Štatistiky Kompletné dáta o firme

Olympijský klub okresu Nové Zámky

Bánov · Zábavné činnosti a voľnočasové aktivity i. n.

1 306 €tržby 2025 ▼ 63 %−624 €strata 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 8. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 7. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

1 306 €tržby 2025 ▼ 63 %
−624 €strata 2025
  1. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 22 : tržby 1 825 €, výsledok hospodárenia -1 202 €
  3. 23 : tržby 1 292 €, výsledok hospodárenia 754 €
  4. 24 : tržby 3 573 €, výsledok hospodárenia 162 €
  5. 25 : tržby 1 306 €, výsledok hospodárenia -624 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Olympijský klub okresu Nové Zámky (IČO 36097322) mala v roku 2025 tržby 1 306 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 10

Štatutár Olympijský klub okresu Nové Zámky

Podľa Registra právnických osôb koná za Olympijský klub okresu Nové Zámky 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Peter Rácekiný štatutárny orgán

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.

Tržby, zisk a majetok Olympijský klub okresu Nové Zámky

Za rok 2025 má Olympijský klub okresu Nové Zámky v závierke tržby 1 306 €, o 63,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −624 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 3 573 €.

Tržby 20251 306 €▼ −63,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−624 €strata
Majetok (aktíva) 2025347 €
Vlastné imanie 2025347 €
Záväzky 20250 €0,0 % majetku
Zisková marža 2025−47,8 %medián odvetvia +3,5 %
Súčet výsledkov za 5 rokov−910 €2021 až 2025

Výkaz ziskov a strát Olympijský klub okresu Nové Zámky

Súvaha Olympijský klub okresu Nové Zámky

Všetky čísla zo závierok Olympijský klub okresu Nové Zámky (5 rokov)
Čísla zo závierok Olympijský klub okresu Nové Zámky po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20251 306 €−624 €347 €347 €0 €—−47,8 %
20243 573 €162 €970 €970 €——+4,5 %
20231 292 €754 €809 €809 €——+58,3 %
20221 825 €−1 202 €55 €55 €——−65,8 %
2021——1 256 €1 256 €———
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí Olympijský klub okresu Nové Zámky?

Olympijský klub okresu Nové Zámky a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Olympijský klub okresu Nové Zámky v objeme 165 € z roku 2022. Najväčší objem je s odberateľom Mesto-Mestský úrad Nové Zámky: 165 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv165 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202230. 6. 2022

História firmy Olympijský klub okresu Nové Zámky

Dátum vzniku Olympijský klub okresu Nové Zámky je 24. 3. 1998, teda pred 28 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-13777
  2. Nový štatutár: Peter RácekIný štatutárny orgán
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 1 256 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Mesto-Mestský úrad Nové Zámky, hodnota zmluvy 165 €. Firma vznikla 24. 3. 1998.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 1 306 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Olympijský klub okresu Nové Zámky

  • oblastné športové

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.

Olympijský klub okresu Nové Zámky v odvetví šport, zábava a rekreácia

Olympijský klub okresu Nové Zámky je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť zábavné činnosti a voľnočasové aktivity i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 19 771 € (4 494 závierok), Olympijský klub okresu Nové Zámky má 1 306 €, čo je 7 % mediánu. V okrese Nové Zámky je v tomto odvetví 480 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Olympijský klub okresu Nové Zámky 92. z 104.

V odvetví v okrese Nové Zámky480aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 494Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia20 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+3,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Olympijský klub okresu Nové Zámky, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Umenie, zábava a rekreácia v okrese Nové Zámky ›

Sídlo Olympijský klub okresu Nové Zámky: Bánov

Olympijský klub okresu Nové Zámky sídli na adrese Čsl.armády, 941 01 Bánov, okres Nové Zámky. V obci Bánov je 382 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 22 154.

Subjektov v obci Bánov382aktívnych
Subjektov v okrese Nové Zámky22 154aktívnych
V tom istom odvetví480okres Nové Zámky

Bánov: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Zámky ›Adresár firiem v okrese Nové Zámky ›

Olympijský klub okresu Nové Zámky: IČO, sídlo a základné údaje

Olympijský klub okresu Nové Zámky (IČO 36097322) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Bánov, okres Nové Zámky. Dátum vzniku je 24. 3. 1998, na trhu je 28 rokov a štatutárom je Peter Rácek. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 306 € a výsledok hospodárenia −624 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
OdvetvieZábavné činnosti a voľnočasové aktivity i. n. (SK NACE 9329)
Vznik24. 3. 1998
ObecBánov
OkresOkres Nové Zámky
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93) Olympijský klub okresu Nové Zámky má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 1 306 €, typická firma odvetvia 19 771 € (medián z 4 494 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 8. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Nové Zámky ›Šport, zábava a rekreácia: tržby a mzdy ›Šport, zábava a rekreácia v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nové Zámky ›

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Bánov

PEKÁREŇ JURAJ OREMUS, spol. s r.o.APIS REX, s.r.o.Almara-wood s. r. o.HOMEOZDRAV s.r.o.JERA s.r.o.Všetky firmy v obci Bánov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 93.19) v okrese Nové Zámky

SKTA s. r. o.Svetová Federácia Športového Shito RyuIMGA s. r. o.Západoslovenský zväz karate, o. z.LET NEBOM s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť