DREVONEX, v.o.s.
Zvolen
3 327 €tržby 2016 ▲ 138 %zaniknutá 9. 9. 2021
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 9. 9. 2021. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 47 998 €, výsledok hospodárenia neuvedený
- 13 : tržby 38 101 €, výsledok hospodárenia neuvedený
- 14 : tržby 11 578 €, výsledok hospodárenia neuvedený
- 15 : tržby 1 399 €, výsledok hospodárenia neuvedený
- 16 : tržby 3 327 €, výsledok hospodárenia neuvedený
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
DREVONEX, v.o.s. (IČO 36030325), sídlo Zvolen, je v registri zapísaná od 12. 3. 1998 do 9. 9. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 18. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2016.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci DREVONEX
osobné náklady v roku 2014 boli 17 205 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2014 | — | 17 205 € | 12 161 € |
| 2013 | — | 28 144 € | 20 355 € |
| 2012 | — | 31 801 € | 20 247 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2014
- Mzdy 71 % 12 161 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 4 279 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2014 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2014 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 17. 10. 2026.
Spoločník DREVONEX
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok DREVONEX
Za rok 2016 má DREVONEX v závierke tržby 3 327 €, o 137,8 % viac než v roku 2015. Závierky máme za 8 rokov (2012 až 2019), najvyššie tržby sú z roku 2012: 47 998 €.
Výkaz ziskov a strát DREVONEX
Najvyššie tržby: rok 2012, 47 998 €. Najnižšie: rok 2015, 1 399 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | — |
| 2016 | 3 327 € |
| 2015 | 1 399 € |
| 2014 | 11 578 € |
| 2013 | 38 101 € |
| 2012 | 47 998 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 4 roky, najviac v roku 2016 (+137,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | — |
| 2016 | +137,8 % |
| 2015 | −87,9 % |
| 2014 | −69,6 % |
| 2013 | −20,6 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha DREVONEX
- Majetok (aktíva)
- Záväzky
Na konci roka 2019 mala súvaha majetok —, vlastné imanie — a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Záväzky |
|---|---|---|
| 2019 | — | — |
| 2018 | 70 535 € | 70 535 € |
| 2017 | 75 671 € | 75 671 € |
| 2016 | 80 807 € | 80 807 € |
| 2015 | 86 541 € | 86 541 € |
| 2014 | 91 974 € | 91 974 € |
| 2013 | 99 171 € | 99 171 € |
| 2012 | 219 305 € | 219 305 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok DREVONEX (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | — | — | — | — | — | −1 644 € | — |
| 2018 | — | — | 70 535 € | — | 70 535 € | −814 € | — |
| 2017 | — | — | 75 671 € | — | 75 671 € | — | — |
| 2016 | 3 327 € | — | 80 807 € | — | 80 807 € | 1 267 € | — |
| 2015 | 1 399 € | — | 86 541 € | — | 86 541 € | −2 024 € | — |
| 2014 | 11 578 € | — | 91 974 € | — | 91 974 € | −14 281 € | — |
| 2013 | 38 101 € | — | 99 171 € | — | 99 171 € | −40 614 € | — |
| 2012 | 47 998 € | — | 219 305 € | — | 219 305 € | 10 312 € | — |
Riziko: zaplatí DREVONEX?
DREVONEX a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom DREVONEX z roku 2014.
História firmy DREVONEX
Dátum vzniku DREVONEX je 12. 3. 1998. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiVerejná obchodná spoločnosť · Sr/228/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 47 998 € · majetok 219 305 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Štátny inštitút odborného vzdelávania. Firma vznikla 12. 3. 1998.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019Závierok máme 8.
- Nový spoločník: Ing. Milan KamenskýSpoločník v.o.s., ktorý prevzal jej imanie
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Nový spoločník: Ing. Milan KamenskýSpoločník v.o.s., ktorý prevzal jej imanie
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
DREVONEX v odvetví špecializované stavebné práce
DREVONEX je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43). Medián tržieb odvetvia za rok 2016 je 74 221 € (8 135 závierok), DREVONEX má 3 327 €, čo je 4 % mediánu. V okrese Zvolen je v tomto odvetví 997 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DREVONEX 182. z 186.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 21 902 €, polovica do 74 221 €, tri štvrtiny do 260 649 €; 10 % firiem má viac než 790 704 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 281 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 21 902 € |
| medián | 74 221 € |
| horný kvartil | 260 649 € |
| 10 % firiem má viac než | 790 704 € |
| DREVONEX | 3 327 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- DREVONEX
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby DREVONEX s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | DREVONEX | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2019 | — | 86 068 € |
| 2018 | — | 83 121 € |
| 2017 | — | 79 675 € |
| 2016 | 3 327 € | 74 221 € |
| 2015 | 1 399 € | 72 054 € |
| 2014 | 11 578 € | — |
| 2013 | 38 101 € | — |
| 2012 | 47 998 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2016.
Čísla v tabuľke
| DREVONEX | 3 327 € |
|---|---|
| medián okresu Zvolen | 78 234 € |
| medián kraja | 56 781 € |
| medián Slovenska | 74 221 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ROAD STAFF s.r.o.Lučenec · tržby 8 380 € (2017)
- ARMAKOV - STRECHY, s.r.o.Stará Ľubovňa · tržby 8 378 € (2025)
- INTELOGY s.r.o.Jakubova Voľa · tržby 8 365 € (2021)
- Solis Energy s. r. o.Teplička nad Váhom · tržby 8 360 € (2025)
- PBZ servis, s.r.o.Likavka · tržby 8 349 € (2016)
- BÁBICS s.r.o.Gabčíkovo · tržby 8 333 € (2025)
- AVI elektro s.r.o.Piešťany · tržby 8 323 € (2025)
- Automatik, s.r.o.Nitra · tržby 8 302 € (2025)
- JR brothers s. r. o.Žilina · tržby 8 298 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DREVONEX, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo DREVONEX: Zvolen
DREVONEX sídli na adrese Nižovec 9514, 960 01 Zvolen, okres Zvolen. V obci Zvolen je 7 367 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 367.
Zvolen: obyvatelia a dáta ›Okres Zvolen ›Adresár firiem v okrese Zvolen ›
DREVONEX: IČO, sídlo a základné údaje
DREVONEX, v.o.s. (IČO 36030325) je verejná obchodná spoločnosť so sídlom v obci Zvolen, okres Zvolen. Dátum vzniku je 12. 3. 1998, zánik je v registri zapísaný ku dňu 9. 9. 2021, po 23 rokoch. Za rok 2016 sú v závierke tržby 3 327 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Verejná obchodná spoločnosť |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 43320 |
| Vznik | 12. 3. 1998 |
| Zánik | 9. 9. 2021 |
| Obec | Zvolen |
| Okres | Okres Zvolen |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy DREVONEX
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu DREVONEX
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu DREVONEX
- Tendre91súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy384zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 28 tis. €
- Výhry konkurentov397firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 605 tis. €
- Diery na trhu15odvetví chýba v meste Zvolentypický nepokrytý dopyt 949 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny248 zmlúv za 3 roky · 2 056 996 € · naposledy 14. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.99 zmlúv za 3 roky · 148 778 € · naposledy 25. 9. 2026Pôdohospodárska platobná agentúra45 zmlúv za 3 roky · 298 304 € · naposledy 17. 11. 2025 Všetkých 283 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Zvolen
AUMOVIO Slovakia s. r. o.KRONOSPAN, s.r.o.SKOIL s.r.o.ML consortio s.r.o.Nemocnica AGEL Zvolen a.s.Všetky firmy v obci Zvolen ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.32) v okrese Zvolen
LIGNIS, s.r.o.INDOR spol. s r.o.DSPro s.r.o.MMQ SLOVAKIA s.r.o.Amigo SH, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.