15,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +167 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2017: 5 843 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát LUNARIS
Najvyššie tržby: rok 2017, 5 843 €. Najnižšie: rok 2014, 715 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 939 € |
| 2024 | 1 105 € |
| 2023 | 2 565 € |
| 2022 | 3 412 € |
| 2021 | 4 655 € |
| 2020 | 3 164 € |
| 2019 | 2 114 € |
| 2018 | 3 571 € |
| 2017 | 5 843 € |
| 2016 | 2 800 € |
| 2015 | 2 793 € |
| 2014 | 715 € |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 6 rokoch, strata v 6 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 2 177 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 167 € |
| 2024 | 148 € |
| 2023 | −28 € |
| 2022 | −38 € |
| 2021 | −181 € |
| 2020 | −11 € |
| 2019 | −110 € |
| 2018 | −71 € |
| 2017 | 737 € |
| 2016 | 225 € |
| 2015 | 1 268 € |
| 2014 | 71 € |
| 2013 | 0 € |
| 2012 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- LUNARIS
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +17,8 %, medián odvetvia +1,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | LUNARIS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +17,8 % | +1,1 % |
| 2024 | +13,4 % | +1,2 % |
| 2023 | −1,1 % | +0,6 % |
| 2022 | −1,1 % | +0,6 % |
| 2021 | −3,9 % | +0,8 % |
| 2020 | −0,3 % | +0,6 % |
| 2019 | −5,2 % | +0,8 % |
| 2018 | −2,0 % | +0,5 % |
| 2017 | +12,6 % | +1,1 % |
| 2016 | +8,0 % | +1,1 % |
| 2015 | +45,4 % | +0,9 % |
| 2014 | +9,9 % | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 11 rokov, najviac v roku 2015 (+290,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −15,0 % |
| 2024 | −56,9 % |
| 2023 | −24,8 % |
| 2022 | −26,7 % |
| 2021 | +47,1 % |
| 2020 | +49,7 % |
| 2019 | −40,8 % |
| 2018 | −38,9 % |
| 2017 | +108,7 % |
| 2016 | +0,3 % |
| 2015 | +290,6 % |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha LUNARIS
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 7 529 €, vlastné imanie 7 189 € a záväzky 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 7 529 € | 7 189 € | 340 € |
| 2024 | 7 362 € | 7 022 € | 340 € |
| 2023 | 6 874 € | 6 874 € | — |
| 2022 | 5 902 € | 5 902 € | — |
| 2021 | 4 440 € | 4 440 € | — |
| 2020 | 2 121 € | 2 121 € | — |
| 2019 | 2 132 € | 2 132 € | — |
| 2018 | 2 242 € | 2 242 € | — |
| 2017 | 2 793 € | 2 313 € | 480 € |
| 2016 | 2 056 € | 1 576 € | 480 € |
| 2015 | 1 831 € | 1 351 € | 480 € |
| 2014 | 563 € | 83 € | 480 € |
| 2013 | 12 € | 12 € | — |
| 2012 | 12 € | 12 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok LUNARIS (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 939 € | 167 € | 7 529 € | 7 189 € | 340 € | 605 € | +17,8 % |
| 2024 | 1 105 € | 148 € | 7 362 € | 7 022 € | 340 € | 572 € | +13,4 % |
| 2023 | 2 565 € | −28 € | 6 874 € | 6 874 € | — | −28 € | −1,1 % |
| 2022 | 3 412 € | −38 € | 5 902 € | 5 902 € | — | 996 € | −1,1 % |
| 2021 | 4 655 € | −181 € | 4 440 € | 4 440 € | — | −181 € | −3,9 % |
| 2020 | 3 164 € | −11 € | 2 121 € | 2 121 € | — | −11 € | −0,3 % |
| 2019 | 2 114 € | −110 € | 2 132 € | 2 132 € | — | 8 € | −5,2 % |
| 2018 | 3 571 € | −71 € | 2 242 € | 2 242 € | — | 13 € | −2,0 % |
| 2017 | 5 843 € | 737 € | 2 793 € | 2 313 € | 480 € | 1 316 € | +12,6 % |
| 2016 | 2 800 € | 225 € | 2 056 € | 1 576 € | 480 € | 770 € | +8,0 % |
| 2015 | 2 793 € | 1 268 € | 1 831 € | 1 351 € | 480 € | 1 828 € | +45,4 % |
| 2014 | 715 € | 71 € | 563 € | 83 € | 480 € | 551 € | +9,9 % |
| 2013 | — | 0 € | 12 € | 12 € | — | — | — |
| 2012 | — | 0 € | 12 € | 12 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí LUNARIS?
Peniaze od štátu: LUNARIS
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy LUNARIS
Dátum vzniku LUNARIS je 22. 4. 2002, teda pred 24 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/13220/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 12 €
- Nový štatutár: Slavomír SekelskýKonateľ
- Nový spoločník: Slavomír SekelskýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 939 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti LUNARIS
- výroba a montáž nábytku a bytových doplnkov
- montáž žalúzií
- montáž plávajúcich podláh a parkiet
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- služby súvisiace so skrášľovaním tela
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- masérske služby
- informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
LUNARIS v odvetví výroba nábytku
LUNARIS je v registri v odvetví Výroba nábytku (SK NACE 31), činnosť výroba nábytku. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 188 683 € (385 závierok), LUNARIS má 939 €, čo je 0 % mediánu. V okrese Košice - okolie je v tomto odvetví 10 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LUNARIS 4. z 5.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 54 608 €, polovica do 188 683 €, tri štvrtiny do 943 186 €; 10 % firiem má viac než 3 276 942 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 14 572 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 54 608 € |
| medián | 188 683 € |
| horný kvartil | 943 186 € |
| 10 % firiem má viac než | 3 276 942 € |
| LUNARIS | 939 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- LUNARIS
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby LUNARIS s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | LUNARIS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 939 € | 188 683 € |
| 2024 | 1 105 € | 162 876 € |
| 2023 | 2 565 € | 172 927 € |
| 2022 | 3 412 € | 202 626 € |
| 2021 | 4 655 € | 186 968 € |
| 2020 | 3 164 € | 189 198 € |
| 2019 | 2 114 € | 198 837 € |
| 2018 | 3 571 € | 199 112 € |
| 2017 | 5 843 € | 170 096 € |
| 2016 | 2 800 € | 168 251 € |
| 2015 | 2 793 € | 144 255 € |
| 2014 | 715 € | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| LUNARIS | 939 € |
|---|---|
| medián kraja | 78 364 € |
| medián Slovenska | 188 683 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- INTERIER VÖRBACH s.r.o.Dunajská Streda · tržby 1 930 € (2025)
- TROTY spol. s r.o.Košice - mestská časť Nad jazerom · tržby 1 723 € (2025)
- JB Maršal s.r.o.Beša · tržby 1 276 € (2025)
- MSB, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 1 180 € (2025)
- Naturewood s.r.o.Komárno · tržby 932 € (2025)
- MARKOS-AM, s.r.o.Gánovce · tržby 850 € (2025)
- WoodManArt s. r. o.Vyšná Myšľa · tržby 450 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LUNARIS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo LUNARIS: Kráľovce
LUNARIS sídli na adrese 193, 044 44 Kráľovce, okres Košice - okolie. V obci Kráľovce je 128 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 219.
Kráľovce: obyvatelia a dáta ›Okres Košice - okolie ›Adresár firiem v okrese Košice - okolie ›
LUNARIS: IČO, sídlo a základné údaje
LUNARIS, s.r.o. (IČO 36213730) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kráľovce, okres Košice - okolie. Dátum vzniku je 22. 4. 2002, na trhu je 24 rokov a štatutárom je Slavomír Sekelský. Za rok 2025 sú v závierke tržby 939 € a výsledok hospodárenia +167 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba nábytku (SK NACE 3100) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 22. 4. 2002 |
| Obec | Kráľovce |
| Okres | Okres Košice - okolie |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba nábytku (SK NACE 31) LUNARIS, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 939 €, typická firma odvetvia 188 683 € (medián z 385 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice - okolie ›Výroba nábytku: tržby a mzdy ›Výroba nábytku v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice - okolie ›
Sieť prepojení firmy LUNARIS
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu LUNARIS
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu LUNARIS
- Tendre32súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 800 €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 230 tis. €
- Končiace zmluvy7zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 24 tis. €
- Výhry konkurentov141firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 900 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Kráľovcetypický nepokrytý dopyt 35 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava92 zmlúv za 3 roky · 803 695 € · naposledy 2. 10. 2026Ministerstvo obrany SR30 zmlúv za 3 roky · 959 652 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.25 zmlúv za 3 roky · 226 340 € · naposledy 24. 8. 2026 Všetkých 255 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Kráľovce
GEOVRT s.r.o.KOMES FUT, s.r.o.FOP Slovakia s. r. o.POTIS s.r.o.PROGRES MT s.r.o.Všetky firmy v obci Kráľovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 31.09) v okrese Košice - okolie
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.