EKOHYDROGEO spol. s r.o.
Bratislava - Ružinov · Všetky ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.
209 325 €tržby 2025 ▼ 23 %+40 663 €zisk 2025aktívna 20 rokov2 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 74 239 €, výsledok hospodárenia 12 320 €
- 13 : tržby 32 130 €, výsledok hospodárenia -8 148 €
- 14 : tržby 81 195 €, výsledok hospodárenia 4 825 €
- 15 : tržby 189 995 €, výsledok hospodárenia 20 881 €
- 16 : tržby 183 334 €, výsledok hospodárenia 7 876 €
- 17 : tržby 99 766 €, výsledok hospodárenia 17 240 €
- 18 : tržby 162 877 €, výsledok hospodárenia 48 245 €
- 19 : tržby 283 029 €, výsledok hospodárenia 54 250 €
- 20 : tržby 262 116 €, výsledok hospodárenia 72 998 €
- 21 : tržby 190 434 €, výsledok hospodárenia 57 330 €
- 22 : tržby 143 010 €, výsledok hospodárenia 32 228 €
- 23 : tržby 151 076 €, výsledok hospodárenia 30 529 €
- 24 : tržby 270 447 €, výsledok hospodárenia 66 350 €
- 25 : tržby 209 325 €, výsledok hospodárenia 40 663 €
EKOHYDROGEO spol. s r.o. (IČO 35965398) mala v roku 2025 tržby 209 325 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci EKOHYDROGEO
V roku 2025 mala EKOHYDROGEO priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 34 269 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 34 269 € | — |
| 2024 | — | 30 955 € | — |
| 2023 | — | 28 609 € | — |
| 2022 | — | 24 990 € | — |
| 2021 | — | 25 573 € | — |
| 2020 | — | 28 388 € | — |
| 2019 | — | 20 100 € | — |
| 2018 | — | 16 879 € | — |
| 2016 | — | 13 492 € | — |
| 2015 | — | 15 944 € | — |
| 2014 | — | 13 619 € | — |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.
Konatelia EKOHYDROGEO
Podľa Registra právnických osôb konajú za EKOHYDROGEO 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločník EKOHYDROGEO
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok EKOHYDROGEO
Za rok 2025 má EKOHYDROGEO v závierke tržby 209 325 €, o 22,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +40 663 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 283 029 €.
Výkaz ziskov a strát EKOHYDROGEO
Najvyššie tržby: rok 2019, 283 029 €. Najnižšie: rok 2013, 32 130 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 209 325 € |
| 2024 | 270 447 € |
| 2023 | 151 076 € |
| 2022 | 143 010 € |
| 2021 | 190 434 € |
| 2020 | 262 116 € |
| 2019 | 283 029 € |
| 2018 | 162 877 € |
| 2017 | 99 766 € |
| 2016 | 183 334 € |
| 2015 | 189 995 € |
| 2014 | 81 195 € |
| 2013 | 32 130 € |
| 2012 | 74 239 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 13 rokoch, strata v 1 roku z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 457 587 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 40 663 € |
| 2024 | 66 350 € |
| 2023 | 30 529 € |
| 2022 | 32 228 € |
| 2021 | 57 330 € |
| 2020 | 72 998 € |
| 2019 | 54 250 € |
| 2018 | 48 245 € |
| 2017 | 17 240 € |
| 2016 | 7 876 € |
| 2015 | 20 881 € |
| 2014 | 4 825 € |
| 2013 | −8 148 € |
| 2012 | 12 320 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- EKOHYDROGEO
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +19,4 %, medián odvetvia +9,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | EKOHYDROGEO | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +19,4 % | +9,3 % |
| 2024 | +24,5 % | +5,3 % |
| 2023 | +20,2 % | +4,5 % |
| 2022 | +22,5 % | +4,6 % |
| 2021 | +30,1 % | +4,2 % |
| 2020 | +27,8 % | +3,6 % |
| 2019 | +19,2 % | +3,6 % |
| 2018 | +29,6 % | +4,1 % |
| 2017 | +17,3 % | +5,7 % |
| 2016 | +4,3 % | +5,6 % |
| 2015 | +11,0 % | +5,3 % |
| 2014 | +5,9 % | — |
| 2013 | −25,4 % | — |
| 2012 | +16,6 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 13 rokov, najviac v roku 2014 (+152,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −22,6 % |
| 2024 | +79,0 % |
| 2023 | +5,6 % |
| 2022 | −24,9 % |
| 2021 | −27,3 % |
| 2020 | −7,4 % |
| 2019 | +73,8 % |
| 2018 | +63,3 % |
| 2017 | −45,6 % |
| 2016 | −3,5 % |
| 2015 | +134,0 % |
| 2014 | +152,7 % |
| 2013 | −56,7 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha EKOHYDROGEO
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 421 504 €, vlastné imanie 395 096 € a záväzky 26 408 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 421 504 € | 395 096 € | 26 408 € |
| 2024 | 447 846 € | 366 549 € | 81 297 € |
| 2023 | 321 735 € | 300 199 € | 21 536 € |
| 2022 | 315 461 € | 300 423 € | 15 038 € |
| 2021 | 298 366 € | 273 571 € | 24 795 € |
| 2020 | 270 574 € | 216 240 € | 54 334 € |
| 2019 | 174 489 € | 143 241 € | 31 248 € |
| 2018 | 142 433 € | 99 743 € | 42 690 € |
| 2017 | 74 732 € | 51 498 € | 23 234 € |
| 2016 | 75 757 € | 42 134 € | 33 623 € |
| 2015 | 145 518 € | 46 258 € | 99 260 € |
| 2014 | 65 338 € | 25 377 € | 39 961 € |
| 2013 | 25 885 € | 20 552 € | 5 333 € |
| 2012 | 49 922 € | 28 700 € | 21 222 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok EKOHYDROGEO (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 209 325 € | 40 663 € | 421 504 € | 395 096 € | 26 408 € | 107 539 € | +19,4 % |
| 2024 | 270 447 € | 66 350 € | 447 846 € | 366 549 € | 81 297 € | 109 056 € | +24,5 % |
| 2023 | 151 076 € | 30 529 € | 321 735 € | 300 199 € | 21 536 € | 79 052 € | +20,2 % |
| 2022 | 143 010 € | 32 228 € | 315 461 € | 300 423 € | 15 038 € | 81 792 € | +22,5 % |
| 2021 | 190 434 € | 57 330 € | 298 366 € | 273 571 € | 24 795 € | 114 422 € | +30,1 % |
| 2020 | 262 116 € | 72 998 € | 270 574 € | 216 240 € | 54 334 € | 136 122 € | +27,8 % |
| 2019 | 283 029 € | 54 250 € | 174 489 € | 143 241 € | 31 248 € | 87 691 € | +19,2 % |
| 2018 | 162 877 € | 48 245 € | 142 433 € | 99 743 € | 42 690 € | 83 748 € | +29,6 % |
| 2017 | 99 766 € | 17 240 € | 74 732 € | 51 498 € | 23 234 € | 42 985 € | +17,3 % |
| 2016 | 183 334 € | 7 876 € | 75 757 € | 42 134 € | 33 623 € | 30 402 € | +4,3 % |
| 2015 | 189 995 € | 20 881 € | 145 518 € | 46 258 € | 99 260 € | 50 446 € | +11,0 % |
| 2014 | 81 195 € | 4 825 € | 65 338 € | 25 377 € | 39 961 € | 16 045 € | +5,9 % |
| 2013 | 32 130 € | −8 148 € | 25 885 € | 20 552 € | 5 333 € | 10 006 € | −25,4 % |
| 2012 | 74 239 € | 12 320 € | 49 922 € | 28 700 € | 21 222 € | 35 993 € | +16,6 % |
Riziko: zaplatí EKOHYDROGEO?
EKOHYDROGEO a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 6 zmlúv s dodávateľom EKOHYDROGEO v objeme 233 262 € z rokov 2014 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s.: 159 101 € v 2 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2025, 159 101 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2025 | 2 | 159 101 € |
| 2023 | 1 | 3 300 € |
| 2016 | 1 | 2 990 € |
| 2014 | 1 | 37 995 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy EKOHYDROGEO
Dátum vzniku EKOHYDROGEO je 25. 11. 2005, teda pred 20 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/38368/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022087672
- Nový štatutár: RNDr. Martin VargaKonateľ
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 74 239 € · majetok 49 922 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Výskumný ústav vodného hospodárstva, hodnota zmluvy 37 995 €. Firma vznikla 25. 11. 2005.
- Nový spoločník: RNDr. Martin VargaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Najväčšia verejná zmluva: 80 873 €Objednávateľ Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s.. Prevádzkové režimové sledovanie vodárenského zdroja Sihoť a vodárenského zdroja Sedláčkov ostrov
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 209 325 €.
- Nový štatutár: Ing. Jana VargováKonateľ
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti EKOHYDROGEO
- projektovanie, riešenie a vyhodnocovanie geologických úloh hydrogeologického prieskumu, inžinierskogeologického prieskumu a geologického prieskumu životného prostredia,
- podnikanie v oblasti nakladania s odpadmi okrem nebezpečných odpadov,
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod),
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod),
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,
- poradenská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,
- automatizované spracovanie dát,
- monitorovanie geologických faktorov životného prostredia, sanácia geologického prostredia a sanácia environmentálnej záťaže,
- odborný geologický dohľad,
- odborná príprava v oblasti enviromentálneho manažérstva a auditu,
- vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m,
- kopanie studní,
- prípravné práce k realizácii stavby,
- informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly,
- administratívne služby,
- činnosť vykonávaná banským spôsobom,
- projektovanie a navrhovanie objektov, zariadení a prác, ktoré sú súčasťou banskej činnosti a činnosti vykonávanej banským spôsobom,
- podnikanie v oblasti nakladania s nebezpečným odpadom,
- geofyzikálne práce,
- terénne meračské práce,
- technické práce ( vrtné práce, zemné práce, výstavba a prevádzkovanie dočasných merných objektov, zriaďovanie dočasných pracovísk a prístupových ciest k nim ),
- technologické práce,
- vypracovanie geologickej štúdie a odborného geologického posudku,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
EKOHYDROGEO v odvetví ostatné odborné a technické činnosti
EKOHYDROGEO je v registri v odvetví Ostatné odborné a technické činnosti (SK NACE 74), činnosť všetky ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 41 901 € (3 746 závierok), EKOHYDROGEO má 209 325 €, čo je 5,0-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 955 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EKOHYDROGEO 77. z 383.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 615 €, polovica do 41 901 €, tri štvrtiny do 100 571 €; 10 % firiem má viac než 388 928 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 200 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 615 € |
| medián | 41 901 € |
| horný kvartil | 100 571 € |
| 10 % firiem má viac než | 388 928 € |
| EKOHYDROGEO | 209 325 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- EKOHYDROGEO
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby EKOHYDROGEO s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | EKOHYDROGEO | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 209 325 € | 41 901 € |
| 2024 | 270 447 € | 39 518 € |
| 2023 | 151 076 € | 37 543 € |
| 2022 | 143 010 € | 34 993 € |
| 2021 | 190 434 € | 32 450 € |
| 2020 | 262 116 € | 29 380 € |
| 2019 | 283 029 € | 32 986 € |
| 2018 | 162 877 € | 34 356 € |
| 2017 | 99 766 € | 32 756 € |
| 2016 | 183 334 € | 32 550 € |
| 2015 | 189 995 € | 33 271 € |
| 2014 | 81 195 € | — |
| 2013 | 32 130 € | — |
| 2012 | 74 239 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| EKOHYDROGEO | 209 325 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 45 347 € |
| medián kraja | 42 316 € |
| medián Slovenska | 41 901 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- PPS design, s.r.oZborov nad Bystricou · tržby 481 743 € (2025)
- PKI, s.r.o.Zvolen · tržby 480 212 € (2025)
- CHILLI CONTENT, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 480 201 € (2025)
- CONNECT PARTS s.r.o.Košice - mestská časť Nad jazerom · tržby 477 460 € (2022)
- Stefani SK, spol. s r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 477 460 € (2025)
- WALLENBERG, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 476 030 € (2025)
- Profermont s.r.o.Banská Bystrica · tržby 475 870 € (2025)
- Grodina s.r.o.Nová Dubnica · tržby 474 095 € (2025)
- ELSYCO SLOVAKIA s.r.o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 470 624 € (2024)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EKOHYDROGEO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava II ›
Sídlo EKOHYDROGEO: Bratislava - Ružinov
EKOHYDROGEO sídli na adrese Záhradnícka 93/4845, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 829. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
EKOHYDROGEO: IČO, sídlo a základné údaje
EKOHYDROGEO spol. s r.o. (IČO 35965398) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 25. 11. 2005, na trhu je 20 rokov a štatutármi sú Ing. Jana Vargová a RNDr. Martin Varga. Za rok 2025 sú v závierke tržby 209 325 € a výsledok hospodárenia +40 663 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Všetky ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. (SK NACE 7499) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 25. 11. 2005 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví ostatné odborné a technické činnosti (SK NACE 74) EKOHYDROGEO spol. s r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 209 325 €, typická firma odvetvia 41 901 €, čo je 5,0-násobok mediánu (medián z 3 746 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Ostatné odborné a technické činnosti: tržby a mzdy ›Ostatné odborné a technické činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy EKOHYDROGEO
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu EKOHYDROGEO
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu EKOHYDROGEO
- Tendre20súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 46 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 191 tis. €
- Končiace zmluvy154zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 400 €
- Výhry konkurentov124firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 300 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava227 zmlúv za 3 roky · 1 893 845 € · naposledy 25. 9. 2026Sekcia verejného obstarávania MO SR215 zmlúv za 3 roky · 1 518 426 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.145 zmlúv za 3 roky · 228 400 € · naposledy 9. 9. 2026 Všetkých 3 215 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 74.90) v okrese Bratislava II
NATUR-PACK, a.s.ESA Group s.r.o.3EC International a. s.SCHEIDEGGER TRAINING INSTITUTE EUROPE…3M Installationen s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.