VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Carisma tv, s.r.o.

Dvory nad Žitavou · Výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov

80 343 €tržby 2025 ▼ 25 %−1 139 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

80 343 €tržby 2025 ▼ 25 %
−1 139 €strata 2025
  1. 12 : tržby 81 006 €, výsledok hospodárenia 1 119 €
  2. 13 : tržby 64 971 €, výsledok hospodárenia 2 236 €
  3. 14 : tržby 53 792 €, výsledok hospodárenia 2 626 €
  4. 15 : tržby 51 796 €, výsledok hospodárenia 444 €
  5. 16 : tržby 45 643 €, výsledok hospodárenia 1 040 €
  6. 17 : tržby 39 000 €, výsledok hospodárenia 1 901 €
  7. 18 : tržby 59 649 €, výsledok hospodárenia 410 €
  8. 19 : tržby 117 130 €, výsledok hospodárenia 3 759 €
  9. 20 : tržby 90 793 €, výsledok hospodárenia 6 935 €
  10. 21 : tržby 76 120 €, výsledok hospodárenia 7 445 €
  11. 22 : tržby 160 557 €, výsledok hospodárenia 5 079 €
  12. 23 : tržby 119 219 €, výsledok hospodárenia 7 €
  13. 24 : tržby 107 817 €, výsledok hospodárenia -8 283 €
  14. 25 : tržby 80 343 €, výsledok hospodárenia -1 139 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Carisma tv, s.r.o. (IČO 35943190) mala v roku 2025 tržby 80 343 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Carisma tv

V roku 2025 mala Carisma tv priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 17 495 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konatelia Carisma tv

Podľa Registra právnických osôb konajú za Carisma tv 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

Spoločníci Carisma tv

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Carisma tv
Podiely spoločníkov na vkladoch Carisma tv Diána Struhár Izrael 50,0 %, Juraj Struhár 50,0 %. Spolu 6 640 €. Diána Struhár Izrael: 3 320 €, 50,0 %Juraj Struhár: 3 320 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Diána Struhár Izrael50,0 %
  • Juraj Struhár50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Diána Struhár Izraelod 30. 6. 2011 3 320 €50,0 %
Juraj Struhárod 3. 2. 2017 3 320 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Carisma tv

Za rok 2025 má Carisma tv v závierke tržby 80 343 €, o 25,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −1 139 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 160 557 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202580 tis. €▼ −25,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−1 139 €strata
Majetok (aktíva) 202560 tis. €
Vlastné imanie 202545 tis. €
Záväzky 202515 tis. €25,5 % majetku
Pridaná hodnota 20253 316 €
Zisková marža 2025−1,4 %medián odvetvia +10,9 %
Súčet výsledkov za 14 rokov24 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Carisma tv

Súvaha Carisma tv

Všetky čísla zo závierok Carisma tv (14 rokov)
Čísla zo závierok Carisma tv po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202580 343 €−1 139 €59 863 €44 577 €15 286 €3 316 €−1,4 %
2024107 817 €−8 283 €60 317 €45 716 €14 601 €29 229 €−7,7 %
2023119 219 €7 €184 447 €59 003 €125 444 €10 866 €0,0 %
2022160 557 €5 079 €195 205 €65 570 €129 635 €28 033 €+3,2 %
202176 120 €7 445 €68 455 €56 071 €12 384 €20 406 €+9,8 %
202090 793 €6 935 €65 713 €48 626 €17 087 €19 124 €+7,6 %
2019117 130 €3 759 €56 369 €41 691 €14 678 €16 151 €+3,2 %
201859 649 €410 €54 045 €37 932 €16 113 €16 349 €+0,7 %
201739 000 €1 901 €40 337 €37 522 €2 815 €9 437 €+4,9 %
201645 643 €1 040 €41 576 €35 621 €5 955 €20 154 €+2,3 %
201551 796 €444 €41 505 €35 085 €6 420 €19 343 €+0,9 %
201453 792 €2 626 €45 466 €34 640 €10 826 €21 959 €+4,9 %
201364 971 €2 236 €39 749 €32 013 €7 736 €16 629 €+3,4 %
201281 006 €1 119 €43 672 €29 777 €13 895 €21 471 €+1,4 %

Riziko: zaplatí Carisma tv?

Carisma tv a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 6 zmlúv s dodávateľom Carisma tv v objeme 366 € z rokov 2022 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Obec Zemné: 108 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom6Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv366 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202228. 12. 2022

História firmy Carisma tv

Dátum vzniku Carisma tv je 29. 6. 2005, teda pred 21 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/16829/N
  2. Nový štatutár: Diána Struhár IzraelKonateľ
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 81 006 € · majetok 43 672 €
  4. Nový štatutár: Juraj StruhárKonateľ
  5. Nový spoločník: Diána Struhár IzraelSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022030197
  7. Nový spoločník: Juraj StruhárSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  8. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Obec Tvrdošovce, hodnota zmluvy 108 €. Firma vznikla 29. 6. 2005.
  9. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 80 343 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Carisma tv

  • - poskytovanie ekonomických a účtovníckych služieb
  • - ekonomické poradenstvo
  • - prevádzkovanie videoštúdia
  • - výroba a predaj videofilmov a reklám
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
  • - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
  • výroba televíznych programov a vysielanie televíznej programovej služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

Carisma tv v odvetví film, video a hudba

Carisma tv je v registri v odvetví Film, video a hudba (SK NACE 59), činnosť výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 39 704 € (1 893 závierok), Carisma tv má 80 343 €, čo je 2,0-násobok mediánu. V okrese Nové Zámky je v tomto odvetví 60 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Carisma tv 7. z 25.

V odvetví v okrese Nové Zámky60aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 893Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia40 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+10,9 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Carisma tv, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Nové Zámky ›

Sídlo Carisma tv: Dvory nad Žitavou

Carisma tv sídli na adrese Družstevná 1, 941 31 Dvory nad Žitavou, okres Nové Zámky. V obci Dvory nad Žitavou je 568 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 22 004.

Subjektov v obci Dvory nad Žitavou568aktívnych
Subjektov v okrese Nové Zámky22 004aktívnych
V tom istom odvetví60okres Nové Zámky

Dvory nad Žitavou: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Zámky ›Adresár firiem v okrese Nové Zámky ›

Carisma tv: IČO, sídlo a základné údaje

Carisma tv, s.r.o. (IČO 35943190) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dvory nad Žitavou, okres Nové Zámky. Dátum vzniku je 29. 6. 2005, na trhu je 21 rokov a štatutármi sú Diána Struhár Izrael a Juraj Struhár. Za rok 2025 sú v závierke tržby 80 343 € a výsledok hospodárenia −1 139 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba filmov, videozáznamov a televíznych programov (SK NACE 5911)
Základné imanie6 640 €
Vznik29. 6. 2005
ObecDvory nad Žitavou
OkresOkres Nové Zámky
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví film, video a hudba (SK NACE 59) Carisma tv, s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 80 343 €, typická firma odvetvia 39 704 €, čo je 2,0-násobok mediánu (medián z 1 893 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Nové Zámky ›Film, video a hudba: tržby a mzdy ›Film, video a hudba v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nové Zámky ›

Sieť prepojení firmy Carisma tv

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Carisma tv

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Carisma tv

  • Tendre111súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
  • Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 203 tis. €
  • Končiace zmluvy49zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 17 tis. €
  • Výhry konkurentov419firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 595 tis. €
  • Diery na trhu12odvetví chýba v obci Dvory nad Žitavoutypický nepokrytý dopyt 271 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

DULMOBTEX s.r.o.Doble S Media Group s. r. o.FILM FACTORY s. r. o.Pro Unitas o.z.VapoRem s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Dvory nad Žitavou

Novogal a.s.OVOGAL FARM, družstvoEGGspert, s.r.o.DITL METAL, s.r.o.Združenie agropodnikateľov, družstvoVšetky firmy v obci Dvory nad Žitavou ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 59.11) v okrese Nové Zámky

MVStudio s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk