VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

PUCI - AGRO s.r.o.

Hraň

115 063 €tržby 2014 ▼ 56 %+320 €zisk 2014

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 30. 12. 2015. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 15. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

115 063 €tržby 2014 ▼ 56 %
+320 €zisk 2014
  1. 12 : tržby 376 329 €, výsledok hospodárenia 361 €
  2. 13 : tržby 259 797 €, výsledok hospodárenia 303 €
  3. 14 : tržby 115 063 €, výsledok hospodárenia 320 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

PUCI - AGRO s.r.o. (IČO 36172545), sídlo Hraň, je v registri zapísaná od 15. 4. 1997 do 30. 12. 2015 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2014.

Prejsť na časť profilu 10

Ľudia a vlastníci PUCI - AGRO

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok PUCI - AGRO

Za rok 2014 má PUCI - AGRO v závierke tržby 115 063 €, o 55,7 % menej než v roku 2013, a výsledok hospodárenia +320 €. Závierky máme za 3 roky (2012 až 2014), najvyššie tržby sú z roku 2012: 376 329 €.

Tržby 2014115 tis. €▼ −55,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2014320 €zisk
Majetok (aktíva) 2014315 tis. €
Vlastné imanie 2014−12 tis. €
Záväzky 2014326 tis. €103,7 % majetku
Pridaná hodnota 2014320 €
Zisková marža 2014+0,3 %výsledok k tržbám
Súčet výsledkov za 3 roky984 €2012 až 2014

Výkaz ziskov a strát PUCI - AGRO

Súvaha PUCI - AGRO

Všetky čísla zo závierok PUCI - AGRO (3 roky)
Čísla zo závierok PUCI - AGRO po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2014115 063 €320 €314 667 €−11 596 €326 263 €320 €+0,3 %
2013259 797 €303 €336 276 €−11 369 €347 645 €−95 283 €+0,1 %
2012376 329 €361 €233 976 €−11 673 €245 649 €542 €+0,1 %

Riziko: zaplatí PUCI - AGRO?

Peniaze od štátu: PUCI - AGRO

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy PUCI - AGRO

Dátum vzniku PUCI - AGRO je 15. 4. 1997. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/9257/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 376 329 € · majetok 233 976 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014Závierok máme 3, posledné tržby 115 063 €.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

PUCI - AGRO v odvetví maloobchod

PUCI - AGRO je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47). V okrese Trebišov je v tomto odvetví 956 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PUCI - AGRO 115. z 247.

V odvetví v okrese Trebišov956aktívnych subjektov

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PUCI - AGRO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Trebišov ›

Sídlo PUCI - AGRO: Hraň

PUCI - AGRO sídli na adrese SNP 311, 076 03 Hraň, okres Trebišov. V obci Hraň je 166 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 937.

Subjektov v obci Hraň166aktívnych
Subjektov v okrese Trebišov9 937aktívnych
V tom istom odvetví956okres Trebišov

Hraň: obyvatelia a dáta ›Okres Trebišov ›Adresár firiem v okrese Trebišov ›

PUCI - AGRO: IČO, sídlo a základné údaje

PUCI - AGRO s.r.o. (IČO 36172545) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Hraň, okres Trebišov. Dátum vzniku je 15. 4. 1997, zánik je v registri zapísaný ku dňu 30. 12. 2015, po 18 rokoch. Za rok 2014 sú v závierke tržby 115 063 € a výsledok hospodárenia +320 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 47110
Vznik15. 4. 1997
Zánik30. 12. 2015
ObecHraň
OkresOkres Trebišov
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy PUCI - AGRO

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu PUCI - AGRO

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu PUCI - AGRO

  • Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 101 tis. €
  • Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy91zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 5 000 €
  • Výhry konkurentov98firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 17 tis. €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v obci Hraňtypický nepokrytý dopyt 77 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Hraň

Detská psychiatrická liečebňa n. o. HraňRWX s.r.o.Estri, s.r.o.Marek Tomko el - mont s.r.o.tintin s.r.o.Všetky firmy v obci Hraň ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.11) v okrese Trebišov

Bubo-style spol. s r.o.ALMEDIA spol. s r.o.BELLIES s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk