LETKA - spoločenstvo vlastníkov bytov
Poprad · Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
66 983 €tržby 2025 ▲ 2 %+11 042 €zisk 2025aktívna 29 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 22 : tržby 56 749 €, výsledok hospodárenia 5 193 €
- 23 : tržby 60 132 €, výsledok hospodárenia 9 040 €
- 24 : tržby 65 711 €, výsledok hospodárenia 7 696 €
- 25 : tržby 66 983 €, výsledok hospodárenia 11 042 €
LETKA - spoločenstvo vlastníkov bytov (IČO 36153044) mala v roku 2025 tržby 66 983 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Štatutár LETKA - spoločenstvo vlastníkov bytov
Podľa Registra právnických osôb koná za LETKA - spoločenstvo vlastníkov bytov 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok LETKA - spoločenstvo vlastníkov bytov
Za rok 2025 má LETKA - spoločenstvo vlastníkov bytov v závierke tržby 66 983 €, o 1,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +11 042 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 66 983 €.
Výkaz ziskov a strát LETKA - spoločenstvo vlastníkov bytov
Najvyššie tržby: rok 2025, 66 983 €. Najnižšie: rok 2022, 56 749 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 66 983 € |
| 2024 | 65 711 € |
| 2023 | 60 132 € |
| 2022 | 56 749 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 0 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 32 971 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 11 042 € |
| 2024 | 7 696 € |
| 2023 | 9 040 € |
| 2022 | 5 193 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- LETKA - spoločenstvo vlastníkov bytov
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +16,5 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | LETKA - spoločenstvo vlastníkov bytov | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +16,5 % | +8,8 % |
| 2024 | +11,7 % | +6,0 % |
| 2023 | +15,0 % | +4,1 % |
| 2022 | +9,2 % | +4,6 % |
| 2021 | — | +4,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 3 roky, najviac v roku 2024 (+9,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +1,9 % |
| 2024 | +9,3 % |
| 2023 | +6,0 % |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha LETKA - spoločenstvo vlastníkov bytov
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 75 959 €, vlastné imanie 33 319 € a záväzky 42 640 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 75 959 € | 33 319 € | 42 640 € |
| 2024 | 74 592 € | 41 725 € | 32 867 € |
| 2023 | 70 787 € | 40 821 € | 29 966 € |
| 2022 | 46 184 € | 2 163 € | 44 021 € |
| 2021 | 40 001 € | −3 387 € | 43 388 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok LETKA - spoločenstvo vlastníkov bytov (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 66 983 € | 11 042 € | 75 959 € | 33 319 € | 42 640 € | — | +16,5 % |
| 2024 | 65 711 € | 7 696 € | 74 592 € | 41 725 € | 32 867 € | — | +11,7 % |
| 2023 | 60 132 € | 9 040 € | 70 787 € | 40 821 € | 29 966 € | — | +15,0 % |
| 2022 | 56 749 € | 5 193 € | 46 184 € | 2 163 € | 44 021 € | — | +9,2 % |
| 2021 | — | — | 40 001 € | −3 387 € | 43 388 € | — | — |
Riziko: zaplatí LETKA - spoločenstvo vlastníkov bytov?
Peniaze od štátu: LETKA - spoločenstvo vlastníkov bytov
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy LETKA - spoločenstvo vlastníkov bytov
Dátum vzniku LETKA - spoločenstvo vlastníkov bytov je 30. 4. 1997, teda pred 29 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov · 93-PP
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 40 001 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 66 983 €.
- Nový štatutár: Peter HájovskýPredseda
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
LETKA - spoločenstvo vlastníkov bytov v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
LETKA - spoločenstvo vlastníkov bytov je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 458 € (16 659 závierok), LETKA - spoločenstvo vlastníkov bytov má 66 983 €, čo je 1,5-násobok mediánu. V okrese Poprad je v tomto odvetví 830 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LETKA - spoločenstvo vlastníkov bytov 137. z 466.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 100 €, polovica do 45 458 €, tri štvrtiny do 129 609 €; 10 % firiem má viac než 506 662 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 039 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 100 € |
| medián | 45 458 € |
| horný kvartil | 129 609 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 662 € |
| LETKA - spoločenstvo vlastníkov bytov | 66 983 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- LETKA - spoločenstvo vlastníkov bytov
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby LETKA - spoločenstvo vlastníkov bytov s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | LETKA - spoločenstvo vlastníkov bytov | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 66 983 € | 45 458 € |
| 2024 | 65 711 € | 41 451 € |
| 2023 | 60 132 € | 39 296 € |
| 2022 | 56 749 € | 39 137 € |
| 2021 | — | 36 517 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| LETKA - spoločenstvo vlastníkov bytov | 66 983 € |
|---|---|
| medián okresu Poprad | 34 312 € |
| medián kraja | 41 458 € |
| medián Slovenska | 45 458 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- V.L.S. s.r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 157 846 € (2024)
- NYC s.r.o.Pezinok · tržby 157 775 € (2025)
- TIRCOM, s. r. o.Trenčín · tržby 157 750 € (2025)
- INVEST 14 - INstoria BB LOG a. s.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 157 672 € (2025)
- PropertyX, s.r.o.Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica · tržby 157 440 € (2025)
- KODOS, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 157 434 € (2025)
- J.F.A. Invest, s.r.o.Šamorín · tržby 157 327 € (2025)
- Medical DS s.r.o.Dunajská Streda · tržby 157 261 € (2025)
- ViOn - INVEST, s.r.o.Zlaté Moravce · tržby 157 194 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LETKA - spoločenstvo vlastníkov bytov, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo LETKA - spoločenstvo vlastníkov bytov: Poprad
LETKA - spoločenstvo vlastníkov bytov sídli na adrese Komenského 8, 058 01 Poprad, okres Poprad. V obci Poprad je 9 473 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 232. Na tej istej adrese je zapísaných 12 aktívnych subjektov.
Poprad: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›
LETKA - spoločenstvo vlastníkov bytov: IČO, sídlo a základné údaje
LETKA - spoločenstvo vlastníkov bytov (IČO 36153044) je spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov so sídlom v obci Poprad, okres Poprad. Dátum vzniku je 30. 4. 1997, na trhu je 29 rokov a štatutárom je Peter Hájovský. Za rok 2025 sú v závierke tržby 66 983 € a výsledok hospodárenia +11 042 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (SK NACE 6832) |
| Vznik | 30. 4. 1997 |
| Obec | Poprad |
| Okres | Okres Poprad |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) LETKA - spoločenstvo vlastníkov bytov má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 66 983 €, typická firma odvetvia 45 458 € (medián z 16 659 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Poprad ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Poprad ›
Sieť prepojení firmy LETKA - spoločenstvo vlastníkov bytov
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu LETKA - spoločenstvo vlastníkov bytov
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu LETKA - spoločenstvo vlastníkov bytov
- Tendre132súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy430zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 200 €
- Výhry konkurentov534firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 326 tis. €
- Diery na trhu13odvetví chýba v meste Popradtypický nepokrytý dopyt 695 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Štátny fond rozvoja bývania2 899 zmlúv za 3 roky · 1 007 176 908 € · naposledy 9. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.356 zmlúv za 3 roky · 30 001 € · naposledy 7. 10. 2026Mesto Košice184 zmlúv za 3 roky · 4 219 476 € · naposledy 5. 10. 2026 Všetkých 8 910 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
ROZVOJ KULTÚRY A TALENTU n.o. v likvidácii
Najväčšie firmy v obci Poprad
PETROLTRANS, a.s.TATRAVAGÓNKA a.s.Beko Manufacturing Slovakia spol. s r.o.LUNYS, s.r.o.Hossa family, s. r. o.Všetky firmy v obci Poprad ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.32) v okrese Poprad
Priemyselný park Poprad, s.r.o.SPOLBYT, s.r.o. PopradTatranský správcovský dom s.r.o.Bytový podnik Poprad, s.r.o.Úsvit
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.