VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

RUNEC s.r.o.

Pezinok · Výroba elektrických motorov, generátorov a transformátorov

531 701 €tržby 2025 ▼ 4 %+11 576 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

531 701 €tržby 2025 ▼ 4 %
+11 576 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 875 173 €, výsledok hospodárenia 2 482 €
  2. 13 : tržby 613 604 €, výsledok hospodárenia -11 026 €
  3. 14 : tržby 2 052 959 €, výsledok hospodárenia 12 263 €
  4. 15 : tržby 4 269 897 €, výsledok hospodárenia -43 212 €
  5. 16 : tržby 671 948 €, výsledok hospodárenia -11 036 €
  6. 17 : tržby 533 692 €, výsledok hospodárenia -31 994 €
  7. 18 : tržby 340 771 €, výsledok hospodárenia -311 232 €
  8. 19 : tržby 344 613 €, výsledok hospodárenia -112 361 €
  9. 20 : tržby 322 293 €, výsledok hospodárenia -131 366 €
  10. 21 : tržby 472 617 €, výsledok hospodárenia -18 964 €
  11. 22 : tržby 635 245 €, výsledok hospodárenia -3 509 €
  12. 23 : tržby 637 928 €, výsledok hospodárenia -65 378 €
  13. 24 : tržby 556 434 €, výsledok hospodárenia 7 764 €
  14. 25 : tržby 531 701 €, výsledok hospodárenia 11 576 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

RUNEC s.r.o. (IČO 35979861) mala v roku 2025 tržby 531 701 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci RUNEC

V roku 2025 mala RUNEC priemerne 10 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 171 340 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 1 048 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Priemyselná výroba v okrese Pezinok bola v roku 2025 1 661 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konatelia RUNEC

Podľa Registra právnických osôb konajú za RUNEC 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločník RUNEC

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch RUNEC
Podiely spoločníkov na vkladoch RUNEC Ing. Miloš Slabý 100,0 %. Spolu 200 027 €. Ing. Miloš Slabý: 200 027 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Miloš Slabý100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Miloš Slabýod 9. 9. 2009 200 027 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok RUNEC

Za rok 2025 má RUNEC v závierke tržby 531 701 €, o 4,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +11 576 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2015: 4 269 897 €.

Tržby 2025532 tis. €▼ −4,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202512 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025304 tis. €
Vlastné imanie 2025−543 tis. €
Záväzky 2025847 tis. €278,4 % majetku
Pridaná hodnota 2025201 tis. €
Zisková marža 2025+2,2 %medián odvetvia +4,1 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−706 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát RUNEC

Súvaha RUNEC

Všetky čísla zo závierok RUNEC (14 rokov)
Čísla zo závierok RUNEC po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025531 701 €11 576 €304 193 €−542 616 €846 809 €201 304 €+2,2 %
2024556 434 €7 764 €300 242 €−554 637 €854 879 €225 299 €+1,4 %
2023637 928 €−65 378 €82 213 €−562 903 €645 116 €244 267 €−10,2 %
2022635 245 €−3 509 €222 119 €−497 524 €719 643 €173 924 €−0,6 %
2021472 617 €−18 964 €232 436 €−494 016 €726 452 €137 121 €−4,0 %
2020322 293 €−131 366 €222 876 €−474 896 €697 772 €19 059 €−40,8 %
2019344 613 €−112 361 €301 535 €−343 362 €644 897 €19 542 €−32,6 %
2018340 771 €−311 232 €315 881 €−231 010 €546 891 €73 590 €−91,3 %
2017533 692 €−31 994 €471 610 €80 642 €390 968 €107 746 €−6,0 %
2016671 948 €−11 036 €1 272 016 €112 668 €1 156 523 €126 135 €−1,6 %
20154 269 897 €−43 212 €1 444 185 €136 048 €1 286 680 €162 096 €−1,0 %
20142 052 959 €12 263 €1 200 327 €202 353 €998 886 €201 113 €+0,6 %
2013613 604 €−11 026 €559 937 €190 130 €369 802 €105 545 €−1,8 %
2012875 173 €2 482 €473 828 €292 123 €181 662 €214 405 €+0,3 %

Riziko: zaplatí RUNEC?

RUNEC a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 7 zmlúv s dodávateľom RUNEC v objeme 100 836 € z rokov 2012 až 2024. Najväčší objem je s odberateľom Slovenská technická univerzita v Bratislave: 59 722 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom7Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv101 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201231. 5. 2012

História firmy RUNEC

Dátum vzniku RUNEC je 16. 2. 2006, teda pred 20 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/39457/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022138789
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ SAMaV Bratislava, hodnota zmluvy 3 402 €. Firma vznikla 16. 2. 2006.
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 875 173 € · majetok 473 828 €
  5. Nový štatutár: Ing. Michal SlabýKonateľ
  6. Najväčšia verejná zmluva: 59 722 €Objednávateľ Slovenská technická univerzita v Bratislave. Zmluva o dielo č. 9701/0063/2018
  7. Nový spoločník: Ing. Miloš SlabýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 531 701 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti RUNEC

  • kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných ohlasovacích živností,
  • kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných ohlasovacích živností,
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností,
  • sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností,
  • podnikateľské poradenstvo (činnosť ekonomických, účtovných a organizačných poradcov),
  • reklamné a propagačné činnosti,
  • sprostredkovanie výkonu služieb v rozsahu voľných živností,
  • poradenská činnosť v nákupe a predaji tovarov,
  • leasingová činnosť,
  • prenájom hnuteľných vecí,
  • prenájom motorových vozidiel,
  • revízia vyhradených elektrických zariadení a bleskozvodov,
  • montáž, opravy, údržba vyhradených technických zariadení,
  • konzultačná inžinierska a poradenská činnosť,
  • projektovanie elektrických zariadení,
  • uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien,
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,
  • vykonávanie inžinierskych stavieb (vrátane vybavenia sídlištných celkov),
  • výroba rozvádzačov nízkeho napätia,
  • vodoinštalatérstvo,
  • kúrenárske práce,
  • montáž zdravotechniky,
  • montáž doplnkov z vopred vyhotovených dielov v rozsahu voľnej živnosti,
  • oprava, údržba elektrických strojov a prístrojov,
  • inžinierska činnosť v stavebníctve,
  • prevádzkovanie športových zariadení,
  • poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve,
  • poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá,
  • poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve,
  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu,
  • poskytovanie služieb v rybárstve,
  • ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy 3, v kempingoch triedy 3 a 4,
  • poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach,
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,
  • ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych a spoločenských podujatí,
  • diskotekárska činnosť,
  • projektovanie, riešenie a vyhodnocovanie geologických úloh a hydrogeologického prieskumu,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

RUNEC v odvetví výroba elektrických zariadení

RUNEC je v registri v odvetví Výroba elektrických zariadení (SK NACE 27), činnosť výroba elektrických motorov, generátorov a transformátorov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 114 266 € (1 023 závierok), RUNEC má 531 701 €, čo je 4,7-násobok mediánu. V okrese Pezinok je v tomto odvetví 27 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je RUNEC 3. z 17.

V odvetví v okrese Pezinok27aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 023Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia114 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb RUNEC, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Pezinok ›

Sídlo RUNEC: Pezinok

RUNEC sídli na adrese Šenkvická cesta 14/G, 902 01 Pezinok, okres Pezinok. V obci Pezinok je 5 176 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 399. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Pezinok5 176aktívnych
Subjektov v okrese Pezinok13 399aktívnych
V tom istom odvetví27okres Pezinok
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Pezinok: obyvatelia a dáta ›Okres Pezinok ›Adresár firiem v okrese Pezinok ›

RUNEC: IČO, sídlo a základné údaje

RUNEC s.r.o. (IČO 35979861) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Pezinok, okres Pezinok. Dátum vzniku je 16. 2. 2006, na trhu je 20 rokov a štatutármi sú Ing. Michal Slabý a Ing. Miloš Slabý. Za rok 2025 sú v závierke tržby 531 701 € a výsledok hospodárenia +11 576 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba elektrických motorov, generátorov a transformátorov (SK NACE 2711)
Základné imanie200 027 €
Vznik16. 2. 2006
ObecPezinok
OkresOkres Pezinok
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba elektrických zariadení (SK NACE 27) RUNEC s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 531 701 €, typická firma odvetvia 114 266 €, čo je 4,7-násobok mediánu (medián z 1 023 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Pezinok ›Výroba elektrických zariadení: tržby a mzdy ›Výroba elektrických zariadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Pezinok ›

Sieť prepojení firmy RUNEC

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu RUNEC

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu RUNEC

  • Tendre26súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 81 tis. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 228 tis. €
  • Končiace zmluvy18zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 23 tis. €
  • Výhry konkurentov197firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 700 €
  • Diery na trhu10odvetví chýba v meste Pezinoktypický nepokrytý dopyt 872 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

SLAVEX Slovakia s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Pezinok

Lyreco CE, SEKARIREAL SLOVAKIA, a.s.BRENNTAG SLOVAKIA s.r.o.HOTIS RECYCLING SLOVAKIA s.r.o.HOPI SK s.r.o.Všetky firmy v obci Pezinok ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 27.11) v okrese Pezinok

OZZYLOGIK, s.r.o.MA-NIK SK, s.r.o.LUCCI s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk