VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

EKOway s.r.o.

Bratislava - Nové Mesto · Recyklácia materiálov

445 260 €tržby 2025 ▲ 30 %+6 738 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

445 260 €tržby 2025 ▲ 30 %
+6 738 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 535 442 €, výsledok hospodárenia 25 324 €
  2. 13 : tržby 407 829 €, výsledok hospodárenia -963 €
  3. 14 : tržby 325 316 €, výsledok hospodárenia 21 422 €
  4. 15 : tržby 344 672 €, výsledok hospodárenia 35 093 €
  5. 16 : tržby 348 867 €, výsledok hospodárenia 19 456 €
  6. 17 : tržby 302 172 €, výsledok hospodárenia 14 650 €
  7. 18 : tržby 325 587 €, výsledok hospodárenia -4 271 €
  8. 19 : tržby 331 928 €, výsledok hospodárenia 1 617 €
  9. 20 : tržby 227 420 €, výsledok hospodárenia -28 444 €
  10. 21 : tržby 373 878 €, výsledok hospodárenia -33 733 €
  11. 22 : tržby 535 590 €, výsledok hospodárenia 12 730 €
  12. 23 : tržby 328 823 €, výsledok hospodárenia -35 137 €
  13. 24 : tržby 341 396 €, výsledok hospodárenia 18 895 €
  14. 25 : tržby 445 260 €, výsledok hospodárenia 6 738 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

EKOway s.r.o. (IČO 35966181) mala v roku 2025 tržby 445 260 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci EKOway

EKOway má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 59 088 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ EKOway

Podľa Registra právnických osôb koná za EKOway 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Spoločník EKOway

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch EKOway
Podiely spoločníkov na vkladoch EKOway Boris Nitschinger 100,0 %. Spolu 6 700 €. Boris Nitschinger: 6 700 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Boris Nitschinger100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Boris Nitschingerod 28. 7. 2010 6 700 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok EKOway

Za rok 2025 má EKOway v závierke tržby 445 260 €, o 30,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +6 738 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 535 590 €.

Tržby 2025445 tis. €▲ +30,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20256 738 €zisk
Majetok (aktíva) 2025328 tis. €
Vlastné imanie 2025131 tis. €
Záväzky 2025196 tis. €60,0 % majetku
Pridaná hodnota 2025128 tis. €
Zisková marža 2025+1,5 %medián odvetvia +4,5 %
Súčet výsledkov za 14 rokov53 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát EKOway

Súvaha EKOway

Všetky čísla zo závierok EKOway (14 rokov)
Čísla zo závierok EKOway po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025445 260 €6 738 €327 543 €131 065 €196 478 €128 215 €+1,5 %
2024341 396 €18 895 €244 399 €124 327 €120 072 €122 799 €+5,5 %
2023328 823 €−35 137 €239 389 €105 432 €133 957 €79 455 €−10,7 %
2022535 590 €12 730 €481 367 €140 569 €340 798 €108 721 €+2,4 %
2021373 878 €−33 733 €280 345 €127 839 €152 506 €136 906 €−9,0 %
2020227 420 €−28 444 €387 799 €161 572 €226 227 €54 948 €−12,5 %
2019331 928 €1 617 €501 485 €190 016 €311 469 €105 566 €+0,5 %
2018325 587 €−4 271 €561 940 €188 399 €373 541 €114 635 €−1,3 %
2017302 172 €14 650 €481 247 €166 080 €315 167 €124 875 €+4,8 %
2016348 867 €19 456 €509 282 €151 430 €357 852 €138 701 €+5,6 %
2015344 672 €35 093 €571 425 €151 974 €419 451 €114 182 €+10,2 %
2014325 316 €21 422 €743 991 €116 881 €627 110 €181 615 €+6,6 %
2013407 829 €−963 €746 107 €95 460 €650 647 €157 905 €−0,2 %
2012535 442 €25 324 €749 843 €96 423 €653 420 €139 937 €+4,7 %

Riziko: zaplatí EKOway?

EKOway a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom EKOway v objeme 8 320 € z rokov 2024 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Letové prevádzkové služby Slovenskej republiky, štátny podnik: 4 999 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom3Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv8 320 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202420. 6. 2024

História firmy EKOway

Dátum vzniku EKOway je 29. 11. 2005, teda pred 20 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/38430/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022090147
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 535 442 € · majetok 749 843 €
  4. Nový spoločník: Boris NitschingerSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad geodézie, kartografie a katastra SR. Firma vznikla 29. 11. 2005.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 445 260 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti EKOway

  • podnikanie v oblasti nakladanie s inými ako nebezpečnými odpadmi,
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, výroby a obchodu v rozsahu voľnej živnosti,
  • reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
  • prenájom strojov, prístrojov, zariadení a dopravných prostriedkov,
  • poradenská činnosť v oblasti nákupu a predaja tovaru v rozsahu voľnej živnosti,
  • prenájom motorových vozidiel, lodí a člnov,
  • prenájom spotrebného tovaru, výpočtovej techniky a technologických zariadení výpočtovej techniky,
  • prieskum trhu,
  • organizovanie školení, seminárov a iných vzdelávacích podujatí,
  • ekonomické a organizačné poradenstvo,
  • automatizované spracovanie dát,
  • vedenie účtovníctva,
  • poskytovanie software - predaj hotových programov na základe dohody s autorom,
  • poradenstvo v oblasti výpočtovej techniky vrátane systémovej údržby software,
  • grafické práce na počítači podľa predlohy,
  • vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
  • komisionálny predaj,
  • faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti,
  • leasingová činnosť v rozsahu voľnej živnosti - spotrebný a priemyselný tovar,
  • nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora,
  • organizovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí,
  • predaj na priamu kozumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína, destilátov,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

EKOway v odvetví zber a spracúvanie odpadu

EKOway je v registri v odvetví Zber a spracúvanie odpadu (SK NACE 38), činnosť recyklácia materiálov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 103 461 € (1 009 závierok), EKOway má 445 260 €, čo je 4,3-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 79 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EKOway 11. z 51.

V odvetví v okrese Bratislava III79aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 009Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia103 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EKOway, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Dodávka vody, odpady a sanácia v okrese Bratislava III ›

Sídlo EKOway: Bratislava - Nové Mesto

EKOway sídli na adrese Račianska 66, 831 02 Bratislava, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 969. Na tej istej adrese je zapísaných 78 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Nové Mesto24 439aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III46 969aktívnych
V tom istom odvetví79okres Bratislava III
Na tej istej adrese78aktívnych subjektov

Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

EKOway: IČO, sídlo a základné údaje

EKOway s.r.o. (IČO 35966181) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 29. 11. 2005, na trhu je 20 rokov a štatutárom je Boris Nitschinger. Za rok 2025 sú v závierke tržby 445 260 € a výsledok hospodárenia +6 738 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieRecyklácia materiálov (SK NACE 3821)
Základné imanie6 700 €
Vznik29. 11. 2005
ObecBratislava - Nové Mesto
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví zber a spracúvanie odpadu (SK NACE 38) EKOway s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 445 260 €, typická firma odvetvia 103 461 €, čo je 4,3-násobok mediánu (medián z 1 009 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Zber a spracúvanie odpadu: tržby a mzdy ›Zber a spracúvanie odpadu v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Sieť prepojení firmy EKOway

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu EKOway

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu EKOway

  • Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4,1 mil. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 630 tis. €
  • Končiace zmluvy245zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 900 €
  • Výhry konkurentov50firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 149 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Uzza s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto

Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 38.32) v okrese Bratislava III

Kerschner s. r. o.ENVIROSPOL, s. r. o.EKOHEAT s. r. o.PRUKOV, s.r.o.SLOVAKSTEEL s .r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk