VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Spoločenstvo vlastníkov bytov na Opatovskej ul. č. 666/43 "v likvidácii"

Trenčín · Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy

94 758 €tržby 2023 ▲ 13 %+20 765 €zisk 2023

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 23. 6. 2026. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

94 758 €tržby 2023 ▲ 13 %
+20 765 €zisk 2023
  1. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 22 : tržby 83 959 €, výsledok hospodárenia 3 763 €
  3. 23 : tržby 94 758 €, výsledok hospodárenia 20 765 €
  4. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  5. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Spoločenstvo vlastníkov bytov na Opatovskej ul. č. 666/43 "v likvidácii" (IČO 36114031), sídlo Trenčín, je v registri zapísaná od 9. 7. 1999 do 23. 6. 2026 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 16. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.

Prejsť na časť profilu 10

Štatutár Spoločenstvo vlastníkov bytov na Opatovskej ul. č. 666/43 "v likvidácii"

Podľa Registra právnických osôb koná za Spoločenstvo vlastníkov bytov na Opatovskej ul. č. 666/43 "v likvidácii" 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Spoločenstvo vlastníkov bytov na Opatovskej ul. č. 666/43 "v likvidácii"

Za rok 2023 má Spoločenstvo vlastníkov bytov na Opatovskej ul. č. 666/43 "v likvidácii" v závierke tržby 94 758 €, o 12,9 % viac než v roku 2022, a výsledok hospodárenia +20 765 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 94 758 €.

Tržby 202395 tis. €▲ +12,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202321 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202588 tis. €
Vlastné imanie 20250 €
Záväzky 202588 tis. €100,0 % majetku
Zisková marža 2023+21,9 %medián odvetvia +4,1 %
Súčet výsledkov za 5 rokov25 tis. €2021 až 2025

Výkaz ziskov a strát Spoločenstvo vlastníkov bytov na Opatovskej ul. č. 666/43 "v likvidácii"

Súvaha Spoločenstvo vlastníkov bytov na Opatovskej ul. č. 666/43 "v likvidácii"

Všetky čísla zo závierok Spoločenstvo vlastníkov bytov na Opatovskej ul. č. 666/43 "v likvidácii" (5 rokov)
Čísla zo závierok Spoločenstvo vlastníkov bytov na Opatovskej ul. č. 666/43 "v likvidácii" po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025——87 737 €0 €87 737 €——
2024——117 016 €3 463 €113 553 €——
202394 758 €20 765 €52 611 €51 098 €1 513 €—+21,9 %
202283 959 €3 763 €33 432 €18 648 €14 784 €—+4,5 %
2021——29 416 €2 544 €26 872 €——

Riziko: zaplatí Spoločenstvo vlastníkov bytov na Opatovskej ul. č. 666/43 "v likvidácii"?

Peniaze od štátu: Spoločenstvo vlastníkov bytov na Opatovskej ul. č. 666/43 "v likvidácii"

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Spoločenstvo vlastníkov bytov na Opatovskej ul. č. 666/43 "v likvidácii"

Dátum vzniku Spoločenstvo vlastníkov bytov na Opatovskej ul. č. 666/43 "v likvidácii" je 9. 7. 1999. Závierky v registri máme od roku 2021.

  1. Vznik spoločnostiSpoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov · OÚ- 33/99/09888-2
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 29 416 €
  3. Zapísaný likvidátor: Igor DurdíkLikvidátor
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5.
  5. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Spoločenstvo vlastníkov bytov na Opatovskej ul. č. 666/43 "v likvidácii" v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností

Spoločenstvo vlastníkov bytov na Opatovskej ul. č. 666/43 "v likvidácii" je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 39 296 € (15 966 závierok), Spoločenstvo vlastníkov bytov na Opatovskej ul. č. 666/43 "v likvidácii" má 94 758 €, čo je 2,4-násobok mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 920 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Spoločenstvo vlastníkov bytov na Opatovskej ul. č. 666/43 "v likvidácii" 114. z 405.

V odvetví v okrese Trenčín920aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou15 966Slovensko, rok 2023
Medián tržieb odvetvia39 tis. €rok 2023
Medián ziskovej marže+4,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Spoločenstvo vlastníkov bytov na Opatovskej ul. č. 666/43 "v likvidácii", posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Trenčín ›

Sídlo Spoločenstvo vlastníkov bytov na Opatovskej ul. č. 666/43 "v likvidácii": Trenčín

Spoločenstvo vlastníkov bytov na Opatovskej ul. č. 666/43 "v likvidácii" sídli na adrese Opatovská 43, 911 01 Trenčín, okres Trenčín. V obci Trenčín je 12 280 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 850. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Trenčín12 280aktívnych
Subjektov v okrese Trenčín19 850aktívnych
V tom istom odvetví920okres Trenčín
Na tej istej adrese6aktívnych subjektov

Trenčín: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›

Spoločenstvo vlastníkov bytov na Opatovskej ul. č. 666/43 "v likvidácii": IČO, sídlo a základné údaje

Spoločenstvo vlastníkov bytov na Opatovskej ul. č. 666/43 "v likvidácii" (IČO 36114031) je spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov so sídlom v obci Trenčín, okres Trenčín. Dátum vzniku je 9. 7. 1999, zánik je v registri zapísaný ku dňu 23. 6. 2026, po 26 rokoch. Za rok 2023 sú v závierke tržby 94 758 € a výsledok hospodárenia +20 765 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov
OdvetvieOstatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (SK NACE 6832)
Vznik9. 7. 1999
Zánik23. 6. 2026
ObecTrenčín
OkresOkres Trenčín
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Spoločenstvo vlastníkov bytov na Opatovskej ul. č. 666/43 "v likvidácii"

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Spoločenstvo vlastníkov bytov na Opatovskej ul. č. 666/43 "v likvidácii"

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Spoločenstvo vlastníkov bytov na Opatovskej ul. č. 666/43 "v likvidácii"

  • Tendre113súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
  • Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
  • Končiace zmluvy437zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 200 €
  • Výhry konkurentov527firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 310 tis. €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Trenčíntypický nepokrytý dopyt 855 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

RUDDIK s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Trenčín

4MP International, s.r.o.MSM LAND SYSTEMS s.r.o.DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.A R A V E R a. s.Všetky firmy v obci Trenčín ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.32) v okrese Trenčín

SPB Invest s. r. o.TRYES, a. s.Služby pre bývanie, s. r. o.BREZINALS Point, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk