VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ARMATÚRY GROUP, s.r.o. "v likvidácii"

Šaľa

202 518 €tržby 2024 ▼ 4 %+20 348 €zisk 2024

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 29. 7. 2025. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo

RPO ŠÚ SR a FS

Tržby a zisk rok po roku

202 518 €tržby 2024 ▼ 4 %
+20 348 €zisk 2024
  1. 12 : tržby 8 325 577 €, výsledok hospodárenia 138 728 €
  2. 13 : tržby 6 100 743 €, výsledok hospodárenia 24 462 €
  3. 14 : tržby 5 638 140 €, výsledok hospodárenia 7 992 €
  4. 15 : tržby 4 727 421 €, výsledok hospodárenia 23 211 €
  5. 16 : tržby 4 470 902 €, výsledok hospodárenia 6 825 €
  6. 17 : tržby 1 823 580 €, výsledok hospodárenia -36 009 €
  7. 18 : tržby 547 056 €, výsledok hospodárenia 10 079 €
  8. 19 : tržby 432 792 €, výsledok hospodárenia 936 €
  9. 20 : tržby 240 805 €, výsledok hospodárenia 20 640 €
  10. 21 : tržby 609 751 €, výsledok hospodárenia 291 916 €
  11. 22 : tržby 267 819 €, výsledok hospodárenia 13 529 €
  12. 23 : tržby 210 134 €, výsledok hospodárenia 16 918 €
  13. 24 : tržby 202 518 €, výsledok hospodárenia 20 348 €
  14. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -5 419 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ARMATÚRY GROUP, s.r.o. "v likvidácii" (IČO 36194603) mala v roku 2024 tržby 202 518 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci ARMATÚRY GROUP, s.r.o. "v likvidácii"

osobné náklady v roku 2025 boli 2 007 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 9. 10. 2026.

Ľudia a vlastníci ARMATÚRY GROUP, s.r.o. "v likvidácii"

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok ARMATÚRY GROUP, s.r.o. "v likvidácii"

Za rok 2024 má ARMATÚRY GROUP, s.r.o. "v likvidácii" v závierke tržby 202 518 €, o 3,6 % menej než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +20 348 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2012: 8 325 577 €.

Tržby 2024203 tis. €▼ −3,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202420 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202529 tis. €
Vlastné imanie 202529 tis. €
Záväzky 2025118 €0,4 % majetku
Pridaná hodnota 2025−3 515 €
Zisková marža 2024+10,0 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 14 rokov534 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát ARMATÚRY GROUP, s.r.o. "v likvidácii"

Súvaha ARMATÚRY GROUP, s.r.o. "v likvidácii"

Všetky čísla zo závierok ARMATÚRY GROUP, s.r.o. "v likvidácii" (14 rokov)
Čísla zo závierok ARMATÚRY GROUP, s.r.o. "v likvidácii" po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−5 419 €29 292 €29 174 €118 €−3 515 €—
2024202 518 €20 348 €50 310 €34 593 €15 717 €119 854 €+10,0 %
2023210 134 €16 918 €464 422 €437 866 €26 556 €128 231 €+8,1 %
2022267 819 €13 529 €643 190 €420 948 €222 242 €158 845 €+5,1 %
2021609 751 €291 916 €555 497 €407 419 €148 078 €486 891 €+47,9 %
2020240 805 €20 640 €604 836 €584 087 €20 749 €160 303 €+8,6 %
2019432 792 €936 €637 166 €563 447 €73 719 €260 933 €+0,2 %
2018547 056 €10 079 €682 946 €562 511 €120 435 €290 718 €+1,8 %
20171 823 580 €−36 009 €593 295 €552 432 €40 863 €306 820 €−2,0 %
20164 470 902 €6 825 €1 431 606 €588 441 €843 165 €373 436 €+0,2 %
20154 727 421 €23 211 €1 645 132 €581 616 €1 063 516 €349 104 €+0,5 %
20145 638 140 €7 992 €2 953 914 €558 405 €2 387 736 €498 152 €+0,1 %
20136 100 743 €24 462 €1 465 631 €550 412 €915 219 €400 349 €+0,4 %
20128 325 577 €138 728 €1 219 861 €525 950 €693 911 €551 945 €+1,7 %

Riziko: zaplatí ARMATÚRY GROUP, s.r.o. "v likvidácii"?

Peniaze od štátu: ARMATÚRY GROUP, s.r.o. "v likvidácii"

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy ARMATÚRY GROUP, s.r.o. "v likvidácii"

Dátum vzniku ARMATÚRY GROUP, s.r.o. "v likvidácii" je 12. 11. 1999. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnosti112
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 8 325 577 € · majetok 1 219 861 €
  3. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

ARMATÚRY GROUP, s.r.o. "v likvidácii" v odvetví veľkoobchod

ARMATÚRY GROUP, s.r.o. "v likvidácii" je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46). Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 139 431 € (15 048 závierok), ARMATÚRY GROUP, s.r.o. "v likvidácii" má 202 518 €, čo je 1,5-násobok mediánu. V okrese Šaľa je v tomto odvetví 289 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ARMATÚRY GROUP, s.r.o. "v likvidácii" 50. z 115.

V odvetví v okrese Šaľa289aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou15 048Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia139 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ARMATÚRY GROUP, s.r.o. "v likvidácii", posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Šaľa ›

Sídlo ARMATÚRY GROUP, s.r.o. "v likvidácii": Šaľa

ARMATÚRY GROUP, s.r.o. "v likvidácii" sídli na adrese Kúpeľná 1, 927 01 Šaľa, okres Šaľa. V obci Šaľa je 3 660 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 7 744.

Subjektov v obci Šaľa3 660aktívnych
Subjektov v okrese Šaľa7 744aktívnych
V tom istom odvetví289okres Šaľa

Šaľa: obyvatelia a dáta ›Okres Šaľa ›Adresár firiem v okrese Šaľa ›

ARMATÚRY GROUP, s.r.o. "v likvidácii": IČO, sídlo a základné údaje

ARMATÚRY GROUP, s.r.o. "v likvidácii" (IČO 36194603) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Šaľa, okres Šaľa. Dátum vzniku je 12. 11. 1999, zánik je v registri zapísaný ku dňu 29. 7. 2025, po 25 rokoch. Za rok 2024 sú v závierke tržby 202 518 € a výsledok hospodárenia +20 348 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaspoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 46900
Vznik12. 11. 1999
Zánik29. 7. 2025
ObecŠaľa
OkresOkres Šaľa
Účtovných závierok v registri15

Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy ARMATÚRY GROUP, s.r.o. "v likvidácii"

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ARMATÚRY GROUP, s.r.o. "v likvidácii"

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ARMATÚRY GROUP, s.r.o. "v likvidácii"

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 33 tis. €
  • Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy612zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov82firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
  • Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Šaľatypický nepokrytý dopyt 2,0 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Šaľa

Duslo, a.s.IN VEST s.r.o.Shin Heung Precision Slovakia s.r.o.MENERT spol. s r.o.AGRORAMA, s.r.o.Všetky firmy v obci Šaľa ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.90) v okrese Šaľa

MICROWELL, spol. s r. o.SLOVKLIMA DEIMOS group, s.r.o.SCHETELIG CE s.r.o.SUPRAVIS SLOVAKIA, s.r.o.INSGRAF s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk