ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Sloboda bytia

Trnava · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026

Tržby a zisk

Sloboda bytia: účtovnú závierku v registri zatiaľ nemá.

na trhu26 rokov
zmluvy so štátom0

Sloboda bytia (IČO 36091766), sídlo Trnava, je v registri zapísaná od 10. 3. 2000 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).

Sloboda bytia: IČO, sídlo a základné údaje

Sloboda bytia (IČO 36091766) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Trnava, okres Trnava. Dátum vzniku je 10. 3. 2000, na trhu je 26 rokov.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›

Ľudia a vlastníci Sloboda bytia

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tendre pre Sloboda bytiaNÁSKOK

Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.

Predpokladaná hodnota súťaží v odboreTento mesiac 649 724 €Budúci mesiac 165,6 mil. €Najbližší polrok 167,2 mil. €Najbližší rok 167,2 mil. €

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026

Odomknúť tendre

Financie a závierky Sloboda bytia

Účtovná závierka z Registra účtovných závierok, súvaha a výkaz ziskov a strát.

Riziko: zaplatí Sloboda bytia?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Sloboda bytia z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Granty a dotácie pre Sloboda bytiaNÁSKOK

Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.

Alokácia výziev s uzávierkouTento mesiac 378,3 mil. €Budúci mesiac 151,6 mil. €Najbližší polrok 586,9 mil. €Najbližší rok 2,07 mld. €

Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026

Odomknúť granty a dotácie

Peniaze od štátu: Sloboda bytia

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Sloboda bytia

Dátum vzniku Sloboda bytia je 10. 3. 2000, teda pred 26 rokmi.

  1. Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-16471

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Končiace zmluvy v odbore firmy Sloboda bytiaNÁSKOK

Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.

Objem zmlúv v odbore, ktoré končiaTento mesiac 1,3 mil. €Budúci mesiac 1,5 mil. €Najbližší polrok 150,2 mil. €Najbližší rok 166,9 mil. €

Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 26. 9. 2026

Odomknúť končiace zmluvy

Činnosti Sloboda bytia

V registri sú zapísané 2 predmety podnikania, teda čo Sloboda bytia smie robiť.

  • fil., pol., obč.povedomie a rozvoj osobnosti
  • iné zvieracie

Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Sloboda bytiaNÁSKOK

Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.

Odomknúť sieť prepojení

Sloboda bytia v odvetví členské organizácie

Sloboda bytia je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. V okrese Trnava je v tomto odvetví 1 587 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Trnava1 587aktívnych subjektov

Ostatné činnosti v okrese Trnava ›

Diery na trhu v okrese firmy Sloboda bytiaNÁSKOK

Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.

Odomknúť diery na trhu

Sídlo Sloboda bytia: Trnava

Sloboda bytia sídli na adrese Okružná 17, 917 01 Trnava, okres Trnava. V obci Trnava je 15 837 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 311. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Trnava15 837aktívnych
Subjektov v okrese Trnava27 311aktívnych
V tom istom odvetví1 587okres Trnava
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Trnava: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›

Údaje z registra
Obchodné menoSloboda bytia
SídloOkružná 17, 917 01 Trnava
Zapísaná vRegister občianskych združení, MV SR, VVS/1-900/90-16471Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
Právna formaZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
OdvetvieČinnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499)
Vznik10. 3. 2000
ObecTrnava
OkresOkres Trnava
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie dáta o firme NÁSKOK

Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.

Prémiové prehľady

Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.

  • Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
  • Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
  • Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
  • Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
  • Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Pozrieť produkty

Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Sloboda bytiaNÁSKOK

Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS

Odomknúť víťazov

Stráženie a Excel: Sloboda bytiaNÁSKOK

Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.

Odomknúť stráženie a Excel

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk