VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Spolok lekárov v Bardejove

Bardejov · Činnosti profesijných členských organizácií

478 €tržby 2025 ▼ 14 %−1 141 €strata 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

478 €tržby 2025 ▼ 14 %
−1 141 €strata 2025
  1. 21 : tržby 5 400 €, výsledok hospodárenia 172 €
  2. 22 : tržby 432 €, výsledok hospodárenia -207 €
  3. 23 : tržby 467 €, výsledok hospodárenia -2 075 €
  4. 24 : tržby 556 €, výsledok hospodárenia -1 926 €
  5. 25 : tržby 478 €, výsledok hospodárenia -1 141 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Spolok lekárov v Bardejove (IČO 36160857) mala v roku 2025 tržby 478 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Ľudia a vlastníci Spolok lekárov v Bardejove

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok Spolok lekárov v Bardejove

Za rok 2025 má Spolok lekárov v Bardejove v závierke tržby 478 €, o 14,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −1 141 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 5 400 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 485 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025478 €▼ −14,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−1 141 €strata
Majetok (aktíva) 202526 tis. €
Vlastné imanie 202526 tis. €
Zisková marža 2025−238,7 %medián odvetvia +4,7 %
Súčet výsledkov za 5 rokov−5 177 €2021 až 2025
Vyrubená daň z príjmov485 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Spolok lekárov v Bardejove

Súvaha Spolok lekárov v Bardejove

Všetky čísla zo závierok Spolok lekárov v Bardejove (5 rokov)
Čísla zo závierok Spolok lekárov v Bardejove po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025478 €−1 141 €25 877 €25 877 €——−238,7 %
2024556 €−1 926 €21 710 €21 500 €210 €—−346,4 %
2023467 €−2 075 €19 305 €19 095 €210 €—−444,3 %
2022432 €−207 €20 625 €20 415 €210 €—−47,9 %
20215 400 €172 €24 860 €24 800 €60 €—+3,2 %

Riziko: zaplatí Spolok lekárov v Bardejove?

Peniaze od štátu: Spolok lekárov v Bardejove

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Spolok lekárov v Bardejove

Dátum vzniku Spolok lekárov v Bardejove je 23. 2. 1998, teda pred 28 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.

  1. Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-13773
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 5 400 € · majetok 24 860 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 478 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Spolok lekárov v Bardejove

  • lekári

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

Spolok lekárov v Bardejove v odvetví členské organizácie

Spolok lekárov v Bardejove je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti profesijných členských organizácií. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 946 € (10 723 závierok), Spolok lekárov v Bardejove má 478 €, čo je 5 % mediánu. V okrese Bardejov je v tomto odvetví 609 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Spolok lekárov v Bardejove 125. z 131.

V odvetví v okrese Bardejov609aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou10 723Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia9 946 €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Spolok lekárov v Bardejove, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ostatné činnosti v okrese Bardejov ›

Sídlo Spolok lekárov v Bardejove: Bardejov

Spolok lekárov v Bardejove sídli na adrese Pod papierňou 68, 085 01 Bardejov, okres Bardejov. V obci Bardejov je 5 641 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 558. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bardejov5 641aktívnych
Subjektov v okrese Bardejov11 558aktívnych
V tom istom odvetví609okres Bardejov
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Bardejov: obyvatelia a dáta ›Okres Bardejov ›Adresár firiem v okrese Bardejov ›

Spolok lekárov v Bardejove: IČO, sídlo a základné údaje

Spolok lekárov v Bardejove (IČO 36160857) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Bardejov, okres Bardejov. Dátum vzniku je 23. 2. 1998, na trhu je 28 rokov. Za rok 2025 sú v závierke tržby 478 € a výsledok hospodárenia −1 141 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
OdvetvieČinnosti profesijných členských organizácií (SK NACE 9412)
Vznik23. 2. 1998
ObecBardejov
OkresOkres Bardejov
Vyrubená daň z príjmov485 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Spolok lekárov v Bardejove má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 478 €, typická firma odvetvia 9 946 € (medián z 10 723 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bardejov ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Bardejov ›

Sieť prepojení firmy Spolok lekárov v Bardejove

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Spolok lekárov v Bardejove

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Spolok lekárov v Bardejove

  • Tendre71súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 294 tis. €
  • Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiaca
  • Končiace zmluvy77zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
  • Diery na trhu11odvetví chýba v meste Bardejovtypický nepokrytý dopyt 2,7 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Bardejov

MAKOS, a.s.NsP Sv. Jakuba, n.o., BardejovHUDOS s.r.o.CIMBAĽÁK s.r.o.BARDEJOVSKÉ KÚPELE a. s.Všetky firmy v obci Bardejov ›

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk