Global KV, spol. s r.o.
Michalovce · Nešpecializovaný veľkoobchod
3 240 €tržby 2025 ▲ 13 %+2 745 €zisk 2025aktívna 25 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 27 361 €, výsledok hospodárenia 4 220 €
- 13 : tržby 15 589 €, výsledok hospodárenia 704 €
- 14 : tržby 21 598 €, výsledok hospodárenia 2 780 €
- 15 : tržby 27 961 €, výsledok hospodárenia 972 €
- 16 : tržby 27 490 €, výsledok hospodárenia 913 €
- 17 : tržby 21 326 €, výsledok hospodárenia 2 737 €
- 18 : tržby 23 743 €, výsledok hospodárenia -550 €
- 19 : tržby 13 088 €, výsledok hospodárenia 251 €
- 20 : tržby 1 400 €, výsledok hospodárenia 961 €
- 21 : tržby 1 920 €, výsledok hospodárenia 1 508 €
- 22 : tržby 1 920 €, výsledok hospodárenia 1 543 €
- 23 : tržby 2 800 €, výsledok hospodárenia 2 287 €
- 24 : tržby 2 880 €, výsledok hospodárenia 2 356 €
- 25 : tržby 3 240 €, výsledok hospodárenia 2 745 €
Global KV, spol. s r.o. (IČO 36209864) mala v roku 2025 tržby 3 240 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Global KV
osobné náklady v roku 2019 boli 9 027 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2019 | — | 9 027 € | 6 683 € |
| 2013 | — | 5 726 € | 4 156 € |
| 2012 | — | 6 686 € | 4 758 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2019
- Mzdy 74 % 6 683 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 2 344 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2019 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2019 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.
Konateľ Global KV
Podľa Registra právnických osôb koná za Global KV 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník Global KV
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Viktor Kuzma100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Viktor Kuzmaod 9. 7. 2009 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Global KV
Za rok 2025 má Global KV v závierke tržby 3 240 €, o 12,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 745 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2015: 27 961 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Global KV
Najvyššie tržby: rok 2015, 27 961 €. Najnižšie: rok 2020, 1 400 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 3 240 € |
| 2024 | 2 880 € |
| 2023 | 2 800 € |
| 2022 | 1 920 € |
| 2021 | 1 920 € |
| 2020 | 1 400 € |
| 2019 | 13 088 € |
| 2018 | 23 743 € |
| 2017 | 21 326 € |
| 2016 | 27 490 € |
| 2015 | 27 961 € |
| 2014 | 21 598 € |
| 2013 | 15 589 € |
| 2012 | 27 361 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 13 rokoch, strata v 1 roku z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 23 427 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 2 745 € |
| 2024 | 2 356 € |
| 2023 | 2 287 € |
| 2022 | 1 543 € |
| 2021 | 1 508 € |
| 2020 | 961 € |
| 2019 | 251 € |
| 2018 | −550 € |
| 2017 | 2 737 € |
| 2016 | 913 € |
| 2015 | 972 € |
| 2014 | 2 780 € |
| 2013 | 704 € |
| 2012 | 4 220 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Global KV
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +84,7 %, medián odvetvia +2,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Global KV | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +84,7 % | +2,4 % |
| 2024 | +81,8 % | +2,3 % |
| 2023 | +81,7 % | +1,9 % |
| 2022 | +80,4 % | +2,1 % |
| 2021 | +78,5 % | +2,0 % |
| 2020 | +68,6 % | +1,6 % |
| 2019 | +1,9 % | +1,5 % |
| 2018 | −2,3 % | +1,6 % |
| 2017 | +12,8 % | +2,2 % |
| 2016 | +3,3 % | +2,0 % |
| 2015 | +3,5 % | +1,7 % |
| 2014 | +12,9 % | — |
| 2013 | +4,5 % | — |
| 2012 | +15,4 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 13 rokov, najviac v roku 2023 (+45,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +12,5 % |
| 2024 | +2,9 % |
| 2023 | +45,8 % |
| 2022 | 0,0 % |
| 2021 | +37,1 % |
| 2020 | −89,3 % |
| 2019 | −44,9 % |
| 2018 | +11,3 % |
| 2017 | −22,4 % |
| 2016 | −1,7 % |
| 2015 | +29,5 % |
| 2014 | +38,5 % |
| 2013 | −43,0 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Global KV
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 27 870 €, vlastné imanie 26 346 € a záväzky 744 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 27 870 € | 26 346 € | 744 € |
| 2024 | 25 141 € | 23 601 € | 820 € |
| 2023 | 22 368 € | 21 244 € | 404 € |
| 2022 | 19 709 € | 18 957 € | 272 € |
| 2021 | 18 168 € | 17 415 € | 273 € |
| 2020 | 16 556 € | 15 906 € | 170 € |
| 2019 | 15 014 € | 14 944 € | 70 € |
| 2018 | 17 946 € | 14 695 € | 2 771 € |
| 2017 | 17 546 € | 15 244 € | 2 302 € |
| 2016 | 13 953 € | 12 507 € | 1 026 € |
| 2015 | 14 441 € | 11 594 € | 2 427 € |
| 2014 | 12 702 € | 10 623 € | 2 079 € |
| 2013 | 10 526 € | 6 876 € | 3 650 € |
| 2012 | 8 201 € | 6 698 € | 1 503 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Global KV (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 240 € | 2 745 € | 27 870 € | 26 346 € | 744 € | 3 240 € | +84,7 % |
| 2024 | 2 880 € | 2 356 € | 25 141 € | 23 601 € | 820 € | 2 880 € | +81,8 % |
| 2023 | 2 800 € | 2 287 € | 22 368 € | 21 244 € | 404 € | 2 800 € | +81,7 % |
| 2022 | 1 920 € | 1 543 € | 19 709 € | 18 957 € | 272 € | 1 920 € | +80,4 % |
| 2021 | 1 920 € | 1 508 € | 18 168 € | 17 415 € | 273 € | 1 920 € | +78,5 % |
| 2020 | 1 400 € | 961 € | 16 556 € | 15 906 € | 170 € | 1 340 € | +68,6 % |
| 2019 | 13 088 € | 251 € | 15 014 € | 14 944 € | 70 € | 9 284 € | +1,9 % |
| 2018 | 23 743 € | −550 € | 17 946 € | 14 695 € | 2 771 € | 13 020 € | −2,3 % |
| 2017 | 21 326 € | 2 737 € | 17 546 € | 15 244 € | 2 302 € | 11 134 € | +12,8 % |
| 2016 | 27 490 € | 913 € | 13 953 € | 12 507 € | 1 026 € | 14 166 € | +3,3 % |
| 2015 | 27 961 € | 972 € | 14 441 € | 11 594 € | 2 427 € | 15 352 € | +3,5 % |
| 2014 | 21 598 € | 2 780 € | 12 702 € | 10 623 € | 2 079 € | 8 097 € | +12,9 % |
| 2013 | 15 589 € | 704 € | 10 526 € | 6 876 € | 3 650 € | 5 218 € | +4,5 % |
| 2012 | 27 361 € | 4 220 € | 8 201 € | 6 698 € | 1 503 € | 13 739 € | +15,4 % |
Riziko: zaplatí Global KV?
Peniaze od štátu: Global KV
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Global KV
Dátum vzniku Global KV je 15. 10. 2001, teda pred 25 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/12812/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 27 361 € · majetok 8 201 €
- Nový spoločník: Viktor KuzmaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 3 240 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Global KV
- obchodná činnosť - veľkoobchod a maloobchod s poľnohospodárskymi výrobkami rastlinnej a živočíšnej výroby, potravinami, výrobkami remeselnej výroby, hutníckej výroby, výrobkami z gumy a dreva, stavebným materiálom, celulózou, papierom, textilom, konfekciou, kožou, obuvou, sklom, keramikou, porcelánom, polygrafickými výrobkami, elektrotechnikou, strojmi, motorovými vozidlami, zariadeniami a technickými potrebami pre obchod, služby, priemysel, dopravu, poľnohospodárstvo a stavebníctvo, mäsom a mäsovými výrobkami, autosúčiastkami, železiarskymi výrobkami, drevospracujúcimi strojmi a zariadeniami, nerastnými surovinami, ropnými produktmi, ovocím a zeleninou, kozmetikou, nábytkom, drogériou, hračkami, alkoholickými a nealkoholickými nápojmi, tabakovými výrobkami, elektrospotrebičmi, domácimi potrebami, bytovými doplnkami
- sprostredkovanie obchodu, služieb, výroby, dopravy
- prevádzkovanie autoumyvárne
- upratovacie služby
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
- nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 t
- osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 osôb vrátane vodiča s výnimkou vozidiel taxislužby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Global KV v odvetví veľkoobchod
Global KV je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť nešpecializovaný veľkoobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 070 € (14 223 závierok), Global KV má 3 240 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Michalovce je v tomto odvetví 529 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Global KV 122. z 127.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 34 017 €, polovica do 139 070 €, tri štvrtiny do 779 617 €; 10 % firiem má viac než 4 006 097 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 688 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 34 017 € |
| medián | 139 070 € |
| horný kvartil | 779 617 € |
| 10 % firiem má viac než | 4 006 097 € |
| Global KV | 3 240 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Global KV
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Global KV s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Global KV | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 3 240 € | 139 070 € |
| 2024 | 2 880 € | 139 431 € |
| 2023 | 2 800 € | 134 898 € |
| 2022 | 1 920 € | 133 458 € |
| 2021 | 1 920 € | 117 751 € |
| 2020 | 1 400 € | 112 044 € |
| 2019 | 13 088 € | 120 438 € |
| 2018 | 23 743 € | 118 275 € |
| 2017 | 21 326 € | 106 248 € |
| 2016 | 27 490 € | 97 883 € |
| 2015 | 27 961 € | 98 123 € |
| 2014 | 21 598 € | — |
| 2013 | 15 589 € | — |
| 2012 | 27 361 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Global KV | 3 240 € |
|---|---|
| medián okresu Michalovce | 181 442 € |
| medián kraja | 123 955 € |
| medián Slovenska | 139 070 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Prenájom a správa majetku s.r.o.Banská Štiavnica · tržby 7 282 € (2017)
- Joker Fashion s.r.o.Komárno · tržby 7 280 € (2023)
- ORMOS SLOVAKIA, spol. s r.o.Považská Bystrica · tržby 7 275 € (2025)
- T. R. I. Solutions k.s.Banská Bystrica · tržby 7 259 € (2025)
- ARASLI s.r.o.Košice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 7 256 € (2025)
- Regia, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 7 249 € (2014)
- LWF s.r.o.Zvolen · tržby 7 241 € (2025)
- SPONA-ROL SK s.r.o.Banská Bystrica · tržby 7 236 € (2025)
- DUO TRADE PLUS, s.r.o.Soľ · tržby 7 233 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Global KV, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Michalovce ›
Sídlo Global KV: Michalovce
Global KV sídli na adrese Okružná 30, 071 01 Michalovce, okres Michalovce. V obci Michalovce je 6 129 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 12 748.
Michalovce: obyvatelia a dáta ›Okres Michalovce ›Adresár firiem v okrese Michalovce ›
Global KV: IČO, sídlo a základné údaje
Global KV, spol. s r.o. (IČO 36209864) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Michalovce, okres Michalovce. Dátum vzniku je 15. 10. 2001, na trhu je 25 rokov a štatutárom je Viktor Kuzma. Za rok 2025 sú v závierke tržby 3 240 € a výsledok hospodárenia +2 745 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 15. 10. 2001 |
| Obec | Michalovce |
| Okres | Okres Michalovce |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) Global KV, spol. s r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 3 240 €, typická firma odvetvia 139 070 € (medián z 14 223 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Michalovce ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Michalovce ›
Sieť prepojení firmy Global KV
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Global KV
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Global KV
- Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 25 tis. €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy611zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov82firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
- Diery na trhu10odvetví chýba v meste Michalovcetypický nepokrytý dopyt 567 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Sekcia verejného obstarávanie MO SR696 zmlúv za 3 roky · 9 404 367 € · naposledy 12. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava507 zmlúv za 3 roky · 9 572 737 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.396 zmlúv za 3 roky · 2 214 418 € · naposledy 8. 9. 2026 Všetkých 2 525 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Michalovce
BSH Drives and Pumps s.r.o.SYRÁREŇ BEL SLOVENSKO a.s.Unomedical s.r.o.Nemocnica s poliklinikou Štefana Kukuru…Chemkostav, a.s.Všetky firmy v obci Michalovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.90) v okrese Michalovce
Mliečne odbytové družstvo MichalovceMINIMAX s.r.o.LC Slovaktrans s.r.o.Xemico s.r.o.EUROCEMENT s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.