Materská škola, Jána Kollára 896, Malacky
Malacky · Predškolská výchova
192 780 €tržby 2013−1 306 €strata 2013aktívna 42 rokov100 až 149 zamestnancovStrážiťNÁSKOK
Fakturačné údaje
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 2013 : tržby 192 780 €, výsledok hospodárenia -1 306 €
Materská škola, Jána Kollára 896, Malacky (IČO 36064335), sídlo Malacky, je v registri zapísaná od 1. 9. 1984 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár Materská škola, Jána Kollára 896, Malacky
Podľa Registra právnických osôb koná za Materská škola, Jána Kollára 896, Malacky 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Spoločník Materská škola, Jána Kollára 896, Malacky
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Tržby, zisk a majetok Materská škola, Jána Kollára 896, Malacky
Závierky máme za 1 rok (2013 až 2013), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát Materská škola, Jána Kollára 896, Malacky
Výkaz ziskov a strát Materská škola, Jána Kollára 896, Malacky za rok 2013: výsledok hospodárenia −1 306 €.
Súvaha Materská škola, Jána Kollára 896, Malacky
Súvaha Materská škola, Jána Kollára 896, Malacky na konci roka 2013: majetok (aktíva) 1 035 934 €, vlastné imanie −44 253 €, záväzky 1 066 925 €.
Všetky čísla zo závierok Materská škola, Jána Kollára 896, Malacky (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 192 780 € | −1 306 € | 1 035 934 € | −44 253 € | 1 066 925 € | — | −0,7 % |
Sieť prepojení firmy Materská škola, Jána Kollára 896, MalackyNÁSKOK
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Riziko: zaplatí Materská škola, Jána Kollára 896, Malacky?
Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Materská škola, Jána Kollára 896, Malacky z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.
Materská škola, Jána Kollára 896, Malacky a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 56 zmlúv s dodávateľom Materská škola, Jána Kollára 896, Malacky v objeme 713 € z rokov 2012 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Slovenská pošta, a. s.: 659 € v 1 zmluve.
Rok s najväčším objemom: 2023, 666 € v 7 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 6 | 7 € |
| 2025 | 13 | 4 € |
| 2024 | 12 | 18 € |
| 2023 | 7 | 666 € |
| 2022 | 8 | 18 € |
| 2020 | 2 | 0 € |
| 2019 | 2 | 0 € |
| 2018 | 1 | 0 € |
| 2017 | 2 | 0 € |
| 2016 | 1 | 0 € |
| 2015 | 1 | 0 € |
| 2012 | 1 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Materská škola, Jána Kollára 896, Malacky
Dátum vzniku Materská škola, Jána Kollára 896, Malacky je 1. 9. 1984, teda pred 42 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiRozpočtová organizácia · 100001050
- Nový štatutár: Martina NovotováRiaditeľ
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Detský domov Macejko, Malacky. Firma vznikla 1. 9. 1984.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 192 780 € · majetok 1 035 934 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Materská škola, Jána Kollára 896, Malacky
V registri je zapísaný 1 predmet podnikania, teda čo Materská škola, Jána Kollára 896, Malacky smie robiť.
- Predškolská výchova
Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Materská škola, Jána Kollára 896, Malacky v odvetví vzdelávanie
Materská škola, Jána Kollára 896, Malacky je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť predškolská výchova. V okrese Malacky je v tomto odvetví 246 aktívnych subjektov.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Vallis - jazykové vzdelávanie, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 422 971 € (2025)
- Laurov Institute, s. r. o.Banská Štiavnica · tržby 422 581 € (2025)
- Spojená škola, ul. SNP 30, Ivanka pri DunajiIvanka pri Dunaji · tržby 421 450 € (2013)
- SOFIKAR s.r.o.Kostolište · tržby 421 045 € (2025)
- Tatranská akadémia, n.o.Poprad · tržby 420 843 € (2025)
- VZDELAJ SA s. r. o.Selce · tržby 418 011 € (2025)
- VISTA s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 415 558 € (2025)
- Stredná športová škola, Kožušnícka 2, TrenčínTrenčín · tržby 414 464 € (2013)
- NEVIANO Group s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 413 863 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Materská škola, Jána Kollára 896, Malacky, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Materská škola, Jána Kollára 896, Malacky: Malacky
Materská škola, Jána Kollára 896, Malacky sídli na adrese Jána Kollára 896, 901 01 Malacky, okres Malacky. V obci Malacky je 4 164 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 348.
Malacky: obyvatelia a dáta ›Okres Malacky ›Adresár firiem v okrese Malacky ›
Materská škola, Jána Kollára 896, Malacky: IČO, sídlo a základné údaje
Materská škola, Jána Kollára 896, Malacky (IČO 36064335) je rozpočtová organizácia so sídlom v obci Malacky, okres Malacky. Dátum vzniku je 1. 9. 1984, na trhu je 42 rokov a štatutárom je Martina Novotová. Počet zamestnancov podľa registra je 100 až 149.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Rozpočtová organizácia |
|---|---|
| Odvetvie | Predškolská výchova (SK NACE 8510) |
| Vznik | 1. 9. 1984 |
| Obec | Malacky |
| Okres | Okres Malacky |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Nájdi príležitosti pre svoju firmuNÁSKOK
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Ukážka pre firmu Materská škola, Jána Kollára 896, Malacky
- Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do 6 mesiacovtypická hodnota 500 €
- Granty a dotácie9výziev s uzávierkou do 6 mesiacovfirma z odboru typicky dostala 145 tis. €
- Končiace zmluvy1 380zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 000 €
- Víťazi v odbore32firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 900 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v okrese Malackytypický nepokrytý dopyt 1,9 mil. €
Stráženie firmy Materská škola, Jána Kollára 896, Malacky a Excel
Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.