G.I.C. Cash, a.s., v likvidácii
Košice - Staré Mesto
zaniknutá 25. 4. 2023
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 25. 4. 2023. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk
G.I.C. Cash, a.s., v likvidácii: subjekt je zrušený ku dňu 25. 4. 2023, tržby v registri nemá.
G.I.C. Cash, a.s., v likvidácii (IČO 36172081), sídlo Košice - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 7. 4. 1997 do 25. 4. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci G.I.C. Cash, a.s.
osobné náklady v roku 2022 boli 586 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2022 | — | 586 € | — |
| 2021 | — | 4 732 € | — |
| 2020 | — | 26 976 € | — |
| 2019 | — | 29 869 € | — |
| 2013 | — | 30 769 € | 22 027 € |
| 2012 | — | 30 930 € | 25 700 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2022 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 9. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci G.I.C. Cash, a.s.
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok G.I.C. Cash, a.s.
Závierky máme za 11 rokov (2012 až 2022), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát G.I.C. Cash, a.s.
Zisk v 0 rokoch, strata v 11 rokoch z 11 rokov. Súčet za celé obdobie: −1 876 704 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2022 | −110 954 € |
| 2021 | −1 139 261 € |
| 2020 | −110 656 € |
| 2019 | −27 232 € |
| 2018 | −45 661 € |
| 2017 | −56 419 € |
| 2016 | −144 251 € |
| 2015 | −103 351 € |
| 2014 | −81 722 € |
| 2013 | −20 727 € |
| 2012 | −36 470 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha G.I.C. Cash, a.s.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2022 mala súvaha majetok 11 429 €, vlastné imanie 8 879 € a záväzky 2 550 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2022 | 11 429 € | 8 879 € | 2 550 € |
| 2021 | 136 596 € | 110 571 € | 26 025 € |
| 2020 | 1 299 480 € | 1 249 833 € | 49 647 € |
| 2019 | 1 418 457 € | 1 360 489 € | 57 968 € |
| 2018 | 1 476 748 € | 1 387 721 € | 89 027 € |
| 2017 | 1 535 549 € | 1 433 356 € | 102 193 € |
| 2016 | 1 574 299 € | 1 489 775 € | 84 524 € |
| 2015 | 1 767 205 € | 1 634 026 € | 133 179 € |
| 2014 | 1 927 935 € | 1 737 377 € | 190 558 € |
| 2013 | 2 070 454 € | 1 819 100 € | 251 354 € |
| 2012 | 2 174 358 € | 1 839 827 € | 333 641 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok G.I.C. Cash, a.s. (11 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | −110 954 € | 11 429 € | 8 879 € | 2 550 € | −3 560 € | — |
| 2021 | — | −1 139 261 € | 136 596 € | 110 571 € | 26 025 € | −12 876 € | — |
| 2020 | — | −110 656 € | 1 299 480 € | 1 249 833 € | 49 647 € | −17 557 € | — |
| 2019 | — | −27 232 € | 1 418 457 € | 1 360 489 € | 57 968 € | −20 045 € | — |
| 2018 | — | −45 661 € | 1 476 748 € | 1 387 721 € | 89 027 € | −22 022 € | — |
| 2017 | — | −56 419 € | 1 535 549 € | 1 433 356 € | 102 193 € | −62 508 € | — |
| 2016 | — | −144 251 € | 1 574 299 € | 1 489 775 € | 84 524 € | −42 332 € | — |
| 2015 | — | −103 351 € | 1 767 205 € | 1 634 026 € | 133 179 € | −48 624 € | — |
| 2014 | — | −81 722 € | 1 927 935 € | 1 737 377 € | 190 558 € | −57 849 € | — |
| 2013 | — | −20 727 € | 2 070 454 € | 1 819 100 € | 251 354 € | −54 225 € | — |
| 2012 | — | −36 470 € | 2 174 358 € | 1 839 827 € | 333 641 € | −56 147 € | — |
Riziko: zaplatí G.I.C. Cash, a.s.?
G.I.C. Cash, a.s. a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom G.I.C. Cash, a.s. z roku 2013.
História firmy G.I.C. Cash, a.s.
Dátum vzniku G.I.C. Cash, a.s. je 7. 4. 1997. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiAkciová spoločnosť · Sa/1252/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 2 174 358 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice. Firma vznikla 7. 4. 1997.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022Závierok máme 11.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
G.I.C. Cash, a.s. v odvetví administratívne a kancelárske služby
G.I.C. Cash, a.s. je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82). V okrese Košice I je v tomto odvetví 1 263 aktívnych subjektov.
Sídlo G.I.C. Cash, a.s.: Košice - Staré Mesto
G.I.C. Cash, a.s. sídli na adrese Hradbová 19, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto, okres Košice I. V obci Košice - Staré Mesto je 8 742 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 502. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.
Košice - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›
G.I.C. Cash, a.s.: IČO, sídlo a základné údaje
G.I.C. Cash, a.s., v likvidácii (IČO 36172081) je akciová spoločnosť so sídlom v obci Košice - Staré Mesto, okres Košice I. Dátum vzniku je 7. 4. 1997, zánik je v registri zapísaný ku dňu 25. 4. 2023, po 26 rokoch.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Akciová spoločnosť |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 82990 |
| Vznik | 7. 4. 1997 |
| Zánik | 25. 4. 2023 |
| Obec | Košice - Staré Mesto |
| Okres | Okres Košice I |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy G.I.C. Cash, a.s.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu G.I.C. Cash, a.s.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu G.I.C. Cash, a.s.
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 500 €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
- Končiace zmluvy386zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov74firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Staré Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 274 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 194 zmlúv za 3 roky · 4 712 153 € · naposledy 13. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava760 zmlúv za 3 roky · 35 866 342 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 912 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto
Východoslovenská distribučná, a.s.TEPELNÉ HOSPODÁRSTVO spoločnosť s ručením…DSI Slovakia, s.r.o.Caterpillar Slovakia, s. r. o.GlobalLogic Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Košice I
Vivicta Slovakia s. r. o.SMB Industries s. r. o.MVT-Partners, s. r. o.CERE Invest Lorinčík, s. r. o.SK - MINERALS s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.