BV Com EUROPE, s.r.o.
Zvolen
345 795 €tržby 2014+206 834 €zisk 2014zaniknutá 25. 1. 2024
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 25. 1. 2024. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 28. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -199 €
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -200 €
- 14 : tržby 345 795 €, výsledok hospodárenia 206 834 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -960 €
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -960 €
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
BV Com EUROPE, s.r.o. (IČO 36028681), sídlo Zvolen, je v registri zapísaná od 31. 12. 1997 do 25. 1. 2024 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 28. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2014.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci BV Com EUROPE
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok BV Com EUROPE
Za rok 2014 má BV Com EUROPE v závierke tržby 345 795 €, a výsledok hospodárenia +206 834 €.
Výkaz ziskov a strát BV Com EUROPE
Zisk v 1 roku, strata v 5 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: 204 035 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2018 | 0 € |
| 2017 | −480 € |
| 2016 | −960 € |
| 2015 | −960 € |
| 2014 | 206 834 € |
| 2013 | −200 € |
| 2012 | −199 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha BV Com EUROPE
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2018 mala súvaha majetok 419 227 €, vlastné imanie 279 558 € a záväzky 139 669 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2018 | 419 227 € | 279 558 € | 139 669 € |
| 2017 | 419 227 € | 279 558 € | 139 669 € |
| 2016 | 419 227 € | 279 558 € | 139 669 € |
| 2015 | 419 227 € | 279 558 € | 139 669 € |
| 2014 | 419 154 € | 215 530 € | 203 624 € |
| 2013 | 4 286 € | −12 311 € | 16 597 € |
| 2012 | 4 187 € | −12 310 € | 16 497 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok BV Com EUROPE (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | — | 0 € | 419 227 € | 279 558 € | 139 669 € | — | — |
| 2017 | — | −480 € | 419 227 € | 279 558 € | 139 669 € | — | — |
| 2016 | — | −960 € | 419 227 € | 279 558 € | 139 669 € | — | — |
| 2015 | — | −960 € | 419 227 € | 279 558 € | 139 669 € | 0 € | — |
| 2014 | 345 795 € | 206 834 € | 419 154 € | 215 530 € | 203 624 € | 265 258 € | +59,8 % |
| 2013 | — | −200 € | 4 286 € | −12 311 € | 16 597 € | −200 € | — |
| 2012 | — | −199 € | 4 187 € | −12 310 € | 16 497 € | — | — |
Riziko: zaplatí BV Com EUROPE?
Peniaze od štátu: BV Com EUROPE
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy BV Com EUROPE
Dátum vzniku BV Com EUROPE je 31. 12. 1997. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/5238/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 4 187 €
- Prvé tržby po 2 rokoch bez tržiebZa rok 2014 firma vykázala 345 795 €.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018Závierok máme 7.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
BV Com EUROPE v odvetví predaj a oprava motorových vozidiel
BV Com EUROPE je v registri v odvetví Predaj a oprava motorových vozidiel (SK NACE 45). V okrese Zvolen je v tomto odvetví 181 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BV Com EUROPE 28. z 91.
- BV Com EUROPE
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby BV Com EUROPE s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | BV Com EUROPE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2018 | — | 67 042 € |
| 2017 | — | 69 529 € |
| 2016 | — | 62 215 € |
| 2015 | — | 62 700 € |
| 2014 | 345 795 € | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- PEMIDA s.r.o.Zlaté Moravce · tržby 843 892 € (2025)
- AUTOBENEX servis spol. s r.o.Nitra · tržby 843 475 € (2025)
- Berendsen Steel s.r.o.Humenné · tržby 840 332 € (2025)
- Arbeit Kostenlos s. r. o.Banská Bystrica · tržby 839 207 € (2025)
- EUROBOS s.r.o.Zvolen · tržby 838 843 € (2025)
- TRANS-TECHNIK, s.r.o.Žilina · tržby 838 018 € (2025)
- EXPRESS-TRANSPORT SK s. r. o.Sejkov · tržby 837 782 € (2025)
- DOVmex s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 836 534 € (2025)
- VerCubes s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 835 151 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BV Com EUROPE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo BV Com EUROPE: Zvolen
BV Com EUROPE sídli na adrese Š. Moyzesa 38, 960 01 Zvolen, okres Zvolen. V obci Zvolen je 7 310 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 280.
Zvolen: obyvatelia a dáta ›Okres Zvolen ›Adresár firiem v okrese Zvolen ›
BV Com EUROPE: IČO, sídlo a základné údaje
BV Com EUROPE, s.r.o. (IČO 36028681) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zvolen, okres Zvolen. Dátum vzniku je 31. 12. 1997, zánik je v registri zapísaný ku dňu 25. 1. 2024, po 26 rokoch. Za rok 2014 sú v závierke tržby 345 795 € a výsledok hospodárenia +206 834 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 45200 |
| Vznik | 31. 12. 1997 |
| Zánik | 25. 1. 2024 |
| Obec | Zvolen |
| Okres | Okres Zvolen |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy BV Com EUROPE
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu BV Com EUROPE
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu BV Com EUROPE
- Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4,6 mil. €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 140 tis. €
- Končiace zmluvy48zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 25 tis. €
- Výhry konkurentov47firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 8 200 €
- Diery na trhu15odvetví chýba v meste Zvolentypický nepokrytý dopyt 949 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava614 zmlúv za 3 roky · 3 929 395 € · naposledy 30. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.123 zmlúv za 3 roky · 175 523 € · naposledy 21. 9. 2026Stredná odborná škola automobilová, Coburgova 7859/39, Trnava, Coburgova ulica 7859/39, Trnava118 zmlúv za 3 roky · 153 € · naposledy 24. 9. 2026 Všetkých 622 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Zvolen
AUMOVIO Slovakia s. r. o.KRONOSPAN, s.r.o.SKOIL s.r.o.ML consortio s.r.o.Nemocnica AGEL Zvolen a.s.Všetky firmy v obci Zvolen ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 45.20) v okrese Zvolen
Auto Unicom, s.r.o.Prvá dopravno-mechanizačná spoločnosť…AUTO tool s. r. o. „v konkurze“A - Z Autoservis s.r.o.EUROBOS s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.