PPS VEHICLES, s.r.o.
Dubnica nad Váhom · Výroba vojenských bojových vozidiel
227 088 €tržby 2025 ▲ 0 %+156 317 €zisk 2025aktívna 28 rokov1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 422 622 €, výsledok hospodárenia -1 265 321 €
- 13 : tržby 1 329 179 €, výsledok hospodárenia 622 720 €
- 14 : tržby 2 960 610 €, výsledok hospodárenia 192 997 €
- 15 : tržby 3 712 890 €, výsledok hospodárenia 189 338 €
- 16 : tržby 1 225 799 €, výsledok hospodárenia 146 604 €
- 17 : tržby 1 053 606 €, výsledok hospodárenia 140 095 €
- 18 : tržby 212 904 €, výsledok hospodárenia 28 674 €
- 19 : tržby 1 278 399 €, výsledok hospodárenia 89 586 €
- 20 : tržby 549 718 €, výsledok hospodárenia 44 222 €
- 21 : tržby 6 100 €, výsledok hospodárenia -249 677 €
- 22 : tržby 189 240 €, výsledok hospodárenia 118 086 €
- 23 : tržby 227 088 €, výsledok hospodárenia 159 344 €
- 24 : tržby 227 088 €, výsledok hospodárenia 295 528 €
- 25 : tržby 227 088 €, výsledok hospodárenia 156 317 €
PPS VEHICLES, s.r.o. (IČO 36032646) mala v roku 2025 tržby 227 088 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci PPS VEHICLES
V roku 2025 mala PPS VEHICLES priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 16 218 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 16 218 € | — |
| 2024 | — | 16 218 € | — |
| 2023 | — | 16 098 € | — |
| 2022 | — | 13 415 € | — |
| 2021 | — | 13 335 € | 9 705 € |
| 2020 | — | 99 590 € | 71 793 € |
| 2019 | — | 120 445 € | 87 331 € |
| 2018 | — | 106 101 € | 77 202 € |
| 2017 | — | 64 046 € | 46 814 € |
| 2016 | — | 4 091 € | 3 000 € |
| 2015 | — | 4 056 € | 3 000 € |
| 2014 | — | 6 835 € | 4 845 € |
| 2013 | — | 10 263 € | 6 670 € |
| 2012 | — | 401 033 € | 290 129 € |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Odvody zamestnávateľa 26 % 4 218 €
- Odmeny členom orgánov 74 % 12 000 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 29. 9. 2026.
Konateľ PPS VEHICLES
Podľa Registra právnických osôb koná za PPS VEHICLES 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Spoločníci PPS VEHICLES
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- MSM GROUP s.r.o.90,0 %
- ENERGOSERVIS, s.r.o.10,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| MSM GROUP s.r.o.od 13. 10. 2021 | 149 400 € | 90,0 % |
| ENERGOSERVIS, s.r.o.od 13. 10. 2021 | 16 600 € | 10,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok PPS VEHICLES
Za rok 2025 má PPS VEHICLES v závierke tržby 227 088 €, o 0,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +156 317 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2015: 3 712 890 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 41 754 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát PPS VEHICLES
Najvyššie tržby: rok 2015, 3 712 890 €. Najnižšie: rok 2021, 6 100 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 227 088 € |
| 2024 | 227 088 € |
| 2023 | 227 088 € |
| 2022 | 189 240 € |
| 2021 | 6 100 € |
| 2020 | 549 718 € |
| 2019 | 1 278 399 € |
| 2018 | 212 904 € |
| 2017 | 1 053 606 € |
| 2016 | 1 225 799 € |
| 2015 | 3 712 890 € |
| 2014 | 2 960 610 € |
| 2013 | 1 329 179 € |
| 2012 | 422 622 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 12 rokoch, strata v 2 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 668 513 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 156 317 € |
| 2024 | 295 528 € |
| 2023 | 159 344 € |
| 2022 | 118 086 € |
| 2021 | −249 677 € |
| 2020 | 44 222 € |
| 2019 | 89 586 € |
| 2018 | 28 674 € |
| 2017 | 140 095 € |
| 2016 | 146 604 € |
| 2015 | 189 338 € |
| 2014 | 192 997 € |
| 2013 | 622 720 € |
| 2012 | −1 265 321 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- PPS VEHICLES
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +68,8 %, medián odvetvia +4,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | PPS VEHICLES | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +68,8 % | +4,0 % |
| 2024 | — | +4,4 % |
| 2023 | +70,2 % | +2,7 % |
| 2022 | +62,4 % | +0,7 % |
| 2021 | — | +4,1 % |
| 2020 | +8,0 % | +1,1 % |
| 2019 | +7,0 % | +1,9 % |
| 2018 | +13,5 % | +1,1 % |
| 2017 | +13,3 % | +1,5 % |
| 2016 | +12,0 % | +1,3 % |
| 2015 | +5,1 % | +1,6 % |
| 2014 | +6,5 % | — |
| 2013 | +46,8 % | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 11 rokov, najviac v roku 2013 (+214,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | 0,0 % |
| 2024 | 0,0 % |
| 2023 | +20,0 % |
| 2022 | +3 002,3 % |
| 2021 | −98,9 % |
| 2020 | −57,0 % |
| 2019 | +500,5 % |
| 2018 | −79,8 % |
| 2017 | −14,0 % |
| 2016 | −67,0 % |
| 2015 | +25,4 % |
| 2014 | +122,7 % |
| 2013 | +214,5 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha PPS VEHICLES
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 2 597 673 €, vlastné imanie 662 199 € a záväzky 24 844 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 597 673 € | 662 199 € | 24 844 € |
| 2024 | 2 676 142 € | 505 882 € | 41 272 € |
| 2023 | 2 791 769 € | 210 354 € | 234 070 € |
| 2022 | 2 831 268 € | 51 009 € | 214 556 € |
| 2021 | 2 992 846 € | −67 077 € | 275 862 € |
| 2020 | 3 241 729 € | 316 408 € | 67 509 € |
| 2019 | 4 245 957 € | 272 186 € | 1 042 209 € |
| 2018 | 1 627 022 € | 854 085 € | 772 937 € |
| 2017 | 1 728 809 € | 825 411 € | 903 398 € |
| 2016 | 2 003 671 € | 685 316 € | 1 318 355 € |
| 2015 | 6 219 743 € | 1 188 712 € | 5 031 031 € |
| 2014 | 2 338 451 € | 999 375 € | 1 339 076 € |
| 2013 | 1 252 037 € | 806 378 € | 445 659 € |
| 2012 | 437 957 € | 183 658 € | 223 131 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok PPS VEHICLES (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 227 088 € | 156 317 € | 2 597 673 € | 662 199 € | 24 844 € | 218 687 € | +68,8 % |
| 2024 | 227 088 € | 295 528 € | 2 676 142 € | 505 882 € | 41 272 € | 211 212 € | +130,1 % |
| 2023 | 227 088 € | 159 344 € | 2 791 769 € | 210 354 € | 234 070 € | 218 629 € | +70,2 % |
| 2022 | 189 240 € | 118 086 € | 2 831 268 € | 51 009 € | 214 556 € | 151 176 € | +62,4 % |
| 2021 | 6 100 € | −249 677 € | 2 992 846 € | −67 077 € | 275 862 € | −59 308 € | −4 093,1 % |
| 2020 | 549 718 € | 44 222 € | 3 241 729 € | 316 408 € | 67 509 € | 156 588 € | +8,0 % |
| 2019 | 1 278 399 € | 89 586 € | 4 245 957 € | 272 186 € | 1 042 209 € | 173 176 € | +7,0 % |
| 2018 | 212 904 € | 28 674 € | 1 627 022 € | 854 085 € | 772 937 € | 86 107 € | +13,5 % |
| 2017 | 1 053 606 € | 140 095 € | 1 728 809 € | 825 411 € | 903 398 € | 357 414 € | +13,3 % |
| 2016 | 1 225 799 € | 146 604 € | 2 003 671 € | 685 316 € | 1 318 355 € | 207 666 € | +12,0 % |
| 2015 | 3 712 890 € | 189 338 € | 6 219 743 € | 1 188 712 € | 5 031 031 € | 153 890 € | +5,1 % |
| 2014 | 2 960 610 € | 192 997 € | 2 338 451 € | 999 375 € | 1 339 076 € | 172 907 € | +6,5 % |
| 2013 | 1 329 179 € | 622 720 € | 1 252 037 € | 806 378 € | 445 659 € | 1 726 107 € | +46,8 % |
| 2012 | 422 622 € | −1 265 321 € | 437 957 € | 183 658 € | 223 131 € | −870 493 € | −299,4 % |
Riziko: zaplatí PPS VEHICLES?
Peniaze od štátu: PPS VEHICLES
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy PPS VEHICLES
Dátum vzniku PPS VEHICLES je 30. 9. 1998, teda pred 28 rokmi. Skoršie obchodné meno: PPS GO s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 15 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/43004/R
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020072219
- Zmena obchodného menaPredtým PPS GO s.r.o., odvtedy PPS VEHICLES, s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 422 622 € · majetok 437 957 €
- Nový spoločník: MSM GROUP s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový štatutár: Mgr. Radovan KopúnekKonateľ
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 227 088 €.
- Nový spoločník: ENERGOSERVIS, s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti PPS VEHICLES
- - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
- - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
- - sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností
- - výroba a vývoj špeciálnej vojenskej techniky
- - automatizované spracovanie dát
- - vykonávanie prezentácií a školení na obsluhu, údržbu a opravy stavebných strojov
- opravy vojenského materiálu
- vykonávanie technických a konštrukčných úprav a údržby vojenského materiálu s výnimkou výbušnín, zbraní a streliva
- zváračské práce
- prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľných živností
- podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- vykonávanie školení zameraných na obsluhu a údržbu vojenských obrnených vozidiel
- Obchodovanie s výrobkami obranného priemyslu v zmysle Rozhodnutia Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky č. PO21/2022-1050 zo dňa 20.09.2022
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- administratívne služby
- reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- vedenie účtovníctva
- finančný leasing
- faktoring a forfaiting
- vývoj a výroba výrobkov obranného priemyslu
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
PPS VEHICLES v odvetví výroba ostatných dopravných prostriedkov
PPS VEHICLES je v registri v odvetví Výroba ostatných dopravných prostriedkov (SK NACE 30), činnosť výroba vojenských bojových vozidiel. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 1 316 020 € (43 závierok), PPS VEHICLES má 227 088 €, čo je 17 % mediánu. V okrese Ilava je v tomto odvetví 3 aktívnych subjekty, podľa tržieb z poslednej závierky je PPS VEHICLES 3. z 3.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 44 794 €, polovica do 1 316 020 €, tri štvrtiny do 7 921 012 €; 10 % firiem má viac než 38 497 297 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 31 294 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 44 794 € |
| medián | 1 316 020 € |
| horný kvartil | 7 921 012 € |
| 10 % firiem má viac než | 38 497 297 € |
| PPS VEHICLES | 227 088 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- PPS VEHICLES
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby PPS VEHICLES s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | PPS VEHICLES | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 227 088 € | 1 316 020 € |
| 2024 | 227 088 € | 1 254 406 € |
| 2023 | 227 088 € | 1 300 086 € |
| 2022 | 189 240 € | 1 390 303 € |
| 2021 | 6 100 € | 1 323 418 € |
| 2020 | 549 718 € | 1 595 393 € |
| 2019 | 1 278 399 € | 1 846 843 € |
| 2018 | 212 904 € | 1 564 937 € |
| 2017 | 1 053 606 € | 1 355 836 € |
| 2016 | 1 225 799 € | 1 295 642 € |
| 2015 | 3 712 890 € | 1 195 412 € |
| 2014 | 2 960 610 € | — |
| 2013 | 1 329 179 € | — |
| 2012 | 422 622 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Tommys group, s. r. o.Žilina · tržby 196 391 € (2025)
- One Yachting s. r. o.Hviezdoslavov · tržby 127 430 € (2025)
- BLACHO, s. r. o.Liptovský Mikuláš · tržby 108 627 € (2024)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PPS VEHICLES, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo PPS VEHICLES: Dubnica nad Váhom
PPS VEHICLES sídli na adrese Štúrova 925/27, 018 41 Dubnica nad Váhom, okres Ilava. V obci Dubnica nad Váhom je 3 398 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 7 957. Na tej istej adrese je zapísaných 30 aktívnych subjektov.
Dubnica nad Váhom: obyvatelia a dáta ›Okres Ilava ›Adresár firiem v okrese Ilava ›
PPS VEHICLES: IČO, sídlo a základné údaje
PPS VEHICLES, s.r.o. (IČO 36032646) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dubnica nad Váhom, okres Ilava. Dátum vzniku je 30. 9. 1998, na trhu je 28 rokov a štatutárom je Mgr. Radovan Kopúnek. Za rok 2025 sú v závierke tržby 227 088 € a výsledok hospodárenia +156 317 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba vojenských bojových vozidiel (SK NACE 3040) |
| Základné imanie | 166 000 € |
| Vznik | 30. 9. 1998 |
| Skoršie názvy | PPS GO s.r.o. |
| Obec | Dubnica nad Váhom |
| Okres | Okres Ilava |
| Vyrubená daň z príjmov | 41 754 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba ostatných dopravných prostriedkov (SK NACE 30) PPS VEHICLES, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 227 088 €, typická firma odvetvia 1 316 020 € (medián z 43 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Ilava ›Výroba ostatných dopravných prostriedkov: tržby a mzdy ›Mzdy v okrese Ilava ›
Sieť prepojení firmy PPS VEHICLES
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu PPS VEHICLES
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu PPS VEHICLES
- Tendre67súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 145 tis. €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
- Končiace zmluvy1zmluva úradu v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1,7 mil. €
- Výhry konkurentov323firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 400 €
- Diery na trhu14odvetví chýba v meste Dubnica nad Váhomtypický nepokrytý dopyt 877 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ministerstvo obrany SR24 zmlúv za 3 roky · 781 992 683 € · naposledy 9. 9. 2026Mesto Nová Dubnica4 zmluvy za 3 roky · 4 500 € · naposledy 11. 8. 2026Stredná odborná škola, Pod Sokolicami 14, Trenčín3 zmluvy za 3 roky · 1 250 € · naposledy 31. 3. 2025 Všetkých 20 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
MSM EXPORT, s.r.o.VOP Nováky, a.s.VMT Trade s.r.o.VÝVOJ Martin, a.s.ZVS IMPEX, akciová spoločnosť
Najväčšie firmy v obci Dubnica nad Váhom
ZVS holding, a.s.Delta Electronics (Slovakia), s.r.o.APIS Plastic Slovakia s. r. o.Porsche Smart Battery Shop s.r.o.Daejung Europe s.r.o.Všetky firmy v obci Dubnica nad Váhom ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 30.40) v okrese Ilava
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.