VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

TAX DESIGN, s.r.o.

Bratislava - Staré Mesto · Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo

69 447 €tržby 2025 ▲ 12 %+26 480 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

69 447 €tržby 2025 ▲ 12 %
+26 480 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 167 283 €, výsledok hospodárenia -35 024 €
  2. 13 : tržby 184 621 €, výsledok hospodárenia -2 251 €
  3. 14 : tržby 172 503 €, výsledok hospodárenia 856 €
  4. 15 : tržby 162 303 €, výsledok hospodárenia 8 776 €
  5. 16 : tržby 144 732 €, výsledok hospodárenia 8 249 €
  6. 17 : tržby 137 456 €, výsledok hospodárenia 8 262 €
  7. 18 : tržby 103 027 €, výsledok hospodárenia 837 €
  8. 19 : tržby 106 758 €, výsledok hospodárenia -1 907 €
  9. 20 : tržby 99 219 €, výsledok hospodárenia -15 466 €
  10. 21 : tržby 82 319 €, výsledok hospodárenia -11 172 €
  11. 22 : tržby 45 846 €, výsledok hospodárenia -34 974 €
  12. 23 : tržby 49 633 €, výsledok hospodárenia 5 430 €
  13. 24 : tržby 62 199 €, výsledok hospodárenia 21 197 €
  14. 25 : tržby 69 447 €, výsledok hospodárenia 26 480 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

TAX DESIGN, s.r.o. (IČO 35968745) mala v roku 2025 tržby 69 447 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci TAX DESIGN

TAX DESIGN má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 8 021 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konateľ TAX DESIGN

Podľa Registra právnických osôb koná za TAX DESIGN 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Spoločník TAX DESIGN

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch TAX DESIGN
Podiely spoločníkov na vkladoch TAX DESIGN Ing. Peter Mészáros 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Peter Mészáros: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Peter Mészáros100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Peter Mészárosod 10. 6. 2020 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok TAX DESIGN

Za rok 2025 má TAX DESIGN v závierke tržby 69 447 €, o 11,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +26 480 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2013: 184 621 €.

Tržby 202569 tis. €▲ +11,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202526 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025316 tis. €
Vlastné imanie 202557 tis. €
Záväzky 2025259 tis. €82,0 % majetku
Pridaná hodnota 202556 tis. €
Zisková marža 2025+38,1 %medián odvetvia +12,3 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−21 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát TAX DESIGN

Súvaha TAX DESIGN

Všetky čísla zo závierok TAX DESIGN (14 rokov)
Čísla zo závierok TAX DESIGN po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202569 447 €26 480 €316 196 €57 062 €259 134 €56 329 €+38,1 %
202462 199 €21 197 €345 754 €26 582 €319 172 €43 189 €+34,1 %
202349 633 €5 430 €332 595 €5 385 €327 210 €24 756 €+10,9 %
202245 846 €−34 974 €341 501 €−3 222 €344 723 €11 915 €−76,3 %
202182 319 €−11 172 €363 110 €31 753 €331 357 €18 411 €−13,6 %
202099 219 €−15 466 €398 187 €42 925 €342 677 €64 676 €−15,6 %
2019106 758 €−1 907 €361 320 €58 390 €302 930 €69 315 €−1,8 %
2018103 027 €837 €345 665 €60 298 €285 367 €58 960 €+0,8 %
2017137 456 €8 262 €401 728 €59 461 €342 267 €111 279 €+6,0 %
2016144 732 €8 249 €363 338 €63 126 €300 212 €120 121 €+5,7 %
2015162 303 €8 776 €397 486 €54 877 €333 009 €126 252 €+5,4 %
2014172 503 €856 €183 446 €46 101 €137 345 €143 266 €+0,5 %
2013184 621 €−2 251 €161 393 €45 245 €116 148 €146 505 €−1,2 %
2012167 283 €−35 024 €183 887 €47 495 €136 392 €121 696 €−20,9 %

Riziko: zaplatí TAX DESIGN?

Peniaze od štátu: TAX DESIGN

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy TAX DESIGN

Dátum vzniku TAX DESIGN je 14. 12. 2005, teda pred 20 rokmi. Skoršie obchodné meno: TAX DESIGN, k.s.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/145662/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022094635
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 167 283 € · majetok 183 887 €
  4. Nový štatutár: Ing. Peter MészárosKonateľ
  5. Zmena obchodného menaPredtým TAX DESIGN, k.s., odvtedy TAX DESIGN, s.r.o.
  6. Nový spoločník: Ing. Peter MészárosSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 69 447 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti TAX DESIGN

  • daňové poradenstvo
  • vedenie účtovníctva
  • účtovné poradenstvo
  • ekonomické a organizačné poradenstvo
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • prenájom hnuteľných vecí
  • prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmom

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

TAX DESIGN v odvetví právne a účtovnícke činnosti

TAX DESIGN je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 422 € (9 933 závierok), TAX DESIGN má 69 447 €, čo je 1,5-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 2 580 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TAX DESIGN 628. z 1 120.

V odvetví v okrese Bratislava I2 580aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 933Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia45 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+12,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TAX DESIGN, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava I ›

Sídlo TAX DESIGN: Bratislava - Staré Mesto

TAX DESIGN sídli na adrese Konventná 5, 811 03 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 974 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 858. Na tej istej adrese je zapísaných 13 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 974aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 858aktívnych
V tom istom odvetví2 580okres Bratislava I
Na tej istej adrese13aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

TAX DESIGN: IČO, sídlo a základné údaje

TAX DESIGN, s.r.o. (IČO 35968745) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 14. 12. 2005, na trhu je 20 rokov a štatutárom je Ing. Peter Mészáros. Za rok 2025 sú v závierke tržby 69 447 € a výsledok hospodárenia +26 480 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieÚčtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920)
Základné imanie5 000 €
Vznik14. 12. 2005
Skoršie názvyTAX DESIGN, k.s.
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) TAX DESIGN, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 69 447 €, typická firma odvetvia 45 422 € (medián z 9 933 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy TAX DESIGN

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu TAX DESIGN

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu TAX DESIGN

  • Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
  • Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy260zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 300 €
  • Výhry konkurentov42firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Bratislava I

JOHNSON CONTROLS INTERNATIONAL spol. s r.o.BA PNEUS s.r.o.PricewaterhouseCoopers Slovensko, s.r.o.Ernst & Young, s. r. o.KPMG Slovensko spol. s r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk