Performia s.r.o.
Bratislava - Nové Mesto
87 907 €tržby 2019 ▼ 52 %+22 424 €zisk 2019zaniknutá 13. 6. 2019
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 13. 6. 2019. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 212 700 €, výsledok hospodárenia -2 150 €
- 13 : tržby 227 635 €, výsledok hospodárenia 10 737 €
- 14 : tržby 154 315 €, výsledok hospodárenia -7 569 €
- 15 : tržby 175 117 €, výsledok hospodárenia -7 621 €
- 16 : tržby 175 825 €, výsledok hospodárenia 2 982 €
- 17 : tržby 172 239 €, výsledok hospodárenia 4 443 €
- 18 : tržby 184 022 €, výsledok hospodárenia 13 169 €
- 19 : tržby 87 907 €, výsledok hospodárenia 22 424 €
Performia s.r.o. (IČO 35946644), sídlo Bratislava - mestská časť Nové Mesto, je v registri zapísaná od 21. 7. 2005 do 13. 6. 2019 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2019.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Performia
osobné náklady v roku 2019 boli 19 652 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2019 | — | 19 652 € | — |
| 2018 | — | 39 387 € | — |
| 2017 | — | 59 531 € | — |
| 2016 | — | 60 808 € | — |
| 2015 | — | 77 081 € | — |
| 2014 | — | 64 790 € | — |
| 2013 | — | 94 757 € | 78 699 € |
| 2012 | — | 81 055 € | 66 705 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2019 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2019 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 14. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci Performia
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Performia
Za rok 2019 má Performia v závierke tržby 87 907 €, o 52,2 % menej než v roku 2018, a výsledok hospodárenia +22 424 €. Závierky máme za 8 rokov (2012 až 2019), najvyššie tržby sú z roku 2013: 227 635 €.
Výkaz ziskov a strát Performia
Najvyššie tržby: rok 2013, 227 635 €. Najnižšie: rok 2019, 87 907 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2019 | 87 907 € |
| 2018 | 184 022 € |
| 2017 | 172 239 € |
| 2016 | 175 825 € |
| 2015 | 175 117 € |
| 2014 | 154 315 € |
| 2013 | 227 635 € |
| 2012 | 212 700 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 3 rokoch z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: 36 415 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2019 | 22 424 € |
| 2018 | 13 169 € |
| 2017 | 4 443 € |
| 2016 | 2 982 € |
| 2015 | −7 621 € |
| 2014 | −7 569 € |
| 2013 | 10 737 € |
| 2012 | −2 150 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Performia
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +25,5 %, medián odvetvia +5,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Performia | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2019 | +25,5 % | +5,4 % |
| 2018 | +7,2 % | +5,4 % |
| 2017 | +2,6 % | +7,4 % |
| 2016 | +1,7 % | +7,0 % |
| 2015 | −4,4 % | +7,1 % |
| 2014 | −4,9 % | — |
| 2013 | +4,7 % | — |
| 2012 | −1,0 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 7 rokov, najviac v roku 2015 (+13,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2019 | −52,2 % |
| 2018 | +6,8 % |
| 2017 | −2,0 % |
| 2016 | +0,4 % |
| 2015 | +13,5 % |
| 2014 | −32,2 % |
| 2013 | +7,0 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Performia
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2019 mala súvaha majetok 45 611 €, vlastné imanie 5 172 € a záväzky 40 439 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2019 | 45 611 € | 5 172 € | 40 439 € |
| 2018 | 39 655 € | −17 252 € | 56 907 € |
| 2017 | 36 134 € | −30 421 € | 66 555 € |
| 2016 | 32 229 € | −31 884 € | 64 113 € |
| 2015 | 25 823 € | −34 866 € | 60 689 € |
| 2014 | 33 450 € | −27 244 € | 60 694 € |
| 2013 | 63 678 € | −9 675 € | 32 812 € |
| 2012 | 35 580 € | −20 412 € | 17 337 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Performia (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 87 907 € | 22 424 € | 45 611 € | 5 172 € | 40 439 € | 47 680 € | +25,5 % |
| 2018 | 184 022 € | 13 169 € | 39 655 € | −17 252 € | 56 907 € | 57 389 € | +7,2 % |
| 2017 | 172 239 € | 4 443 € | 36 134 € | −30 421 € | 66 555 € | 62 968 € | +2,6 % |
| 2016 | 175 825 € | 2 982 € | 32 229 € | −31 884 € | 64 113 € | 74 320 € | +1,7 % |
| 2015 | 175 117 € | −7 621 € | 25 823 € | −34 866 € | 60 689 € | 81 532 € | −4,4 % |
| 2014 | 154 315 € | −7 569 € | 33 450 € | −27 244 € | 60 694 € | 76 054 € | −4,9 % |
| 2013 | 227 635 € | 10 737 € | 63 678 € | −9 675 € | 32 812 € | 120 401 € | +4,7 % |
| 2012 | 212 700 € | −2 150 € | 35 580 € | −20 412 € | 17 337 € | 99 079 € | −1,0 % |
Riziko: zaplatí Performia?
Peniaze od štátu: Performia
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Performia
Dátum vzniku Performia je 21. 7. 2005. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/36902/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 212 700 € · majetok 35 580 €
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019Závierok máme 8, posledné tržby 87 907 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Performia v odvetví právne a účtovnícke činnosti
Performia je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69). Medián tržieb odvetvia za rok 2019 je 36 772 € (7 794 závierok), Performia má 87 907 €, čo je 2,4-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 1 352 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Performia 208. z 652.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 15 943 €, polovica do 36 772 €, tri štvrtiny do 78 117 €; 10 % firiem má viac než 218 308 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 185 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 15 943 € |
| medián | 36 772 € |
| horný kvartil | 78 117 € |
| 10 % firiem má viac než | 218 308 € |
| Performia | 87 907 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Performia
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Performia s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Performia | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2019 | 87 907 € | 36 772 € |
| 2018 | 184 022 € | 35 516 € |
| 2017 | 172 239 € | 34 300 € |
| 2016 | 175 825 € | 33 080 € |
| 2015 | 175 117 € | 30 548 € |
| 2014 | 154 315 € | — |
| 2013 | 227 635 € | — |
| 2012 | 212 700 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2019.
Čísla v tabuľke
| Performia | 87 907 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 49 053 € |
| medián kraja | 42 060 € |
| medián Slovenska | 36 772 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- AB Audit & Consulting, s. r. o.Slovenský Grob · tržby 208 756 € (2025)
- LeMo Legal, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 208 612 € (2025)
- ABD s. r. o.Ružomberok · tržby 208 573 € (2025)
- FAX A COPY CONSULT, spol. s r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 208 153 € (2025)
- HAVRILLA & Co. s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 208 048 € (2025)
- Pavol Cvik - advokát, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 208 031 € (2025)
- VIDAP s.r.o.Prievidza · tržby 207 909 € (2025)
- Metal Working CNC, s.r.o.Istebné · tržby 207 828 € (2025)
- BANÍK & Partners s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 207 470 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Performia, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III ›
Sídlo Performia: Bratislava - Nové Mesto
Performia sídli na adrese Stará Vajnorská 90, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 592 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 394. Na tej istej adrese je zapísaných 17 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
Performia: IČO, sídlo a základné údaje
Performia s.r.o. (IČO 35946644) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 21. 7. 2005, zánik je v registri zapísaný ku dňu 13. 6. 2019, po 13 rokoch. Za rok 2019 sú v závierke tržby 87 907 € a výsledok hospodárenia +22 424 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 69200 |
| Vznik | 21. 7. 2005 |
| Zánik | 13. 6. 2019 |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Performia
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Performia
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Performia
- Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
- Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy260zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 300 €
- Výhry konkurentov42firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen1 272 zmlúv za 3 roky · 13 171 097 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.288 zmlúv za 3 roky · 736 983 € · naposledy 28. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas86 zmlúv za 3 roky · 553 117 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 609 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Bratislava III
Mondelez European Business Services Centre…KONE Business Services, s.r.o.DaneTax, s. r. o.LO2 s. r. o.SATH Consulting s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.