SPORTAcademy Hlohovec
Hlohovec · Činnosti športových klubov
48 520 €tržby 2024 ▼ 29 %−42 615 €strata 2024aktívna 28 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 28 330 €, výsledok hospodárenia -11 794 €
- 22 : tržby 51 800 €, výsledok hospodárenia -42 250 €
- 23 : tržby 68 050 €, výsledok hospodárenia -39 424 €
- 24 : tržby 48 520 €, výsledok hospodárenia -42 615 €
SPORTAcademy Hlohovec (IČO 36085880) mala v roku 2024 tržby 48 520 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár SPORTAcademy Hlohovec
Podľa Registra právnických osôb koná za SPORTAcademy Hlohovec 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok SPORTAcademy Hlohovec
Za rok 2024 má SPORTAcademy Hlohovec v závierke tržby 48 520 €, o 28,7 % menej než v roku 2023, a výsledok hospodárenia −42 615 €. Závierky máme za 4 roky (2021 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2023: 68 050 €.
Výkaz ziskov a strát SPORTAcademy Hlohovec
Najvyššie tržby: rok 2023, 68 050 €. Najnižšie: rok 2021, 28 330 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | 48 520 € |
| 2023 | 68 050 € |
| 2022 | 51 800 € |
| 2021 | 28 330 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 4 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −136 083 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | −42 615 € |
| 2023 | −39 424 € |
| 2022 | −42 250 € |
| 2021 | −11 794 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- SPORTAcademy Hlohovec
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −87,8 %, medián odvetvia +2,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | SPORTAcademy Hlohovec | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | −87,8 % | +2,6 % |
| 2023 | −57,9 % | +1,6 % |
| 2022 | −81,6 % | +0,4 % |
| 2021 | −41,6 % | +0,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 3 roky, najviac v roku 2022 (+82,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2024 | −28,7 % |
| 2023 | +31,4 % |
| 2022 | +82,8 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha SPORTAcademy Hlohovec
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 10 845 €, vlastné imanie −628 672 € a záväzky 639 517 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 10 845 € | −628 672 € | 639 517 € |
| 2023 | 326 294 € | −283 630 € | 609 924 € |
| 2022 | 329 707 € | −244 206 € | 573 912 € |
| 2021 | 332 641 € | −201 563 € | 534 205 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SPORTAcademy Hlohovec (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 48 520 € | −42 615 € | 10 845 € | −628 672 € | 639 517 € | — | −87,8 % |
| 2023 | 68 050 € | −39 424 € | 326 294 € | −283 630 € | 609 924 € | — | −57,9 % |
| 2022 | 51 800 € | −42 250 € | 329 707 € | −244 206 € | 573 912 € | — | −81,6 % |
| 2021 | 28 330 € | −11 794 € | 332 641 € | −201 563 € | 534 205 € | — | −41,6 % |
Riziko: zaplatí SPORTAcademy Hlohovec?
SPORTAcademy Hlohovec a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 14 zmlúv s dodávateľom SPORTAcademy Hlohovec v objeme 18 549 € z rokov 2022 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Trnavský samosprávny kraj: 16 500 € v 4 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2023, 5 185 € v 5 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 1 | 83 € |
| 2025 | 2 | 5 000 € |
| 2024 | 2 | 5 155 € |
| 2023 | 5 | 5 185 € |
| 2022 | 4 | 3 127 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy SPORTAcademy Hlohovec
Dátum vzniku SPORTAcademy Hlohovec je 17. 8. 1998, teda pred 28 rokmi. Skoršie obchodné meno: Mestský športový klub Hlohovec. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-14407
- Zmena obchodného menaPredtým Mestský športový klub Hlohovec, odvtedy SPORTAcademy Hlohovec.
- Nový štatutár: Patrik VoltmannIný štatutárny orgán
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 28 330 € · majetok 332 641 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ OBEC KOPLOTOVCE, Koplotovce č.28, hodnota zmluvy 627 €. Firma vznikla 17. 8. 1998.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 4, posledné tržby 48 520 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti SPORTAcademy Hlohovec
- ŠK
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
SPORTAcademy Hlohovec v odvetví šport, zábava a rekreácia
SPORTAcademy Hlohovec je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť činnosti športových klubov. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 17 500 € (4 629 závierok), SPORTAcademy Hlohovec má 48 520 €, čo je 2,8-násobok mediánu. V okrese Hlohovec je v tomto odvetví 189 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SPORTAcademy Hlohovec 3. z 38.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 4 485 €, polovica do 17 500 €, tri štvrtiny do 48 389 €; 10 % firiem má viac než 167 517 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 900 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 4 485 € |
| medián | 17 500 € |
| horný kvartil | 48 389 € |
| 10 % firiem má viac než | 167 517 € |
| SPORTAcademy Hlohovec | 48 520 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- SPORTAcademy Hlohovec
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby SPORTAcademy Hlohovec s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | SPORTAcademy Hlohovec | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | 48 520 € | 17 500 € |
| 2023 | 68 050 € | 16 417 € |
| 2022 | 51 800 € | 13 990 € |
| 2021 | 28 330 € | 11 645 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| SPORTAcademy Hlohovec | 48 520 € |
|---|---|
| medián okresu Hlohovec | 8 848 € |
| medián kraja | 20 631 € |
| medián Slovenska | 17 500 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SLOVAK ACTUAL, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 119 305 € (2015)
- Šport Čaňa s.r.o.Čaňa · tržby 119 062 € (2025)
- Mestský športový klub Vranov nad TopľouVranov nad Topľou · tržby 118 790 € (2025)
- ENDIAZ s. r. o.Žilina · tržby 118 260 € (2025)
- ON-POINTBanská Bystrica · tržby 118 197 € (2025)
- Skialp4uBrezno · tržby 118 145 € (2025)
- FUTBALOVÝ KLUB POLÍCIE BRATISLAVABratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 117 897 € (2025)
- Atletický oddiel Sparta Považská BystricaPovažská Bystrica · tržby 117 573 € (2025)
- 444 plus s.r.o.Nitra · tržby 116 864 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SPORTAcademy Hlohovec, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo SPORTAcademy Hlohovec: Hlohovec
SPORTAcademy Hlohovec sídli na adrese Zábranie 40, 920 01 Hlohovec, okres Hlohovec. V obci Hlohovec je 2 808 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 495. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Hlohovec: obyvatelia a dáta ›Okres Hlohovec ›Adresár firiem v okrese Hlohovec ›
SPORTAcademy Hlohovec: IČO, sídlo a základné údaje
SPORTAcademy Hlohovec (IČO 36085880) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Hlohovec, okres Hlohovec. Dátum vzniku je 17. 8. 1998, na trhu je 28 rokov a štatutárom je Patrik Voltmann. Za rok 2024 sú v závierke tržby 48 520 € a výsledok hospodárenia −42 615 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti športových klubov (SK NACE 9312) |
| Vznik | 17. 8. 1998 |
| Skoršie názvy | Mestský športový klub Hlohovec |
| Obec | Hlohovec |
| Okres | Okres Hlohovec |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93) SPORTAcademy Hlohovec patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2024 mala 48 520 €, typická firma odvetvia 17 500 €, čo je 2,8-násobok mediánu (medián z 4 629 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Hlohovec ›Šport, zábava a rekreácia: tržby a mzdy ›Šport, zábava a rekreácia v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Hlohovec ›
Sieť prepojení firmy SPORTAcademy Hlohovec
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu SPORTAcademy Hlohovec
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SPORTAcademy Hlohovec
- Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 5 900 €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
- Končiace zmluvy969zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Výhry konkurentov56firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 800 €
- Diery na trhu14odvetví chýba v meste Hlohovectypický nepokrytý dopyt 5,3 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
NSK , Rázusova 2A, 94901 Nitra541 zmlúv za 3 roky · 1 270 565 € · naposledy 29. 7. 2026Mesto Košice452 zmlúv za 3 roky · 2 495 306 € · naposledy 6. 10. 2026Trnavský samosprávny kraj273 zmlúv za 3 roky · 569 916 € · naposledy 7. 10. 2026 Všetkých 1 743 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Bytové hospodárstvo Hlohovec, s.r.o.Trnavská cestná spoločnosť s.r.o.3MP ateliér, s.r.o.3MP, s.r.o.Trnavský kraj
Najväčšie firmy v obci Hlohovec
Bekaert Hlohovec, a.s.Saneca Pharmaceuticals a. s.Frutree s. r. o.COAVIS SLOVAKIA s. r. o.GPV Slovakia s.r.o.Všetky firmy v obci Hlohovec ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 93.12) v okrese Hlohovec
Atletický klub BojničkyLeopoldovský tenisový klub Leopoldov LTC"MOTOCLUB BALÁŽ"Tenisový klub ČerveníkStolnotenisový klub Bojničky
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.