Rockwell Automation Slovakia s.r.o.
Bratislava - Ružinov · Ostatné vzdelávanie i. n.
2 522 368 €tržby 2025 ▲ 4 %+109 539 €zisk 2025aktívna 21 rokov20 zamestnancov (2024)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 918 181 €, výsledok hospodárenia 53 328 €
- 14 : tržby 1 121 124 €, výsledok hospodárenia 60 121 €
- 15 : tržby 1 009 144 €, výsledok hospodárenia 81 912 €
- 16 : tržby 1 486 608 €, výsledok hospodárenia 41 306 €
- 17 : tržby 2 329 076 €, výsledok hospodárenia 61 659 €
- 18 : tržby 2 648 450 €, výsledok hospodárenia 18 292 €
- 19 : tržby 2 867 457 €, výsledok hospodárenia 58 915 €
- 20 : tržby 2 626 044 €, výsledok hospodárenia 19 739 €
- 21 : tržby 2 331 468 €, výsledok hospodárenia 36 199 €
- 22 : tržby 2 494 972 €, výsledok hospodárenia 67 351 €
- 23 : tržby 2 233 956 €, výsledok hospodárenia 192 306 €
- 24 : tržby 2 416 789 €, výsledok hospodárenia 151 060 €
- 25 : tržby 2 522 368 €, výsledok hospodárenia 109 539 €
Rockwell Automation Slovakia s.r.o. (IČO 35950391) mala v roku 2025 tržby 2 522 368 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Rockwell Automation Slovakia
V roku 2024 mala Rockwell Automation Slovakia priemerne 20 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 597 175 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 4 788 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Vzdelávanie v okrese Bratislava II bola v roku 2024 1 626 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 1 597 175 € | 1 230 131 € |
| 2024 | 20 | 1 513 958 € | 1 149 111 € |
| 2023 | 23 | 1 405 953 € | 1 023 823 € |
| 2022 | — | 1 546 860 € | 1 170 565 € |
| 2021 | — | 1 615 902 € | 1 224 305 € |
| 2020 | — | 1 728 737 € | 1 320 160 € |
| 2019 | — | 1 841 899 € | 1 399 712 € |
| 2018 | — | 1 722 503 € | 1 324 971 € |
| 2017 | — | 1 446 067 € | 1 125 278 € |
| 2016 | — | 914 833 € | 695 905 € |
| 2015 | — | 553 405 € | 409 622 € |
| 2014 | — | 674 919 € | 483 199 € |
| 2013 | — | 532 113 € | 403 789 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2024 a priemerná hrubá mzda
- Rockwell Automation Slovakia, mzdové náklady na zamestnanca4 788 €
- Vzdelávanie v okrese Bratislava II1 626 €
- Všetky odvetvia v okrese Bratislava II2 281 €
- Vzdelávanie na Slovensku1 570 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2024, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Vzdelávanie, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 77 % 1 230 131 €
- Odvody zamestnávateľa 22 % 352 248 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2024 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2024 v RÚZ, zber 4. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia Rockwell Automation Slovakia
Podľa Registra právnických osôb konajú za Rockwell Automation Slovakia 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločníci Rockwell Automation Slovakia
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Rockwell Automation International Holdings LLC100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Rockwell Automation International Holdings LLCod 18. 3. 2010 | 49 791 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Rockwell Automation Slovakia
Za rok 2025 má Rockwell Automation Slovakia v závierke tržby 2 522 368 €, o 4,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +109 539 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 2 867 457 €.
Výkaz ziskov a strát Rockwell Automation Slovakia
Najvyššie tržby: rok 2019, 2 867 457 €. Najnižšie: rok 2013, 918 181 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 2 522 368 € |
| 2024 | 2 416 789 € |
| 2023 | 2 233 956 € |
| 2022 | 2 494 972 € |
| 2021 | 2 331 468 € |
| 2020 | 2 626 044 € |
| 2019 | 2 867 457 € |
| 2018 | 2 648 450 € |
| 2017 | 2 329 076 € |
| 2016 | 1 486 608 € |
| 2015 | 1 009 144 € |
| 2014 | 1 121 124 € |
| 2013 | 918 181 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 13 rokoch, strata v 0 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 951 727 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 109 539 € |
| 2024 | 151 060 € |
| 2023 | 192 306 € |
| 2022 | 67 351 € |
| 2021 | 36 199 € |
| 2020 | 19 739 € |
| 2019 | 58 915 € |
| 2018 | 18 292 € |
| 2017 | 61 659 € |
| 2016 | 41 306 € |
| 2015 | 81 912 € |
| 2014 | 60 121 € |
| 2013 | 53 328 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Rockwell Automation Slovakia
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +4,3 %, medián odvetvia +8,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Rockwell Automation Slovakia | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +4,3 % | +8,6 % |
| 2024 | +6,3 % | +6,0 % |
| 2023 | +8,6 % | +5,2 % |
| 2022 | +2,7 % | +4,5 % |
| 2021 | +1,6 % | +4,5 % |
| 2020 | +0,8 % | +3,5 % |
| 2019 | +2,1 % | +3,5 % |
| 2018 | +0,7 % | +4,2 % |
| 2017 | +2,6 % | +5,9 % |
| 2016 | +2,8 % | +5,5 % |
| 2015 | +8,1 % | +5,6 % |
| 2014 | +5,4 % | — |
| 2013 | +5,8 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 8 z 12 rokov, najviac v roku 2017 (+56,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +4,4 % |
| 2024 | +8,2 % |
| 2023 | −10,5 % |
| 2022 | +7,0 % |
| 2021 | −11,2 % |
| 2020 | −8,4 % |
| 2019 | +8,3 % |
| 2018 | +13,7 % |
| 2017 | +56,7 % |
| 2016 | +47,3 % |
| 2015 | −10,0 % |
| 2014 | +22,1 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Rockwell Automation Slovakia
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 1 369 724 €, vlastné imanie 830 065 € a záväzky 539 659 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 369 724 € | 830 065 € | 539 659 € |
| 2024 | 2 083 423 € | 720 526 € | 1 362 897 € |
| 2023 | 1 148 898 € | 569 466 € | 579 432 € |
| 2022 | 808 187 € | 377 160 € | 431 027 € |
| 2021 | 807 595 € | 309 809 € | 497 786 € |
| 2020 | 979 212 € | 273 610 € | 705 602 € |
| 2019 | 870 504 € | 253 871 € | 616 633 € |
| 2018 | 881 380 € | 194 956 € | 686 424 € |
| 2017 | 1 029 261 € | 176 664 € | 852 597 € |
| 2016 | 1 159 712 € | 115 005 € | 1 044 707 € |
| 2015 | 729 750 € | 73 699 € | 656 051 € |
| 2014 | 519 709 € | −8 213 € | 527 922 € |
| 2013 | 335 401 € | −68 334 € | 403 735 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Rockwell Automation Slovakia (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 522 368 € | 109 539 € | 1 369 724 € | 830 065 € | 539 659 € | 1 782 625 € | +4,3 % |
| 2024 | 2 416 789 € | 151 060 € | 2 083 423 € | 720 526 € | 1 362 897 € | 1 748 796 € | +6,3 % |
| 2023 | 2 233 956 € | 192 306 € | 1 148 898 € | 569 466 € | 579 432 € | 1 567 893 € | +8,6 % |
| 2022 | 2 494 972 € | 67 351 € | 808 187 € | 377 160 € | 431 027 € | 1 739 783 € | +2,7 % |
| 2021 | 2 331 468 € | 36 199 € | 807 595 € | 309 809 € | 497 786 € | 1 717 453 € | +1,6 % |
| 2020 | 2 626 044 € | 19 739 € | 979 212 € | 273 610 € | 705 602 € | 1 843 634 € | +0,8 % |
| 2019 | 2 867 457 € | 58 915 € | 870 504 € | 253 871 € | 616 633 € | 2 016 154 € | +2,1 % |
| 2018 | 2 648 450 € | 18 292 € | 881 380 € | 194 956 € | 686 424 € | 1 859 250 € | +0,7 % |
| 2017 | 2 329 076 € | 61 659 € | 1 029 261 € | 176 664 € | 852 597 € | 1 600 006 € | +2,6 % |
| 2016 | 1 486 608 € | 41 306 € | 1 159 712 € | 115 005 € | 1 044 707 € | 997 073 € | +2,8 % |
| 2015 | 1 009 144 € | 81 912 € | 729 750 € | 73 699 € | 656 051 € | 670 203 € | +8,1 % |
| 2014 | 1 121 124 € | 60 121 € | 519 709 € | −8 213 € | 527 922 € | 763 205 € | +5,4 % |
| 2013 | 918 181 € | 53 328 € | 335 401 € | −68 334 € | 403 735 € | 605 329 € | +5,8 % |
Riziko: zaplatí Rockwell Automation Slovakia?
Peniaze od štátu: Rockwell Automation Slovakia
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Rockwell Automation Slovakia
Dátum vzniku Rockwell Automation Slovakia je 16. 8. 2005, teda pred 21 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/37205/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022058357
- Nový štatutár: Kawal MaharajKonateľ
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 918 181 € · majetok 335 401 €
- Nový štatutár: Erik Julien Jozef CasselmanKonateľ
- Nový spoločník: Rockwell Automation International Holdings LLCSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 2 522 368 €.
- Nový zápis v registri: Tomáš BabkaProkurista
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Rockwell Automation Slovakia
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,
- propagačná činnosť,
- školiaca činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- výskum a vývoj v oblasti technických vied,
- poskytovanie software - predaj hotových programov na základe dohody s autorom,
- poradenstvo v oblasti hardware a software,
- inžinierska činnosť v stavebníctve - obstarávateľská činnosť,
- montáž elektrických zariadení a rozvodov s bezpečným napätím,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Rockwell Automation Slovakia v odvetví vzdelávanie
Rockwell Automation Slovakia je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť ostatné vzdelávanie i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 39 930 € (4 555 závierok), Rockwell Automation Slovakia má 2 522 368 €, čo je 63-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 1 032 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Rockwell Automation Slovakia 9. z 429.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 883 €, polovica do 39 930 €, tri štvrtiny do 98 741 €; 10 % firiem má viac než 259 900 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 079 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 883 € |
| medián | 39 930 € |
| horný kvartil | 98 741 € |
| 10 % firiem má viac než | 259 900 € |
| Rockwell Automation Slovakia | 2 522 368 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Rockwell Automation Slovakia
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Rockwell Automation Slovakia s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Rockwell Automation Slovakia | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 2 522 368 € | 39 930 € |
| 2024 | 2 416 789 € | 36 938 € |
| 2023 | 2 233 956 € | 34 197 € |
| 2022 | 2 494 972 € | 30 900 € |
| 2021 | 2 331 468 € | 26 507 € |
| 2020 | 2 626 044 € | 25 018 € |
| 2019 | 2 867 457 € | 30 240 € |
| 2018 | 2 648 450 € | 29 922 € |
| 2017 | 2 329 076 € | 28 056 € |
| 2016 | 1 486 608 € | 26 500 € |
| 2015 | 1 009 144 € | 26 250 € |
| 2014 | 1 121 124 € | — |
| 2013 | 918 181 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Rockwell Automation Slovakia | 2 522 368 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 46 811 € |
| medián kraja | 40 383 € |
| medián Slovenska | 39 930 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ELT Management Company Slovakia s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 5 956 916 € (2025)
- POLFREX, s. r. o.Žilina · tržby 5 793 064 € (2025)
- EMARK s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 5 550 887 € (2024)
- Vysoká škola DTI, s. r. o.Dubnica nad Váhom · tržby 5 466 954 € (2025)
- STAVCObau s. r. o.Žiar nad Hronom · tržby 5 173 393 € (2025)
- ELU Medical s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 5 134 786 € (2025)
- GALILEO SCHOOL, s.r.o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 5 095 607 € (2025)
- Zdravcentrum IS, s.r.o.Komárno · tržby 4 763 168 € (2025)
- FOURMIS, s.r.o.Žilina · tržby 4 594 010 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Rockwell Automation Slovakia, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Rockwell Automation Slovakia: Bratislava - Ružinov
Rockwell Automation Slovakia sídli na adrese Priemyselná 1/A, 821 09 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 829. Na tej istej adrese je zapísaných 11 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
Rockwell Automation Slovakia: IČO, sídlo a základné údaje
Rockwell Automation Slovakia s.r.o. (IČO 35950391) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 16. 8. 2005, na trhu je 21 rokov a štatutármi sú Erik Julien Jozef Casselman a Kawal Maharaj. Za rok 2025 sú v závierke tržby 2 522 368 € a výsledok hospodárenia +109 539 €, počet zamestnancov podľa registra je 10 až 19.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559) |
| Základné imanie | 49 791 € |
| Vznik | 16. 8. 2005 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vzdelávanie (SK NACE 85) Rockwell Automation Slovakia s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 2 522 368 €, typická firma odvetvia 39 930 €, čo je 63-násobok mediánu (medián z 4 555 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Vzdelávanie: tržby a mzdy ›Vzdelávanie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy Rockwell Automation Slovakia
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Rockwell Automation Slovakia
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Rockwell Automation Slovakia
- Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 400 €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
- Končiace zmluvy243zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 600 €
- Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 375 zmlúv za 3 roky · 118 865 € · naposledy 14. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava406 zmlúv za 3 roky · 3 952 590 € · naposledy 9. 10. 2026Regionálny úrad školskej správy v Bratislave203 zmlúv za 3 roky · 184 402 € · naposledy 10. 7. 2026 Všetkých 3 223 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.59) v okrese Bratislava II
FF Technologies s. r. o.Topdental Slovensko, s.r.o.ELU Medical s.r.o.GALILEO SCHOOL, s.r.o.Shirtago s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.