TAITRADE s.r.o.
Brezno · Veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami
aktívna 29 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk
TAITRADE s.r.o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
TAITRADE s.r.o. (IČO 36023906), sídlo Brezno, je v registri zapísaná od 8. 9. 1997 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 12. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ TAITRADE
Podľa Registra právnických osôb koná za TAITRADE 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločníci TAITRADE
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- CHUAN-TE HSU85,0 %
- Jozef Veselovský15,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| CHUAN-TE HSUod 25. 2. 2010 | 5 643 € | 85,0 % |
| Jozef Veselovskýod 25. 2. 2010 | 996 € | 15,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok TAITRADE
Závierky máme za 13 rokov (2012 až 2024), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát TAITRADE
Zisk v 0 rokoch, strata v 8 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: −6 148 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | 0 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | 0 € |
| 2019 | −141 € |
| 2018 | −141 € |
| 2017 | −584 € |
| 2016 | −539 € |
| 2015 | −1 127 € |
| 2014 | −1 336 € |
| 2013 | −1 038 € |
| 2012 | −1 242 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha TAITRADE
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 4 075 €, vlastné imanie 4 075 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 4 075 € | 4 075 € | — |
| 2023 | 4 075 € | 4 075 € | — |
| 2022 | 4 075 € | 4 075 € | — |
| 2021 | 4 075 € | 4 075 € | — |
| 2020 | 4 075 € | 4 075 € | — |
| 2019 | 4 075 € | 4 075 € | — |
| 2018 | 4 075 € | 4 075 € | — |
| 2017 | 4 696 € | 4 216 € | 480 € |
| 2016 | 5 279 € | 4 799 € | 480 € |
| 2015 | 5 818 € | 5 338 € | 480 € |
| 2014 | 6 938 € | 6 464 € | 474 € |
| 2013 | 7 798 € | 7 798 € | 0 € |
| 2012 | 8 835 € | 8 835 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok TAITRADE (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 0 € | 4 075 € | 4 075 € | — | — | — |
| 2023 | — | 0 € | 4 075 € | 4 075 € | — | — | — |
| 2022 | — | 0 € | 4 075 € | 4 075 € | — | — | — |
| 2021 | — | 0 € | 4 075 € | 4 075 € | — | — | — |
| 2020 | — | 0 € | 4 075 € | 4 075 € | — | — | — |
| 2019 | — | −141 € | 4 075 € | 4 075 € | — | −80 € | — |
| 2018 | — | −141 € | 4 075 € | 4 075 € | — | −80 € | — |
| 2017 | — | −584 € | 4 696 € | 4 216 € | 480 € | −47 € | — |
| 2016 | — | −539 € | 5 279 € | 4 799 € | 480 € | — | — |
| 2015 | — | −1 127 € | 5 818 € | 5 338 € | 480 € | −85 € | — |
| 2014 | — | −1 336 € | 6 938 € | 6 464 € | 474 € | −307 € | — |
| 2013 | — | −1 038 € | 7 798 € | 7 798 € | 0 € | −453 € | — |
| 2012 | — | −1 242 € | 8 835 € | 8 835 € | — | −663 € | — |
Riziko: zaplatí TAITRADE?
Peniaze od štátu: TAITRADE
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy TAITRADE
Dátum vzniku TAITRADE je 8. 9. 1997, teda pred 29 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/4787/S
- Nový spoločník: CHUAN-TE HSUSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 8 835 €
- Nový spoločník: Jozef VeselovskýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 13.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti TAITRADE
- - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
- - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
- - sprostredkovanie obchodu a služieb
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
TAITRADE v odvetví veľkoobchod
TAITRADE je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami. V okrese Brezno je v tomto odvetví 233 aktívnych subjektov.
Sídlo TAITRADE: Brezno
TAITRADE sídli na adrese Fučíkova 22, 977 01 Brezno, okres Brezno. V obci Brezno je 3 084 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 7 985.
Brezno: obyvatelia a dáta ›Okres Brezno ›Adresár firiem v okrese Brezno ›
TAITRADE: IČO, sídlo a základné údaje
TAITRADE s.r.o. (IČO 36023906) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Brezno, okres Brezno. Dátum vzniku je 8. 9. 1997, na trhu je 29 rokov a štatutárom je Jozef Veselovský.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami (SK NACE 4664) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 8. 9. 1997 |
| Obec | Brezno |
| Okres | Okres Brezno |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy TAITRADE
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu TAITRADE
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu TAITRADE
- Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 6 200 €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy24zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 32 tis. €
- Výhry konkurentov65firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
- Diery na trhu15odvetví chýba v meste Breznotypický nepokrytý dopyt 4,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad pre investície a akvizície MO SR89 zmlúv za 3 roky · 9 233 109 € · naposledy 9. 10. 2026Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.63 zmlúv za 3 roky · 101 640 € · naposledy 8. 9. 2026Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach46 zmlúv za 3 roky · 446 584 € · naposledy 11. 9. 2026 Všetkých 528 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Brezno
Harmanec - Kuvert , spol. s r.o.COOP Jednota Brezno, spotrebné družstvoNemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.INVESTPETROL, s.r.o.K - SUPRA, s.r.o.Všetky firmy v obci Brezno ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.69) v okrese Brezno
HYRIAK, s.r.o.TONUS s.r.o.INDUSTRIE PARTNER, s.r.o.K.R.K.Group s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.