June Invest s. r. o.
Bratislava - Rača · Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
269 957 €tržby 2024 ▲ 12 %+24 749 €zisk 2024aktívna 20 rokov7 zamestnancov (2024)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 31 589 €, výsledok hospodárenia 2 753 €
- 13 : tržby 36 521 €, výsledok hospodárenia 2 129 €
- 14 : tržby 35 283 €, výsledok hospodárenia 4 008 €
- 15 : tržby 46 106 €, výsledok hospodárenia 8 386 €
- 16 : tržby 47 920 €, výsledok hospodárenia -17 241 €
- 17 : tržby 45 417 €, výsledok hospodárenia 3 308 €
- 18 : tržby 86 789 €, výsledok hospodárenia 37 559 €
- 19 : tržby 134 594 €, výsledok hospodárenia 70 042 €
- 20 : tržby 98 005 €, výsledok hospodárenia 40 866 €
- 21 : tržby 123 752 €, výsledok hospodárenia 51 080 €
- 22 : tržby 201 902 €, výsledok hospodárenia 74 467 €
- 23 : tržby 241 206 €, výsledok hospodárenia 51 114 €
- 24 : tržby 269 957 €, výsledok hospodárenia 24 749 €
June Invest s. r. o. (IČO 35969032) mala v roku 2024 tržby 269 957 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 14. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci June Invest
V roku 2024 mala June Invest priemerne 7 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 59 610 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 525 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Bratislava III bola v roku 2024 2 625 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2024 | 7 | 59 610 € | — |
| 2023 | — | 79 362 € | — |
| 2022 | — | 53 047 € | — |
| 2021 | — | 15 922 € | — |
| 2020 | — | 10 493 € | — |
| 2019 | — | 9 421 € | — |
| 2018 | — | 9 195 € | — |
| 2017 | — | 8 915 € | — |
| 2013 | — | 18 401 € | 13 117 € |
| 2012 | — | 14 563 € | 10 305 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2024 a priemerná hrubá mzda
- June Invest, odhad zo závierky525 €
- Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Bratislava III2 625 €
- Všetky odvetvia v okrese Bratislava III2 261 €
- Zdravotníctvo a sociálna pomoc na Slovensku1 958 €
Firma: osobné náklady mikro závierky delené 1,352 (odvody zamestnávateľa), počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2024, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Zdravotníctvo a sociálna pomoc, porovnanie je preto orientačné.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2024 (PDF), výkaz 2024 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2024 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 29. 9. 2026.
Konateľ June Invest
Podľa Registra právnických osôb koná za June Invest 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník June Invest
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok June Invest
Za rok 2024 má June Invest v závierke tržby 269 957 €, o 11,9 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +24 749 €. Závierky máme za 13 rokov (2012 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2024: 269 957 €.
Výkaz ziskov a strát June Invest
Najvyššie tržby: rok 2024, 269 957 €. Najnižšie: rok 2012, 31 589 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | 269 957 € |
| 2023 | 241 206 € |
| 2022 | 201 902 € |
| 2021 | 123 752 € |
| 2020 | 98 005 € |
| 2019 | 134 594 € |
| 2018 | 86 789 € |
| 2017 | 45 417 € |
| 2016 | 47 920 € |
| 2015 | 46 106 € |
| 2014 | 35 283 € |
| 2013 | 36 521 € |
| 2012 | 31 589 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 2. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 12 rokoch, strata v 1 roku z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 353 220 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | 24 749 € |
| 2023 | 51 114 € |
| 2022 | 74 467 € |
| 2021 | 51 080 € |
| 2020 | 40 866 € |
| 2019 | 70 042 € |
| 2018 | 37 559 € |
| 2017 | 3 308 € |
| 2016 | −17 241 € |
| 2015 | 8 386 € |
| 2014 | 4 008 € |
| 2013 | 2 129 € |
| 2012 | 2 753 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 2. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- June Invest
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +9,2 %, medián odvetvia +16,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | June Invest | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | +9,2 % | +16,0 % |
| 2023 | +21,2 % | +17,2 % |
| 2022 | +36,9 % | +16,1 % |
| 2021 | +41,3 % | +15,7 % |
| 2020 | +41,7 % | +14,2 % |
| 2019 | +52,0 % | +13,5 % |
| 2018 | +43,3 % | +11,4 % |
| 2017 | +7,3 % | +10,2 % |
| 2016 | −36,0 % | +10,9 % |
| 2015 | +18,2 % | +9,9 % |
| 2014 | +11,4 % | — |
| 2013 | +5,8 % | — |
| 2012 | +8,7 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 2. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 9 z 12 rokov, najviac v roku 2018 (+91,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2024 | +11,9 % |
| 2023 | +19,5 % |
| 2022 | +63,2 % |
| 2021 | +26,3 % |
| 2020 | −27,2 % |
| 2019 | +55,1 % |
| 2018 | +91,1 % |
| 2017 | −5,2 % |
| 2016 | +3,9 % |
| 2015 | +30,7 % |
| 2014 | −3,4 % |
| 2013 | +15,6 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 2. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha June Invest
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 563 538 €, vlastné imanie 350 969 € a záväzky 212 569 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 563 538 € | 350 969 € | 212 569 € |
| 2023 | 552 595 € | 326 220 € | 226 375 € |
| 2022 | 477 314 € | 275 106 € | 202 208 € |
| 2021 | 339 346 € | 200 638 € | 138 708 € |
| 2020 | 226 294 € | 149 558 € | 76 736 € |
| 2019 | 172 434 € | 102 053 € | 70 381 € |
| 2018 | 58 786 € | 32 012 € | 26 774 € |
| 2017 | 38 412 € | −5 547 € | 43 959 € |
| 2016 | 42 377 € | −8 855 € | 51 232 € |
| 2015 | 67 406 € | 8 386 € | 59 020 € |
| 2014 | 53 560 € | 4 008 € | 49 552 € |
| 2013 | 12 725 € | 9 115 € | 3 610 € |
| 2012 | 18 606 € | 11 058 € | 7 548 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 2. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok June Invest (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 269 957 € | 24 749 € | 563 538 € | 350 969 € | 212 569 € | 107 840 € | +9,2 % |
| 2023 | 241 206 € | 51 114 € | 552 595 € | 326 220 € | 226 375 € | 177 163 € | +21,2 % |
| 2022 | 201 902 € | 74 467 € | 477 314 € | 275 106 € | 202 208 € | 153 934 € | +36,9 % |
| 2021 | 123 752 € | 51 080 € | 339 346 € | 200 638 € | 138 708 € | 80 961 € | +41,3 % |
| 2020 | 98 005 € | 40 866 € | 226 294 € | 149 558 € | 76 736 € | 66 162 € | +41,7 % |
| 2019 | 134 594 € | 70 042 € | 172 434 € | 102 053 € | 70 381 € | 100 775 € | +52,0 % |
| 2018 | 86 789 € | 37 559 € | 58 786 € | 32 012 € | 26 774 € | 40 329 € | +43,3 % |
| 2017 | 45 417 € | 3 308 € | 38 412 € | −5 547 € | 43 959 € | 25 196 € | +7,3 % |
| 2016 | 47 920 € | −17 241 € | 42 377 € | −8 855 € | 51 232 € | 20 519 € | −36,0 % |
| 2015 | 46 106 € | 8 386 € | 67 406 € | 8 386 € | 59 020 € | 18 613 € | +18,2 % |
| 2014 | 35 283 € | 4 008 € | 53 560 € | 4 008 € | 49 552 € | 20 104 € | +11,4 % |
| 2013 | 36 521 € | 2 129 € | 12 725 € | 9 115 € | 3 610 € | 23 554 € | +5,8 % |
| 2012 | 31 589 € | 2 753 € | 18 606 € | 11 058 € | 7 548 € | 15 858 € | +8,7 % |
Riziko: zaplatí June Invest?
June Invest a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 39 zmlúv s dodávateľom June Invest z rokov 2012 až 2026.
Rok s najväčším objemom: 2012, 0 € v 3 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 2 | 0 € |
| 2025 | 2 | 0 € |
| 2024 | 4 | 0 € |
| 2023 | 3 | 0 € |
| 2022 | 1 | 0 € |
| 2021 | 2 | 0 € |
| 2020 | 3 | 0 € |
| 2019 | 5 | 0 € |
| 2018 | 5 | 0 € |
| 2017 | 2 | 0 € |
| 2015 | 3 | 0 € |
| 2014 | 2 | 0 € |
| 2013 | 2 | 0 € |
| 2012 | 3 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy June Invest
Dátum vzniku June Invest je 14. 12. 2005, teda pred 20 rokmi. Skoršie obchodné mená: STRAŽOVCOVÁ s.r.o., BBMC, s .r. o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/38658/B
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 14. 12. 2005.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 31 589 € · majetok 18 606 €
- Zmena obchodného menaPredtým STRAŽOVCOVÁ s.r.o., odvtedy BBMC, s .r. o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 13, posledné tržby 269 957 €.
- Nový štatutár: June ZhangKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým BBMC, s .r. o., odvtedy June Invest s. r. o.
- Nový spoločník: June ZhangSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Zmena sídlaĎumbierska 1/B|83101|Bratislava - mestská časť Nové Mesto → Karpatské námestie 10A|83106|Bratislava - mestská časť Rača
- Zmena názvuBBMC, s .r. o. → June Invest s. r. o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti June Invest
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,
- organizovanie kurzov, seminárov a školení,
- reklamná a propagačná činnosť,
- prieskum trhu a verejnej mienky,
- prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu, rekondíciu,
- poskytovanie špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti v neštátnom zdravotníckom zariadení v špecializačnom odbore otorinolaryngológia,
- Prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia: špecializovaná ambulancia v odbore otorinolaryngológia
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
June Invest v odvetví zdravotníctvo
June Invest je v registri v odvetví Zdravotníctvo (SK NACE 86), činnosť činnosti špeciálnej lekárskej praxe. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 175 576 € (6 499 závierok), June Invest má 269 957 €, čo je 1,5-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 291 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je June Invest 48. z 128.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 112 453 €, polovica do 175 576 €, tri štvrtiny do 273 513 €; 10 % firiem má viac než 544 035 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 58 781 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 112 453 € |
| medián | 175 576 € |
| horný kvartil | 273 513 € |
| 10 % firiem má viac než | 544 035 € |
| June Invest | 269 957 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- June Invest
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby June Invest s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | June Invest | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | 269 957 € | 175 576 € |
| 2023 | 241 206 € | 163 167 € |
| 2022 | 201 902 € | 137 698 € |
| 2021 | 123 752 € | 124 862 € |
| 2020 | 98 005 € | 106 843 € |
| 2019 | 134 594 € | 104 573 € |
| 2018 | 86 789 € | 91 372 € |
| 2017 | 45 417 € | 83 292 € |
| 2016 | 47 920 € | 80 644 € |
| 2015 | 46 106 € | 74 470 € |
| 2014 | 35 283 € | — |
| 2013 | 36 521 € | — |
| 2012 | 31 589 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 2. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| June Invest | 269 957 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 181 967 € |
| medián kraja | 182 563 € |
| medián Slovenska | 175 576 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 2. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- LEVIOSAART s.r.o.Nitra · tržby 638 472 € (2025)
- DELTA med, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 637 251 € (2025)
- MARMOX, s. r. o.Poprad · tržby 636 402 € (2025)
- Tigy s. r. o.Čachtice · tržby 636 053 € (2025)
- Family Dental Care - Bernolákovo s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 635 475 € (2025)
- DREAM CARE OPTIC, s.r.o.Malacky · tržby 631 586 € (2025)
- KaniankaDent s.r.o.Kanianka · tržby 631 240 € (2025)
- Family Dental Clinic s.r.o.Trnava · tržby 630 647 € (2025)
- ŽIKLA s.r.o.Banská Bystrica · tržby 629 945 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb June Invest, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo June Invest: Bratislava - Rača
June Invest sídli na adrese Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 017 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 398. Na tej istej adrese je zapísaných 3 560 aktívnych subjektov.
Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
June Invest: IČO, sídlo a základné údaje
June Invest s. r. o. (IČO 35969032) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 14. 12. 2005, na trhu je 20 rokov a štatutárom je June Zhang. Za rok 2024 sú v závierke tržby 269 957 € a výsledok hospodárenia +24 749 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti špeciálnej lekárskej praxe (SK NACE 8622) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 14. 12. 2005 |
| Skoršie názvy | STRAŽOVCOVÁ s.r.o. BBMC, s .r. o. |
| Obec | Bratislava - Rača |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 15 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 2. 10. 2026.
V odvetví zdravotníctvo (SK NACE 86) June Invest s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 269 957 €, typická firma odvetvia 175 576 € (medián z 6 499 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Zdravotníctvo: tržby a mzdy ›Zdravotníctvo v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy June Invest
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu June Invest
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu June Invest
- Tendre37súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 387 tis. €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 386 tis. €
- Končiace zmluvy43zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
- Výhry konkurentov180firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 16 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.15 056 zmlúv za 3 roky · 1 447 022 € · naposledy 1. 9. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen244 zmlúv za 3 roky · 1 795 359 € · naposledy 25. 9. 2026Správa majetku Košického samosprávneho kraja234 zmlúv za 3 roky · 80 € · naposledy 2. 10. 2026 Všetkých 422 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
MBS INVESTMENT s. r. o.E.V.E. OST s. r. o.EU Rev s. r. o.Zhang Invest s. r. o.RTPX s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 86.22) v okrese Bratislava III
SUMMIT CLINICAL RESEARCH, s. r. o.Centrum Kramáre, spol. s r.o.Health Services Group, s.r.o.S-EXCEL NOVA s.r.o.UROCENTRUM-BRATISLAVA, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.