VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

SANTE s.r.o.

Košice - Staré Mesto · Činnosti všeobecnej lekárskej praxe

21 833 €tržby 2025 ▼ 8 %+971 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

21 833 €tržby 2025 ▼ 8 %
+971 €zisk 2025
  1. 13 : tržby 23 260 €, výsledok hospodárenia 662 €
  2. 14 : tržby 26 242 €, výsledok hospodárenia 1 597 €
  3. 15 : tržby 26 687 €, výsledok hospodárenia -779 €
  4. 16 : tržby 21 377 €, výsledok hospodárenia -2 582 €
  5. 17 : tržby 24 053 €, výsledok hospodárenia -1 075 €
  6. 18 : tržby 23 820 €, výsledok hospodárenia 671 €
  7. 19 : tržby 14 998 €, výsledok hospodárenia -1 557 €
  8. 20 : tržby 18 120 €, výsledok hospodárenia -3 704 €
  9. 21 : tržby 13 235 €, výsledok hospodárenia -7 874 €
  10. 22 : tržby 19 925 €, výsledok hospodárenia -3 624 €
  11. 23 : tržby 24 930 €, výsledok hospodárenia -4 077 €
  12. 24 : tržby 23 668 €, výsledok hospodárenia -3 808 €
  13. 25 : tržby 21 833 €, výsledok hospodárenia 971 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

SANTE s.r.o. (IČO 36180564) mala v roku 2025 tržby 21 833 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci SANTE

V roku 2025 mala SANTE priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 1 728 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.

Konateľ SANTE

Podľa Registra právnických osôb koná za SANTE 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

Spoločník SANTE

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch SANTE
Podiely spoločníkov na vkladoch SANTE MUDr. Ľudmila Kalafusová 100,0 %. Spolu 6 700 €. MUDr. Ľudmila Kalafusová: 6 700 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • MUDr. Ľudmila Kalafusová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
MUDr. Ľudmila Kalafusováod 18. 2. 2023 6 700 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok SANTE

Za rok 2025 má SANTE v závierke tržby 21 833 €, o 7,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +971 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2015: 26 687 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202522 tis. €▼ −7,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025971 €zisk
Majetok (aktíva) 20255 699 €
Vlastné imanie 2025−13 tis. €
Záväzky 202518 tis. €324,1 % majetku
Pridaná hodnota 20255 890 €
Zisková marža 2025+4,4 %medián odvetvia +15,6 %
Súčet výsledkov za 13 rokov−25 tis. €2013 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát SANTE

Súvaha SANTE

Všetky čísla zo závierok SANTE (13 rokov)
Čísla zo závierok SANTE po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202521 833 €971 €5 699 €−12 773 €18 472 €5 890 €+4,4 %
202423 668 €−3 808 €8 639 €−13 744 €22 383 €6 197 €−16,1 %
202324 930 €−4 077 €10 706 €−9 936 €20 642 €11 187 €−16,4 %
202219 925 €−3 624 €33 266 €−5 860 €39 126 €6 127 €−18,2 %
202113 235 €−7 874 €7 467 €−8 872 €16 339 €1 812 €−59,5 %
202018 120 €−3 704 €5 379 €−977 €6 356 €5 776 €−20,4 %
201914 998 €−1 557 €3 680 €2 704 €976 €5 497 €−10,4 %
201823 820 €671 €5 603 €4 263 €1 340 €10 635 €+2,8 %
201724 053 €−1 075 €4 501 €3 113 €1 388 €7 938 €−4,5 %
201621 377 €−2 582 €5 310 €4 189 €1 121 €7 781 €−12,1 %
201526 687 €−779 €7 914 €6 771 €1 143 €7 076 €−2,9 %
201426 242 €1 597 €9 406 €7 557 €1 849 €12 401 €+6,1 %
201323 260 €662 €8 720 €5 972 €2 748 €10 864 €+2,8 %

Riziko: zaplatí SANTE?

SANTE a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 34 zmlúv s dodávateľom SANTE v objeme 3 843 € z rokov 2012 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice: 3 843 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom34Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv3 843 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20125. 1. 2012

História firmy SANTE

Dátum vzniku SANTE je 8. 1. 1998, teda pred 28 rokmi. Skoršie obchodné meno: MACROSOFT s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/10006/V
  2. Nový štatutár: MUDr. Ľudmila KalafusováKonateľ
  3. Zmena obchodného menaPredtým MACROSOFT s.r.o., odvtedy SANTE s.r.o.
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 8. 1. 1998.
  5. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 23 260 € · majetok 8 720 €
  6. Nový spoločník: MUDr. Ľudmila KalafusováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 21 833 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti SANTE

  • projektovanie, dodávka a zavádzanie automatizovaných informačných a riadiacich systémov
  • rojektovanie a dodávka nevyhradených technických zariadení automatizovaných informačných a riadiacich systémov
  • poradenská činnosť v oblasti riadiacich a informačných systémov
  • organizačné a ekonomické poradenstvo
  • vedenie účtovníctva
  • školiaca činnosť v oblasti výpočtovej techniky a organizácie podnikov
  • automatizované spracovanie údajov
  • sprostredkovateľská činnosť
  • obchodná činnosť s tovarom: výpočtová a kancelárska technika, elektrické spotrebiče pre domácnosť, mechanické zariadenia pre domácnosť, potravinársky tovar, drogistický tovar a kozmetika, knihy, časopisy a noviny, tabakové výrobky, nábytok, textilný tovar, spotrebná elektronika, obuv, kancelárske potreby a papier- nický tovar
  • leasingová činnosť
  • prenájom technického vybavenia pre automatizované informačné a riadiace systémy
  • prenájom priemyselného tovaru a motorových vozidiel
  • záhradnícke služby - úprava terénu, zelene, výsadba zelene, kosenie
  • viazanie kníh a ich konečné spracovanie
  • kopírovanie a rozmnožovanie písomností, pomocou rozmnožovacej techniky
  • poskytovanie softwaru - predaj hotových programov na základe dohody s autorom
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia: ambulancia s odborným zameraním neurológia, psychiatria

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

SANTE v odvetví zdravotníctvo

SANTE je v registri v odvetví Zdravotníctvo (SK NACE 86), činnosť činnosti všeobecnej lekárskej praxe. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 182 628 € (6 331 závierok), SANTE má 21 833 €, čo je 12 % mediánu. V okrese Košice I je v tomto odvetví 317 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SANTE 206. z 217.

V odvetví v okrese Košice I317aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 331Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia183 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+15,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SANTE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Košice I ›

Sídlo SANTE: Košice - Staré Mesto

SANTE sídli na adrese Jakobyho 14, 040 01 Košice, okres Košice I. V obci Košice - Staré Mesto je 8 694 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 386. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Košice - Staré Mesto8 694aktívnych
Subjektov v okrese Košice I16 386aktívnych
V tom istom odvetví317okres Košice I
Na tej istej adrese6aktívnych subjektov

Košice - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›

SANTE: IČO, sídlo a základné údaje

SANTE s.r.o. (IČO 36180564) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Staré Mesto, okres Košice I. Dátum vzniku je 8. 1. 1998, na trhu je 28 rokov a štatutárom je MUDr. Ľudmila Kalafusová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 21 833 € a výsledok hospodárenia +971 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti všeobecnej lekárskej praxe (SK NACE 8621)
Základné imanie6 700 €
Vznik8. 1. 1998
Skoršie názvyMACROSOFT s.r.o.
ObecKošice - Staré Mesto
OkresOkres Košice I
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri11

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví zdravotníctvo (SK NACE 86) SANTE s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 21 833 €, typická firma odvetvia 182 628 € (medián z 6 331 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice I ›Zdravotníctvo: tržby a mzdy ›Zdravotníctvo v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice I ›

Sieť prepojení firmy SANTE

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu SANTE

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu SANTE

  • Tendre36súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 460 tis. €
  • Granty a dotácie83výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 386 tis. €
  • Končiace zmluvy20zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 600 €
  • Výhry konkurentov182firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 16 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Staré Mesto

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto

Východoslovenská distribučná, a.s.TEPELNÉ HOSPODÁRSTVO spoločnosť s ručením…DSI Slovakia, s.r.o.Caterpillar Slovakia, s. r. o.GlobalLogic Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 86.21) v okrese Košice I

KARDIOCOMP s.r.o.ONKO-MED s.r.o.Medicell, spol. s r.o.DYNAMED s.r.o.KELIMED, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk