VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

WARN s. r. o.

Čabradský Vrbovok · Veľkoobchod so zariadeniami pre informatiku a komunikácie – IKT

165 600 €tržby 2025 ▲ 11 %+1 883 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

165 600 €tržby 2025 ▲ 11 %
+1 883 €zisk 2025
  1. 13 : tržby 363 €, výsledok hospodárenia 69 €
  2. 14 : tržby 1 741 €, výsledok hospodárenia -295 €
  3. 15 : tržby 308 €, výsledok hospodárenia -407 €
  4. 16 : tržby 220 €, výsledok hospodárenia -507 €
  5. 17 : tržby 132 €, výsledok hospodárenia -451 €
  6. 18 : tržby 55 €, výsledok hospodárenia -82 €
  7. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -25 €
  8. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  9. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  10. 22 : tržby 44 760 €, výsledok hospodárenia 323 €
  11. 23 : tržby 117 130 €, výsledok hospodárenia 22 €
  12. 24 : tržby 148 800 €, výsledok hospodárenia 1 664 €
  13. 25 : tržby 165 600 €, výsledok hospodárenia 1 883 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

WARN s. r. o. (IČO 36025771) mala v roku 2025 tržby 165 600 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ WARN

Podľa Registra právnických osôb koná za WARN 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Spoločník WARN

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch WARN
Podiely spoločníkov na vkladoch WARN Paulína Gajdošíková 100,0 %. Spolu 6 640 €. Paulína Gajdošíková: 6 640 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Paulína Gajdošíková100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Paulína Gajdošíkováod 26. 9. 2014 6 640 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok WARN

Za rok 2025 má WARN v závierke tržby 165 600 €, o 11,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 883 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 165 600 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025166 tis. €▲ +11,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20251 883 €zisk
Majetok (aktíva) 202516 tis. €
Vlastné imanie 20259 265 €
Záväzky 20256 354 €40,7 % majetku
Pridaná hodnota 20254 081 €
Zisková marža 2025+1,1 %medián odvetvia +2,4 %
Súčet výsledkov za 13 rokov2 194 €2013 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát WARN

Súvaha WARN

Všetky čísla zo závierok WARN (13 rokov)
Čísla zo závierok WARN po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025165 600 €1 883 €15 619 €9 265 €6 354 €4 081 €+1,1 %
2024148 800 €1 664 €15 170 €7 382 €7 788 €7 473 €+1,1 %
2023117 130 €22 €11 795 €5 718 €6 077 €105 €0,0 %
202244 760 €323 €5 748 €5 696 €52 €375 €+0,7 %
2021—0 €0 €0 €———
2020———0 €———
2019—−25 €———−3 €—
201855 €−82 €−56 €−56 €—36 €−149,1 %
2017132 €−451 €92 €−388 €480 €126 €−341,7 %
2016220 €−507 €123 €−357 €480 €58 €−230,5 %
2015308 €−407 €182 €−298 €480 €158 €−132,1 %
20141 741 €−295 €384 €−96 €480 €268 €−16,9 %
2013363 €69 €6 214 €6 214 €—138 €+19,0 %

Riziko: zaplatí WARN?

Peniaze od štátu: WARN

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy WARN

Dátum vzniku WARN je 13. 11. 1997, teda pred 28 rokmi. Skoršie obchodné meno: ACTIVE WORLD BUSINESS, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/4966/S
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 363 € · majetok 6 214 €
  3. Nový štatutár: Paulína GajdošíkováKonateľ
  4. Nový spoločník: Paulína GajdošíkováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Zmena obchodného menaPredtým ACTIVE WORLD BUSINESS, s.r.o., odvtedy WARN s. r. o.
  6. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021357404
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 165 600 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti WARN

  • - sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
  • - automatizované spracovanie dát
  • - dodávky a poradenské služby ohľadne programov na spracovanie dát
  • - poskytovanie software na základe zmluvy s autorom
  • - údržba a opravy kancelárskych a počítačových zariadení na spracovanie dát
  • - iné služby vzťahujúce sa k počítačom - čistenie počítačov
  • - požičiavanie a prenájom výpočtovej techniky a súvisiacej techniky
  • - reklamná činnosť v rozsahu voľných živností
  • - predaj dvojstopých motorových vozidiel
  • - úprava motorových vozidiel - vonkajšia vzhľadová úprava, spojlery, úprava výkonu motora, strešné okná
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Administratívne služby
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

WARN v odvetví veľkoobchod

WARN je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť veľkoobchod so zariadeniami pre informatiku a komunikácie – ikt. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 138 877 € (14 214 závierok), WARN má 165 600 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Krupina je v tomto odvetví 91 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je WARN 13. z 33.

V odvetví v okrese Krupina91aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 214Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia139 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb WARN, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Krupina ›

Sídlo WARN: Čabradský Vrbovok

WARN sídli na adrese Čabradský Vrbovok 94, 962 51 Čabradský Vrbovok, okres Krupina. V obci Čabradský Vrbovok je 33 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 3 057. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Čabradský Vrbovok33aktívnych
Subjektov v okrese Krupina3 057aktívnych
V tom istom odvetví91okres Krupina
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Čabradský Vrbovok: obyvatelia a dáta ›Okres Krupina ›Adresár firiem v okrese Krupina ›

WARN: IČO, sídlo a základné údaje

WARN s. r. o. (IČO 36025771) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Čabradský Vrbovok, okres Krupina. Dátum vzniku je 13. 11. 1997, na trhu je 28 rokov a štatutárom je Paulína Gajdošíková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 165 600 € a výsledok hospodárenia +1 883 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVeľkoobchod so zariadeniami pre informatiku a komunikácie – IKT (SK NACE 4650)
Základné imanie6 640 €
Vznik13. 11. 1997
Skoršie názvyACTIVE WORLD BUSINESS, s.r.o.
ObecČabradský Vrbovok
OkresOkres Krupina
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) WARN s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 165 600 €, typická firma odvetvia 138 877 € (medián z 14 214 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Krupina ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Krupina ›

Sieť prepojení firmy WARN

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu WARN

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu WARN

  • Tendre25súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 000 €
  • Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy33zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 8 400 €
  • Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 000 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Čabradský Vrbovoktypický nepokrytý dopyt 143 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

R - SERVICE group, spol. s r.o.

Najväčšie firmy v obci Čabradský Vrbovok

Le.debut. s. r. o.Urbárska spoločnosť Čabradský Vrbovok, p. s.Obec Čabradský VrbovokStráňa Drienovo, p. s.Slovenský poľovnícky zväz-PZ BrezinyVšetky firmy v obci Čabradský Vrbovok ›

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk