ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Okresný výbor Zväzu postihnutých civilizačnými chorobami

Šamorín

‹ Prehľad

Príležitosti

O firme

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS

Tržby a zisk

Okresný výbor Zväzu postihnutých civilizačnými chorobami: účtovnú závierku v registri zatiaľ nemá.

na trhu35 rokov
zmluvy so štátom0

Okresný výbor Zväzu postihnutých civilizačnými chorobami (IČO 36085146), sídlo Šamorín, je v registri zapísaná od 1. 1. 1991 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).

Okresný výbor Zväzu postihnutých civilizačnými chorobami: IČO, sídlo a základné údaje

Okresný výbor Zväzu postihnutých civilizačnými chorobami (IČO 36085146) je združenie alebo zväz so sídlom v obci Šamorín, okres Dunajská Streda, Trnavský kraj. Dátum vzniku je 1. 1. 1991, na trhu je 35 rokov.

Obchodné meno
Okresný výbor Zväzu postihnutých civilizačnými chorobami
IČO
36085146
DIČ
2021422557
IČ DPH
nie je platiteľ DPH
Právna forma
združenie alebo zväz
Dátum vzniku
1. 1. 1991
Stav
v registri aktívna
Sídlo
Veterná 10, 931 01 Šamorín
Odvetvie
Členské organizácie SK NACE 94

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v sekcii Spoľahlivosť ›

Okresný výbor Zväzu postihnutých civilizačnými chorobami v odvetví členské organizácie

Okresný výbor Zväzu postihnutých civilizačnými chorobami je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94). V okrese Dunajská Streda je v tomto odvetví 1 356 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Dunajská Streda1 356aktívnych subjektov

Ostatné činnosti v okrese Dunajská Streda ›

História firmy Okresný výbor Zväzu postihnutých civilizačnými chorobami

Dátum vzniku Okresný výbor Zväzu postihnutých civilizačnými chorobami je 1. 1. 1991, teda pred 35 rokmi.

  1. Vznik spoločnosti701

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Celá časová os v sekcii Zmeny ›

Sídlo Okresný výbor Zväzu postihnutých civilizačnými chorobami: Šamorín

Okresný výbor Zväzu postihnutých civilizačnými chorobami sídli na adrese Veterná 10, 931 01 Šamorín, okres Dunajská Streda, Trnavský kraj. V obci Šamorín je 2 726 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 23 995.

Subjektov v obci Šamorín2 726aktívnych
Subjektov v okrese Dunajská Streda23 995aktívnych
V tom istom odvetví1 356okres Dunajská Streda

Šamorín: obyvatelia a dáta ›Okres Dunajská Streda ›Trnavský kraj ›Adresár firiem v okrese Dunajská Streda ›

Údaje z registra
Obchodné menoOkresný výbor Zväzu postihnutých civilizačnými chorobami
SídloVeterná 10, 931 01 Šamorín
Registrové údaje firmy
Právna formazdruženie alebo zväz
OdvetvieSK NACE 94999
Vznik1. 1. 1991
ObecŠamorín
OkresOkres Dunajská Streda
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie dáta o firme NÁSKOK

Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.

Prémiové prehľady

Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.

  • Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
  • Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
  • Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
  • Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
  • Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Pozrieť produkty

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk