SIK
Nové Zámky · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
57 030 €tržby 2025 ▲ 561 %+1 661 €zisk 2025aktívna 28 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 29 036 €, výsledok hospodárenia 1 202 €
- 24 : tržby 8 632 €, výsledok hospodárenia -197 €
- 25 : tržby 57 030 €, výsledok hospodárenia 1 661 €
SIK (IČO 36098833) mala v roku 2025 tržby 57 030 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár SIK
Podľa Registra právnických osôb koná za SIK 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok SIK
Za rok 2025 má SIK v závierke tržby 57 030 €, o 560,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 661 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 57 030 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 0 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát SIK
Najvyššie tržby: rok 2025, 57 030 €. Najnižšie: rok 2024, 8 632 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 57 030 € |
| 2024 | 8 632 € |
| 2023 | 29 036 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 1 roku z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 2 666 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 1 661 € |
| 2024 | −197 € |
| 2023 | 1 202 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- SIK
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +2,9 %, medián odvetvia +4,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | SIK | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +2,9 % | +4,7 % |
| 2024 | −2,3 % | +4,7 % |
| 2023 | +4,1 % | +4,1 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha SIK
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 3 121 €, vlastné imanie 1 461 € a záväzky 1 660 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 121 € | 1 461 € | 1 660 € |
| 2024 | 3 396 € | 1 736 € | 1 660 € |
| 2023 | 2 143 € | 483 € | 1 660 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SIK (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 57 030 € | 1 661 € | 3 121 € | 1 461 € | 1 660 € | — | +2,9 % |
| 2024 | 8 632 € | −197 € | 3 396 € | 1 736 € | 1 660 € | — | −2,3 % |
| 2023 | 29 036 € | 1 202 € | 2 143 € | 483 € | 1 660 € | — | +4,1 % |
Riziko: zaplatí SIK?
SIK a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 10 zmlúv s dodávateľom SIK v objeme 27 550 € z rokov 2021 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Fond na podporu kultury narodnostnych mensin: 20 550 € v 6 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2026, 13 000 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 2 | 13 000 € |
| 2025 | 3 | 3 050 € |
| 2024 | 2 | 2 000 € |
| 2023 | 2 | 5 500 € |
| 2021 | 1 | 4 000 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy SIK
Dátum vzniku SIK je 28. 4. 1998, teda pred 28 rokmi. Skoršie obchodné meno: Šaliansky klub mladých - Sellyei Ifjúsági Klub. Závierky v registri máme od roku 2023. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-13838
- Zmena obchodného menaPredtým Šaliansky klub mladých - Sellyei Ifjúsági Klub, odvtedy SIK.
- Nový štatutár: Gabriel AlexovičIný štatutárny orgán
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Fond na podporu kultury narodnostnych mensin, hodnota zmluvy 4 000 €. Firma vznikla 28. 4. 1998.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 29 036 € · majetok 2 143 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 57 030 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti SIK
- iné mládežnícke
- maďarské
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
SIK v odvetví členské organizácie
SIK je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 946 € (10 723 závierok), SIK má 57 030 €, čo je 5,7-násobok mediánu. V okrese Nové Zámky je v tomto odvetví 1 397 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SIK 20. z 246.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 600 €, polovica do 9 946 €, tri štvrtiny do 29 747 €; 10 % firiem má viac než 74 554 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 391 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 600 € |
| medián | 9 946 € |
| horný kvartil | 29 747 € |
| 10 % firiem má viac než | 74 554 € |
| SIK | 57 030 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- SIK
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby SIK s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | SIK | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 57 030 € | 9 946 € |
| 2024 | 8 632 € | 8 833 € |
| 2023 | 29 036 € | 8 790 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| SIK | 57 030 € |
|---|---|
| medián okresu Nové Zámky | 7 308 € |
| medián kraja | 8 013 € |
| medián Slovenska | 9 946 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- GALAXYRužomberok · tržby 137 219 € (2025)
- Rímskokatolícka cirkev, farnosť ČíčovČíčov · tržby 136 972 € (2025)
- Slovak DanceSport HeritageBratislava - mestská časť Petržalka · tržby 135 945 € (2025)
- Čas pre hviezdyBratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 135 827 € (2025)
- Rímskokatolícka cirkev, farnosť Dunajská LužnáDunajská Lužná · tržby 135 651 € (2025)
- Kontinentálni služobníci SlovenskaBratislava - mestská časť Petržalka · tržby 135 610 € (2025)
- Pro futuro hradu ČičvaSedliská · tržby 135 562 € (2025)
- TrojstenBratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 135 555 € (2025)
- Tanečný klub METEOR KošiceKošice - mestská časť Pereš · tržby 135 547 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SIK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo SIK: Nové Zámky
SIK sídli na adrese Michalská bašta 4, 940 02 Nové Zámky, okres Nové Zámky. V obci Nové Zámky je 6 413 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 22 004. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Nové Zámky: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Zámky ›Adresár firiem v okrese Nové Zámky ›
SIK: IČO, sídlo a základné údaje
SIK (IČO 36098833) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Nové Zámky, okres Nové Zámky. Dátum vzniku je 28. 4. 1998, na trhu je 28 rokov a štatutárom je Gabriel Alexovič. Za rok 2025 sú v závierke tržby 57 030 € a výsledok hospodárenia +1 661 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 28. 4. 1998 |
| Skoršie názvy | Šaliansky klub mladých - Sellyei Ifjúsági Klub |
| Obec | Nové Zámky |
| Okres | Okres Nové Zámky |
| Vyrubená daň z príjmov | 0 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) SIK patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 57 030 €, typická firma odvetvia 9 946 €, čo je 5,7-násobok mediánu (medián z 10 723 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nové Zámky ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nové Zámky ›
Sieť prepojení firmy SIK
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu SIK
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SIK
- Tendre41súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 280 tis. €
- Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy3 359zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Nové Zámkytypický nepokrytý dopyt 10,9 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Fond na podporu kultúry národnostných menšín2 857 zmlúv za 3 roky · 17 258 601 € · naposledy 6. 10. 2026Fond na podporu umenia2 437 zmlúv za 3 roky · 22 810 432 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 846 zmlúv za 3 roky · 78 096 323 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 6 395 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
VODOMONT-VODOHOSPODÁRSKE STAVBY, a.s…REGINET s.r.o.VDT Finance, s. r. o.LIBRAPROJEKT 3000
Najväčšie firmy v obci Nové Zámky
COOP Jednota Nové Zámky, spotrebné družstvoOSRAM, a.s.tk accelis Materials Slovakia s. r. o.CIKAUTXO SK s.r.o.FIRSTIN, s.r.o.Všetky firmy v obci Nové Zámky ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Nové Zámky
EdulienkaBetter Future LabHumanitné združenie "Ľudské srdce"Vidím a počujemRybárska spoločnosť Komjatice
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.