"JANKA KRÁĽA 43 a 45"
Martin · Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
99 799 €tržby 2025 ▼ 20 %+45 289 €zisk 2025aktívna 27 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 23 : tržby 123 441 €, výsledok hospodárenia 62 729 €
- 24 : tržby 124 751 €, výsledok hospodárenia 34 282 €
- 25 : tržby 99 799 €, výsledok hospodárenia 45 289 €
"JANKA KRÁĽA 43 a 45" (IČO 36148989) mala v roku 2025 tržby 99 799 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 14. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Štatutár "JANKA KRÁĽA 43 a 45"
Podľa Registra právnických osôb koná za "JANKA KRÁĽA 43 a 45" 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok "JANKA KRÁĽA 43 a 45"
Za rok 2025 má "JANKA KRÁĽA 43 a 45" v závierke tržby 99 799 €, o 20,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +45 289 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 124 751 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 0 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát "JANKA KRÁĽA 43 a 45"
Najvyššie tržby: rok 2024, 124 751 €. Najnižšie: rok 2025, 99 799 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 99 799 € |
| 2024 | 124 751 € |
| 2023 | 123 441 € |
| 2022 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 0 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 142 300 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 45 289 € |
| 2024 | 34 282 € |
| 2023 | 62 729 € |
| 2022 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- "JANKA KRÁĽA 43 a 45"
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +45,4 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | "JANKA KRÁĽA 43 a 45" | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +45,4 % | +8,8 % |
| 2024 | +27,5 % | +6,0 % |
| 2023 | +50,8 % | +4,1 % |
| 2022 | — | +4,6 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha "JANKA KRÁĽA 43 a 45"
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 60 295 €, vlastné imanie 55 376 € a záväzky 4 919 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 60 295 € | 55 376 € | 4 919 € |
| 2024 | 47 089 € | 41 847 € | 5 242 € |
| 2023 | 70 789 € | 65 656 € | 5 133 € |
| 2022 | 72 177 € | 66 466 € | 5 711 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok "JANKA KRÁĽA 43 a 45" (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 99 799 € | 45 289 € | 60 295 € | 55 376 € | 4 919 € | — | +45,4 % |
| 2024 | 124 751 € | 34 282 € | 47 089 € | 41 847 € | 5 242 € | — | +27,5 % |
| 2023 | 123 441 € | 62 729 € | 70 789 € | 65 656 € | 5 133 € | — | +50,8 % |
| 2022 | — | — | 72 177 € | 66 466 € | 5 711 € | — | — |
Riziko: zaplatí "JANKA KRÁĽA 43 a 45"?
Peniaze od štátu: "JANKA KRÁĽA 43 a 45"
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy "JANKA KRÁĽA 43 a 45"
Dátum vzniku "JANKA KRÁĽA 43 a 45" je 29. 9. 1999, teda pred 27 rokmi. Skoršie obchodné meno: " J A N K A K R Á Ľ A 43 a 45 ". Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov · MT-59/1999
- Zmena obchodného menaPredtým " J A N K A K R Á Ľ A 43 a 45 ", odvtedy "JANKA KRÁĽA 43 a 45".
- Nový štatutár: Boris RaškaPredseda
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022majetok 72 177 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 99 799 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
"JANKA KRÁĽA 43 a 45" v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
"JANKA KRÁĽA 43 a 45" je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 458 € (16 659 závierok), "JANKA KRÁĽA 43 a 45" má 99 799 €, čo je 2,2-násobok mediánu. V okrese Martin je v tomto odvetví 829 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je "JANKA KRÁĽA 43 a 45" 123. z 486.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 100 €, polovica do 45 458 €, tri štvrtiny do 129 609 €; 10 % firiem má viac než 506 662 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 039 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 100 € |
| medián | 45 458 € |
| horný kvartil | 129 609 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 662 € |
| "JANKA KRÁĽA 43 a 45" | 99 799 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- "JANKA KRÁĽA 43 a 45"
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby "JANKA KRÁĽA 43 a 45" s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | "JANKA KRÁĽA 43 a 45" | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 99 799 € | 45 458 € |
| 2024 | 124 751 € | 41 451 € |
| 2023 | 123 441 € | 39 296 € |
| 2022 | — | 39 137 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| "JANKA KRÁĽA 43 a 45" | 99 799 € |
|---|---|
| medián okresu Martin | 52 246 € |
| medián kraja | 45 702 € |
| medián Slovenska | 45 458 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- alcufen s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 240 000 € (2025)
- Realit Servis s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 240 000 € (2025)
- DOWINA REAL, s.r.o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 240 000 € (2025)
- BV Property s. r. o.Považská Bystrica · tržby 239 737 € (2025)
- ISTERTOP, spol. s r. o.Štúrovo · tržby 239 546 € (2025)
- NK TRADING plus s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 239 423 € (2025)
- FISHPET s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 239 314 € (2024)
- DOPSTA, s. r. o.Prievidza · tržby 239 194 € (2025)
- PYLYO s.r.o.Trnava · tržby 239 184 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb "JANKA KRÁĽA 43 a 45", posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo "JANKA KRÁĽA 43 a 45": Martin
"JANKA KRÁĽA 43 a 45" sídli na adrese J. Kráľa 45, 036 01 Martin, okres Martin. V obci Martin je 8 910 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 15 729. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Martin: obyvatelia a dáta ›Okres Martin ›Adresár firiem v okrese Martin ›
"JANKA KRÁĽA 43 a 45": IČO, sídlo a základné údaje
"JANKA KRÁĽA 43 a 45" (IČO 36148989) je spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov so sídlom v obci Martin, okres Martin. Dátum vzniku je 29. 9. 1999, na trhu je 27 rokov a štatutárom je Boris Raška. Za rok 2025 sú v závierke tržby 99 799 € a výsledok hospodárenia +45 289 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (SK NACE 6832) |
| Vznik | 29. 9. 1999 |
| Skoršie názvy | " J A N K A K R Á Ľ A 43 a 45 " |
| Obec | Martin |
| Okres | Okres Martin |
| Vyrubená daň z príjmov | 0 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) "JANKA KRÁĽA 43 a 45" má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 99 799 €, typická firma odvetvia 45 458 €, čo je 2,2-násobok mediánu (medián z 16 659 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Martin ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Martin ›
Sieť prepojení firmy "JANKA KRÁĽA 43 a 45"
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu "JANKA KRÁĽA 43 a 45"
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu "JANKA KRÁĽA 43 a 45"
- Tendre133súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy430zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 200 €
- Výhry konkurentov534firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 326 tis. €
- Diery na trhu12odvetví chýba v meste Martintypický nepokrytý dopyt 2,3 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Štátny fond rozvoja bývania2 899 zmlúv za 3 roky · 1 007 176 908 € · naposledy 9. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.356 zmlúv za 3 roky · 30 001 € · naposledy 7. 10. 2026Mesto Košice184 zmlúv za 3 roky · 4 219 476 € · naposledy 5. 10. 2026 Všetkých 8 910 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Martin
ŽP EKO QELET a.s.Unilabs Slovensko, s. r. o.DS Smith Turpak Obaly, a.s.Martinus, s.r.o.Mountfield SK, s.r.o.Všetky firmy v obci Martin ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.32) v okrese Martin
Okresné stavebné bytové družstvo MartinI - CYCKLE s.r.o." Hodžova 2,4,6,8 "Spoločenstvo vlastníkov bytov „Hurbanova…„ Spoločenstvo vlastníkov bytov, Štúrovo…
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.