VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

„ POD HORIČKOU "

Martin · Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy

55 862 €tržby 2025 ▲ 1 %+7 766 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 15. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

55 862 €tržby 2025 ▲ 1 %
+7 766 €zisk 2025
  1. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 22 : tržby 48 858 €, výsledok hospodárenia 3 704 €
  3. 23 : tržby 54 306 €, výsledok hospodárenia -6 266 €
  4. 24 : tržby 55 224 €, výsledok hospodárenia -14 791 €
  5. 25 : tržby 55 862 €, výsledok hospodárenia 7 766 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

„ POD HORIČKOU " (IČO 36144282) mala v roku 2025 tržby 55 862 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 10

Štatutár „ POD HORIČKOU "

Podľa Registra právnických osôb koná za „ POD HORIČKOU " 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok „ POD HORIČKOU "

Za rok 2025 má „ POD HORIČKOU " v závierke tržby 55 862 €, o 1,2 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +7 766 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 55 862 €.

Tržby 202556 tis. €▲ +1,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20257 766 €zisk
Majetok (aktíva) 202546 tis. €
Vlastné imanie 202540 tis. €
Záväzky 20255 615 €12,3 % majetku
Zisková marža 2025+13,9 %medián odvetvia +8,8 %
Súčet výsledkov za 5 rokov−9 587 €2021 až 2025

Výkaz ziskov a strát „ POD HORIČKOU "

Súvaha „ POD HORIČKOU "

Všetky čísla zo závierok „ POD HORIČKOU " (5 rokov)
Čísla zo závierok „ POD HORIČKOU " po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202555 862 €7 766 €45 632 €40 017 €5 615 €—+13,9 %
202455 224 €−14 791 €40 694 €37 135 €3 560 €—−26,8 %
202354 306 €−6 266 €11 700 €8 637 €3 063 €—−11,5 %
202248 858 €3 704 €19 443 €15 303 €4 140 €—+7,6 %
2021——17 227 €13 940 €3 286 €——

Riziko: zaplatí „ POD HORIČKOU "?

Peniaze od štátu: „ POD HORIČKOU "

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy „ POD HORIČKOU "

Dátum vzniku „ POD HORIČKOU " je 4. 11. 1998, teda pred 27 rokmi. Skoršie obchodné meno: " P O D H O R I Č K O U ". Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločenstvá vlastníkov pozemkov, bytov a pod. · MT-64/1998
  2. Zmena obchodného menaPredtým " P O D H O R I Č K O U ", odvtedy „ POD HORIČKOU ".
  3. Nový štatutár: Daniela BullováPredseda
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 17 227 €
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 55 862 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

„ POD HORIČKOU " v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností

„ POD HORIČKOU " je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 458 € (16 659 závierok), „ POD HORIČKOU " má 55 862 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Martin je v tomto odvetví 829 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je „ POD HORIČKOU " 224. z 486.

V odvetví v okrese Martin829aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou16 659Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia45 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb „ POD HORIČKOU ", posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Martin ›

Sídlo „ POD HORIČKOU ": Martin

„ POD HORIČKOU " sídli na adrese ulica Severná 12,13, 036 01 Martin, okres Martin. V obci Martin je 8 910 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 15 728.

Subjektov v obci Martin8 910aktívnych
Subjektov v okrese Martin15 728aktívnych
V tom istom odvetví829okres Martin

Martin: obyvatelia a dáta ›Okres Martin ›Adresár firiem v okrese Martin ›

„ POD HORIČKOU ": IČO, sídlo a základné údaje

„ POD HORIČKOU " (IČO 36144282) je spoločenstvá vlastníkov pozemkov, bytov a pod. so sídlom v obci Martin, okres Martin. Dátum vzniku je 4. 11. 1998, na trhu je 27 rokov a štatutárom je Daniela Bullová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 55 862 € a výsledok hospodárenia +7 766 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločenstvá vlastníkov pozemkov, bytov a pod.
OdvetvieOstatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (SK NACE 6832)
Vznik4. 11. 1998
Skoršie názvy" P O D H O R I Č K O U "
ObecMartin
OkresOkres Martin
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) „ POD HORIČKOU " má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 55 862 €, typická firma odvetvia 45 458 € (medián z 16 659 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Martin ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Martin ›

Sieť prepojení firmy „ POD HORIČKOU "

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu „ POD HORIČKOU "

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu „ POD HORIČKOU "

  • Tendre111súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie70výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
  • Končiace zmluvy431zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 200 €
  • Výhry konkurentov531firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 323 tis. €
  • Diery na trhu12odvetví chýba v meste Martintypický nepokrytý dopyt 2,3 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Martin

ŽP EKO QELET a.s.Unilabs Slovensko, s. r. o.DS Smith Turpak Obaly, a.s.Martinus, s.r.o.Mountfield SK, s.r.o.Všetky firmy v obci Martin ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.32) v okrese Martin

Okresné stavebné bytové družstvo MartinI - CYCKLE s.r.o." Hodžova 2,4,6,8 "Spoločenstvo vlastníkov bytov „Hurbanova…„ Spoločenstvo vlastníkov bytov, Štúrovo…

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk