VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

WWForest Management s.r.o.

Bratislava - Petržalka · Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026

Tržby a zisk

WWForest Management s.r.o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.

na trhu20 rokov
zmluvy so štátom0

WWForest Management s.r.o. (IČO 35968125), sídlo Bratislava - mestská časť Petržalka, je v registri zapísaná od 10. 12. 2005 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 7. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konatelia WWForest Management

Podľa Registra právnických osôb konajú za WWForest Management 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

Spoločníci WWForest Management

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch WWForest Management
Podiely spoločníkov na vkladoch WWForest Management WWForest-Management GmbH 96,3 %, Werner Welz 3,7 %. Spolu 26 888 €. WWForest-Management GmbH: 25 892 €, 96,3 %Werner Welz: 996 €, 3,7 %96,3 % najväčší podiel
  • WWForest-Management GmbH96,3 %
  • Werner Welz3,7 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
WWForest-Management GmbHod 30. 7. 2011 25 892 €96,3 %
Werner Welzod 30. 7. 2011 996 €3,7 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok WWForest Management

Závierky máme za 5 rokov (2012 až 2017), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.

Majetok (aktíva) 201731 tis. €
Vlastné imanie 2017−12 tis. €
Záväzky 201743 tis. €138,8 % majetku
Súčet výsledkov za 5 rokov−1 913 €2012 až 2017

Výkaz ziskov a strát WWForest Management

Súvaha WWForest Management

Všetky čísla zo závierok WWForest Management (5 rokov)
Čísla zo závierok WWForest Management po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2017—−596 €31 096 €−12 056 €43 152 €——
2016—−560 €31 722 €−11 459 €43 181 €——
2015—−560 €31 802 €−10 899 €42 701 €——
2013—−133 €31 966 €−9 778 €41 744 €——
2012—−64 €32 035 €−9 709 €41 744 €——

Riziko: zaplatí WWForest Management?

Peniaze od štátu: WWForest Management

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy WWForest Management

Dátum vzniku WWForest Management je 10. 12. 2005, teda pred 20 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 4 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/38580/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 32 035 €

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti WWForest Management

  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod),
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti (veľkoobchod),
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom - obstarávateľská činnosť,
  • prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti,
  • obstarávanie služieb spojených s výkonom správy nehnuteľností,
  • výroba drevených obalov,
  • prípravné práce pre stavbu - výkopové a zemné práce, búracie práce bez použitia výbušnín,
  • pilčícke práce a približovanie dreva,
  • pílenie, hobľovanie a impregonovanie dreva,
  • lektorská a školiaca činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
  • záhradnícke a sadovnícke práce, úprava zelene,
  • nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 t,
  • lesníctvo včítane predaja nespracovaných lesných výrobkov na účel spracovania alebo ďaľšieho predaja,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

WWForest Management v odvetví veľkoobchod

WWForest Management je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 1 651 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Bratislava V1 651aktívnych subjektov

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava V ›

Sídlo WWForest Management: Bratislava - Petržalka

WWForest Management sídli na adrese Smolenická 3, 851 05 Bratislava, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 564. Na tej istej adrese je zapísaných 11 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Petržalka32 439aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 564aktívnych
V tom istom odvetví1 651okres Bratislava V
Na tej istej adrese11aktívnych subjektov

Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

WWForest Management: IČO, sídlo a základné údaje

WWForest Management s.r.o. (IČO 35968125) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 10. 12. 2005, na trhu je 20 rokov a štatutármi sú Werner Welz a Arto Kari Antero Matikainen.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVeľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami (SK NACE 4683)
Základné imanie26 888 €
Vznik10. 12. 2005
ObecBratislava - Petržalka
OkresOkres Bratislava V
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy WWForest Management

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu WWForest Management

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu WWForest Management

  • Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
  • Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy18zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 172 tis. €
  • Výhry konkurentov60firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 200 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.73) v okrese Bratislava V

3PACK group a. s.KNAUF Bratislava s.r.o.HBT Bratislava k.s.PARKETT STORE, s. r. o.MAX Parket, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk