Neuherz & Partner s.r.o.
Bratislava - Petržalka · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
1 200 €tržby 2025 ▲ 100 %+319 €zisk 2025aktívna 21 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 408 805 €, výsledok hospodárenia 18 559 €
- 13 : tržby 388 801 €, výsledok hospodárenia -3 313 €
- 14 : tržby 362 323 €, výsledok hospodárenia -12 045 €
- 15 : tržby 242 194 €, výsledok hospodárenia -9 795 €
- 16 : tržby 210 974 €, výsledok hospodárenia 17 981 €
- 17 : tržby 176 068 €, výsledok hospodárenia -11 681 €
- 18 : tržby 198 732 €, výsledok hospodárenia -12 264 €
- 19 : tržby 196 663 €, výsledok hospodárenia -7 247 €
- 20 : tržby 103 796 €, výsledok hospodárenia -19 514 €
- 21 : tržby 92 188 €, výsledok hospodárenia 15 987 €
- 22 : tržby 9 520 €, výsledok hospodárenia 1 504 €
- 23 : tržby 500 €, výsledok hospodárenia -88 €
- 24 : tržby 600 €, výsledok hospodárenia -276 €
- 25 : tržby 1 200 €, výsledok hospodárenia 319 €
Neuherz & Partner s.r.o. (IČO 35949694) mala v roku 2025 tržby 1 200 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Neuherz & Partner
V roku 2025 mala Neuherz & Partner priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2022 boli 6 056 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | — | — |
| 2022 | — | 6 056 € | — |
| 2021 | — | 53 604 € | — |
| 2020 | — | 60 023 € | — |
| 2019 | — | 129 569 € | — |
| 2013 | — | 120 944 € | 115 288 € |
| 2012 | — | 120 909 € | 115 270 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2022 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konateľ Neuherz & Partner
Podľa Registra právnických osôb koná za Neuherz & Partner 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločník Neuherz & Partner
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Martin Neuherz100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Martin Neuherzod 19. 11. 2022 | 9 960 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Neuherz & Partner
Za rok 2025 má Neuherz & Partner v závierke tržby 1 200 €, o 100,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +319 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2012: 408 805 €.
Výkaz ziskov a strát Neuherz & Partner
Najvyššie tržby: rok 2012, 408 805 €. Najnižšie: rok 2023, 500 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 1 200 € |
| 2024 | 600 € |
| 2023 | 500 € |
| 2022 | 9 520 € |
| 2021 | 92 188 € |
| 2020 | 103 796 € |
| 2019 | 196 663 € |
| 2018 | 198 732 € |
| 2017 | 176 068 € |
| 2016 | 210 974 € |
| 2015 | 242 194 € |
| 2014 | 362 323 € |
| 2013 | 388 801 € |
| 2012 | 408 805 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 9 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −21 873 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 319 € |
| 2024 | −276 € |
| 2023 | −88 € |
| 2022 | 1 504 € |
| 2021 | 15 987 € |
| 2020 | −19 514 € |
| 2019 | −7 247 € |
| 2018 | −12 264 € |
| 2017 | −11 681 € |
| 2016 | 17 981 € |
| 2015 | −9 795 € |
| 2014 | −12 045 € |
| 2013 | −3 313 € |
| 2012 | 18 559 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Neuherz & Partner
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +26,6 %, medián odvetvia +10,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Neuherz & Partner | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +26,6 % | +10,2 % |
| 2024 | −46,0 % | +6,5 % |
| 2023 | −17,6 % | +4,8 % |
| 2022 | +15,8 % | +4,2 % |
| 2021 | +17,3 % | +4,7 % |
| 2020 | −18,8 % | +4,0 % |
| 2019 | −3,7 % | +3,7 % |
| 2018 | −6,2 % | +4,3 % |
| 2017 | −6,6 % | +5,7 % |
| 2016 | +8,5 % | +5,6 % |
| 2015 | −4,0 % | +4,9 % |
| 2014 | −3,3 % | — |
| 2013 | −0,9 % | — |
| 2012 | +4,5 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 13 rokov, najviac v roku 2025 (+100,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +100,0 % |
| 2024 | +20,0 % |
| 2023 | −94,7 % |
| 2022 | −89,7 % |
| 2021 | −11,2 % |
| 2020 | −47,2 % |
| 2019 | −1,0 % |
| 2018 | +12,9 % |
| 2017 | −16,5 % |
| 2016 | −12,9 % |
| 2015 | −33,2 % |
| 2014 | −6,8 % |
| 2013 | −4,9 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Neuherz & Partner
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 1 782 €, vlastné imanie −10 059 € a záväzky 11 841 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 782 € | −10 059 € | 11 841 € |
| 2024 | 1 463 € | −10 378 € | 11 841 € |
| 2023 | 1 400 € | −10 103 € | 11 503 € |
| 2022 | 1 782 € | −10 014 € | 11 796 € |
| 2021 | 11 542 € | −11 519 € | 23 061 € |
| 2020 | 9 069 € | −27 506 € | 36 575 € |
| 2019 | 61 989 € | −7 992 € | 69 981 € |
| 2018 | 33 366 € | −745 € | 34 111 € |
| 2017 | 56 168 € | 11 519 € | 44 649 € |
| 2016 | 75 206 € | 59 199 € | 16 007 € |
| 2015 | 62 700 € | 41 219 € | 21 481 € |
| 2014 | 75 296 € | 51 014 € | 24 282 € |
| 2013 | 92 154 € | 63 059 € | 29 095 € |
| 2012 | 110 473 € | 84 372 € | 26 101 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Neuherz & Partner (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 200 € | 319 € | 1 782 € | −10 059 € | 11 841 € | 782 € | +26,6 % |
| 2024 | 600 € | −276 € | 1 463 € | −10 378 € | 11 841 € | 183 € | −46,0 % |
| 2023 | 500 € | −88 € | 1 400 € | −10 103 € | 11 503 € | 83 € | −17,6 % |
| 2022 | 9 520 € | 1 504 € | 1 782 € | −10 014 € | 11 796 € | 8 064 € | +15,8 % |
| 2021 | 92 188 € | 15 987 € | 11 542 € | −11 519 € | 23 061 € | 61 112 € | +17,3 % |
| 2020 | 103 796 € | −19 514 € | 9 069 € | −27 506 € | 36 575 € | 54 494 € | −18,8 % |
| 2019 | 196 663 € | −7 247 € | 61 989 € | −7 992 € | 69 981 € | 138 297 € | −3,7 % |
| 2018 | 198 732 € | −12 264 € | 33 366 € | −745 € | 34 111 € | 126 776 € | −6,2 % |
| 2017 | 176 068 € | −11 681 € | 56 168 € | 11 519 € | 44 649 € | 94 282 € | −6,6 % |
| 2016 | 210 974 € | 17 981 € | 75 206 € | 59 199 € | 16 007 € | 102 843 € | +8,5 % |
| 2015 | 242 194 € | −9 795 € | 62 700 € | 41 219 € | 21 481 € | 65 606 € | −4,0 % |
| 2014 | 362 323 € | −12 045 € | 75 296 € | 51 014 € | 24 282 € | 112 070 € | −3,3 % |
| 2013 | 388 801 € | −3 313 € | 92 154 € | 63 059 € | 29 095 € | 121 964 € | −0,9 % |
| 2012 | 408 805 € | 18 559 € | 110 473 € | 84 372 € | 26 101 € | 146 632 € | +4,5 % |
Riziko: zaplatí Neuherz & Partner?
Peniaze od štátu: Neuherz & Partner
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Neuherz & Partner
Dátum vzniku Neuherz & Partner je 10. 8. 2005, teda pred 21 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/37140/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022042341
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 408 805 € · majetok 110 473 €
- Nový spoločník: Martin NeuherzSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 1 200 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Neuherz & Partner
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- reklamná, propagačná a výstavnícka činnosť,
- organizovanie kurzov a školení,
- vydávanie periodických a neperiodických publikácií v rozsahu voľnej živnosti,
- poskytovanie softvéru - predaj hotových programov na základe dohody s autorom,
- automatizované spracovanie údajov,
- obstarávanie služieb spojených so správou nehnuteľností,
- prenájom strojov, prístrojov, zariadení, výpočtovej techniky a dopravných prostriedkov,
- leasingová činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- administratívne, kopírovacie a rozmnožovacie práce,
- prieskum trhu a verejnej mienky,
- podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,
- činnosť organizačných a ekonomických poradcov,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Neuherz & Partner v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
Neuherz & Partner je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 711 € (13 596 závierok), Neuherz & Partner má 1 200 €, čo je 3 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 2 309 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Neuherz & Partner 1 083. z 1 116.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 058 €, polovica do 46 711 €, tri štvrtiny do 115 689 €; 10 % firiem má viac než 405 815 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 489 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 058 € |
| medián | 46 711 € |
| horný kvartil | 115 689 € |
| 10 % firiem má viac než | 405 815 € |
| Neuherz & Partner | 1 200 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Neuherz & Partner
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Neuherz & Partner s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Neuherz & Partner | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 1 200 € | 46 711 € |
| 2024 | 600 € | 42 152 € |
| 2023 | 500 € | 41 525 € |
| 2022 | 9 520 € | 40 560 € |
| 2021 | 92 188 € | 38 014 € |
| 2020 | 103 796 € | 36 000 € |
| 2019 | 196 663 € | 38 589 € |
| 2018 | 198 732 € | 37 000 € |
| 2017 | 176 068 € | 36 081 € |
| 2016 | 210 974 € | 34 200 € |
| 2015 | 242 194 € | 33 439 € |
| 2014 | 362 323 € | — |
| 2013 | 388 801 € | — |
| 2012 | 408 805 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Neuherz & Partner | 1 200 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava V | 47 243 € |
| medián kraja | 48 900 € |
| medián Slovenska | 46 711 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Cookie s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 2 735 € (2025)
- Accencis Capital s. r. o.Žilina · tržby 2 730 € (2025)
- luksikproduct s.r.o.Pezinok · tržby 2 700 € (2025)
- BFI design s.r.o.Prakovce · tržby 2 700 € (2018)
- Wood stock company s.r.o.Krupina · tržby 2 692 € (2015)
- YNCAL, s.r.o.Nitra · tržby 2 683 € (2025)
- ESP plus, s. r. o.Bratislava - mestská časť Lamač · tržby 2 683 € (2025)
- Vodafix, s.r.o.Zvolen · tržby 2 682 € (2025)
- PonteNu s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 2 680 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Neuherz & Partner, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava V ›
Sídlo Neuherz & Partner: Bratislava - Petržalka
Neuherz & Partner sídli na adrese Panónska cesta 17, 851 04 Bratislava, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 141 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 222. Na tej istej adrese je zapísaných 38 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
Neuherz & Partner: IČO, sídlo a základné údaje
Neuherz & Partner s.r.o. (IČO 35949694) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 10. 8. 2005, na trhu je 21 rokov a štatutárom je Martin Neuherz. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 200 € a výsledok hospodárenia +319 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 9 960 € |
| Vznik | 10. 8. 2005 |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) Neuherz & Partner s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 1 200 €, typická firma odvetvia 46 711 € (medián z 13 596 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›
Sieť prepojení firmy Neuherz & Partner
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Neuherz & Partner
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Neuherz & Partner
- Tendre26súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 500 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov89firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 093 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava619 zmlúv za 3 roky · 6 103 031 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR206 zmlúv za 3 roky · 9 062 178 € · naposledy 28. 9. 2026 Všetkých 3 074 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava V
Kyndryl Services Slovensko, spol. s r.o.ERIGOM SK s. r. o.t&at solutions s. r. o.NK Management s.r.o.INTRA 24 SK s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.