SHŠ WAGUS n.o.
Trenčín · Scénické umenie
15 255 €tržby 2025 ▲ 15 %−13 €strata 2025aktívna 26 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 2 390 €, výsledok hospodárenia -67 €
- 22 : tržby 17 608 €, výsledok hospodárenia -93 €
- 23 : tržby 13 726 €, výsledok hospodárenia -44 €
- 24 : tržby 13 300 €, výsledok hospodárenia -1 €
- 25 : tržby 15 255 €, výsledok hospodárenia -13 €
SHŠ WAGUS n.o. (IČO 36119130) mala v roku 2025 tržby 15 255 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár SHŠ WAGUS
Podľa Registra právnických osôb koná za SHŠ WAGUS 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločníci SHŠ WAGUS
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok SHŠ WAGUS
Za rok 2025 má SHŠ WAGUS v závierke tržby 15 255 €, o 14,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −13 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 17 608 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 0 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát SHŠ WAGUS
Najvyššie tržby: rok 2022, 17 608 €. Najnižšie: rok 2021, 2 390 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 15 255 € |
| 2024 | 13 300 € |
| 2023 | 13 726 € |
| 2022 | 17 608 € |
| 2021 | 2 390 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 5 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −218 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −13 € |
| 2024 | −1 € |
| 2023 | −44 € |
| 2022 | −93 € |
| 2021 | −67 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- SHŠ WAGUS
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −0,1 %, medián odvetvia +7,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | SHŠ WAGUS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −0,1 % | +7,3 % |
| 2024 | 0,0 % | +5,4 % |
| 2023 | −0,3 % | +3,1 % |
| 2022 | −0,5 % | +2,8 % |
| 2021 | −2,8 % | +2,8 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2025 (+14,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +14,7 % |
| 2024 | −3,1 % |
| 2023 | −22,0 % |
| 2022 | +636,7 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha SHŠ WAGUS
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 3 845 €, vlastné imanie −342 € a záväzky 4 187 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 845 € | −342 € | 4 187 € |
| 2024 | 8 077 € | −329 € | 8 406 € |
| 2023 | 3 272 € | −328 € | 3 600 € |
| 2022 | 2 716 € | −284 € | 3 000 € |
| 2021 | 2 808 € | −191 € | 3 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SHŠ WAGUS (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15 255 € | −13 € | 3 845 € | −342 € | 4 187 € | — | −0,1 % |
| 2024 | 13 300 € | −1 € | 8 077 € | −329 € | 8 406 € | — | 0,0 % |
| 2023 | 13 726 € | −44 € | 3 272 € | −328 € | 3 600 € | — | −0,3 % |
| 2022 | 17 608 € | −93 € | 2 716 € | −284 € | 3 000 € | — | −0,5 % |
| 2021 | 2 390 € | −67 € | 2 808 € | −191 € | 3 000 € | — | −2,8 % |
Riziko: zaplatí SHŠ WAGUS?
SHŠ WAGUS a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom SHŠ WAGUS v objeme 2 360 € z rokov 2024 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Kreatívny inštitút Trenčín,n.o. Anglická verzia názvu je: Creative Institute Trenčín, n.o.: 1 600 € v 2 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2026, 1 600 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 2 | 1 600 € |
| 2024 | 1 | 760 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy SHŠ WAGUS
Dátum vzniku SHŠ WAGUS je 14. 7. 2000, teda pred 26 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiNezisková organizácia poskytujúca všeobecne prospešné služby · OVVS/NO-15/2000
- Nový spoločník: Ľuboš GajdošíkZakladateľ
- Nový štatutár: Michal KňažekRiaditeľ
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 2 390 € · majetok 2 808 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Bratislavská organizácia cestovného ruchu, hodnota zmluvy 760 €. Firma vznikla 14. 7. 2000.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 15 255 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti SHŠ WAGUS
- Vzdelávanie, výchova a rozvoj telesnej kultúry
- Tvorba a ochrana životného prostredia
- Rozvoj a ochrana duchovných a kultúrnych hodnôt
- Doplnkové vzdelávanie deti a mládeže
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
SHŠ WAGUS v odvetví umelecké a zábavné činnosti
SHŠ WAGUS je v registri v odvetví Umelecké a zábavné činnosti (SK NACE 90), činnosť scénické umenie. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 34 331 € (1 789 závierok), SHŠ WAGUS má 15 255 €, čo je 44 % mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 112 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SHŠ WAGUS 33. z 46.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 080 €, polovica do 34 331 €, tri štvrtiny do 68 147 €; 10 % firiem má viac než 202 932 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 866 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 080 € |
| medián | 34 331 € |
| horný kvartil | 68 147 € |
| 10 % firiem má viac než | 202 932 € |
| SHŠ WAGUS | 15 255 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- SHŠ WAGUS
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby SHŠ WAGUS s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | SHŠ WAGUS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 15 255 € | 34 331 € |
| 2024 | 13 300 € | 31 004 € |
| 2023 | 13 726 € | 31 000 € |
| 2022 | 17 608 € | 29 870 € |
| 2021 | 2 390 € | 22 469 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| SHŠ WAGUS | 15 255 € |
|---|---|
| medián okresu Trenčín | 33 183 € |
| medián kraja | 34 224 € |
| medián Slovenska | 34 331 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- JS Limited s.r.o.Prešov · tržby 33 910 € (2025)
- KARATE.TRE s.r.o.Banská Bystrica · tržby 33 870 € (2025)
- Arbo Lucy s. r. o.Trnava · tržby 33 856 € (2025)
- mazon s.r.o.Banská Bystrica · tržby 33 850 € (2025)
- GG Agency, s. r. o.Nové Mesto nad Váhom · tržby 33 844 € (2025)
- Istra Centrum, centrum pre voľný časBratislava - mestská časť Devínska Nová Ves · tržby 33 691 € (2013)
- EVA HRANICKA s. r. o.Námestovo · tržby 33 610 € (2025)
- PHR s.r.o.Kechnec · tržby 33 607 € (2025)
- Escape online s. r. o.Chrastné · tržby 33 599 € (2024)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SHŠ WAGUS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo SHŠ WAGUS: Trenčín
SHŠ WAGUS sídli na adrese Školská 48, 911 05 Trenčín, okres Trenčín. V obci Trenčín je 12 280 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 848.
Trenčín: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›
SHŠ WAGUS: IČO, sídlo a základné údaje
SHŠ WAGUS n.o. (IČO 36119130) je nezisková organizácia poskytujúca všeobecne prospešné služby so sídlom v obci Trenčín, okres Trenčín. Dátum vzniku je 14. 7. 2000, na trhu je 26 rokov a štatutárom je Michal Kňažek. Za rok 2025 sú v závierke tržby 15 255 € a výsledok hospodárenia −13 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Nezisková organizácia poskytujúca všeobecne prospešné služby |
|---|---|
| Odvetvie | Scénické umenie (SK NACE 9020) |
| Vznik | 14. 7. 2000 |
| Obec | Trenčín |
| Okres | Okres Trenčín |
| Vyrubená daň z príjmov | 0 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví umelecké a zábavné činnosti (SK NACE 90) SHŠ WAGUS n.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 15 255 €, typická firma odvetvia 34 331 € (medián z 1 789 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trenčín ›Umelecké a zábavné činnosti: tržby a mzdy ›Umelecké a zábavné činnosti v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Trenčín ›
Sieť prepojení firmy SHŠ WAGUS
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu SHŠ WAGUS
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SHŠ WAGUS
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 400 €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
- Končiace zmluvy69zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 500 €
- Výhry konkurentov36firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 900 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Trenčíntypický nepokrytý dopyt 855 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Fond na podporu umenia121 zmlúv za 3 roky · 1 562 441 € · naposledy 12. 10. 2026Vysoká škola múzických umení v Bratislave, Hudobná a tanečná fakulta VŠMU67 zmlúv za 3 roky · 76 026 € · naposledy 30. 7. 2026Slovenské komorné divadlo Martin56 zmlúv za 3 roky · 225 584 € · naposledy 3. 7. 2026 Všetkých 911 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Trenčín
4MP International, s.r.o.MSM LAND SYSTEMS s.r.o.DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.A R A V E R a. s.Všetky firmy v obci Trenčín ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 90.01) v okrese Trenčín
Tanečná skupina GOONIESSpolok Dychová hudba TRENČIANSKA DVANÁSTKAObčianske združenie FS Selčan a Selčanka
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.