VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

SHARE FIN s.r.o.

Bratislava - Ružinov · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

4 500 €tržby 2024+1 044 €zisk 2024

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

4 500 €tržby 2024
+1 044 €zisk 2024
  1. 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -58 168 €
  2. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -357 €
  3. 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 239 €
  4. 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 846 €
  5. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -308 €
  6. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 853 €
  7. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -922 €
  8. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 84 667 €
  9. 20 : tržby 80 000 €, výsledok hospodárenia 65 814 €
  10. 21 : tržby 8 000 €, výsledok hospodárenia 6 871 €
  11. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -6 153 €
  12. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -522 €
  13. 24 : tržby 4 500 €, výsledok hospodárenia 1 044 €
  14. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 299 883 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

SHARE FIN s.r.o. (IČO 35942339) mala v roku 2024 tržby 4 500 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ SHARE FIN

Podľa Registra právnických osôb koná za SHARE FIN 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Spoločník SHARE FIN

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch SHARE FIN
Podiely spoločníkov na vkladoch SHARE FIN Ing. Martin Borkovič 100,0 %. Spolu 9 960 €. Ing. Martin Borkovič: 9 960 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Martin Borkovič100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Martin Borkovičod 3. 8. 2019 9 960 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok SHARE FIN

Za rok 2024 má SHARE FIN v závierke tržby 4 500 €, a výsledok hospodárenia +1 044 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2020: 80 000 €.

Tržby 20244 500 €
Výsledok hospodárenia 20241 044 €zisk
Majetok (aktíva) 2025306 tis. €
Vlastné imanie 2025306 tis. €
Záväzky 2025340 €0,1 % majetku
Zisková marža 2024+23,2 %medián odvetvia +6,5 %
Súčet výsledkov za 14 rokov387 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát SHARE FIN

Súvaha SHARE FIN

Všetky čísla zo závierok SHARE FIN (14 rokov)
Čísla zo závierok SHARE FIN po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—299 883 €306 002 €305 662 €340 €——
20244 500 €1 044 €9 929 €5 779 €4 150 €1 680 €+23,2 %
2023—−522 €30 907 €4 735 €26 172 €−320 €—
2022—−6 153 €152 274 €123 580 €28 694 €−120 €—
20218 000 €6 871 €179 626 €129 732 €49 894 €8 000 €+85,9 %
202080 000 €65 814 €143 157 €122 861 €20 296 €80 000 €+82,3 %
2019—84 667 €57 115 €57 047 €68 €−57 €—
2018—−922 €9 233 €−27 619 €36 852 €−279 €—
2017—−1 853 €10 471 €−26 698 €37 169 €−819 €—
2016—−308 €88 559 €−24 845 €113 404 €−279 €—
2015—−1 846 €685 729 €−24 537 €710 266 €−879 €—
2014—−1 239 €690 742 €−22 691 €713 433 €−279 €—
2013—−357 €678 793 €−21 452 €700 245 €−285 €—
2012—−58 168 €666 791 €−21 095 €687 886 €−329 €—

Riziko: zaplatí SHARE FIN?

Peniaze od štátu: SHARE FIN

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy SHARE FIN

Dátum vzniku SHARE FIN je 25. 6. 2005, teda pred 21 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/36582/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022030351
  3. Nový štatutár: Ing. Martin BorkovičKonateľ
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 666 791 €
  5. Prvé tržby po 8 rokoch bez tržiebZa rok 2020 firma vykázala 80 000 €.
  6. Nový spoločník: Ing. Martin BorkovičSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti SHARE FIN

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,
  • faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti,
  • leasingová činnosť v rozsahu voľnej živnosti,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

SHARE FIN v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

SHARE FIN je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 42 193 € (13 255 závierok), SHARE FIN má 4 500 €, čo je 11 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 4 246 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SHARE FIN 1 865. z 2 044.

V odvetví v okrese Bratislava II4 246aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou13 255Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+6,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SHARE FIN, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava II ›

Sídlo SHARE FIN: Bratislava - Ružinov

SHARE FIN sídli na adrese Na križovatkách 18431/31C, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 869 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 356. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 869aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 356aktívnych
V tom istom odvetví4 246okres Bratislava II
Na tej istej adrese8aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

SHARE FIN: IČO, sídlo a základné údaje

SHARE FIN s.r.o. (IČO 35942339) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 25. 6. 2005, na trhu je 21 rokov a štatutárom je Ing. Martin Borkovič. Za rok 2024 sú v závierke tržby 4 500 € a výsledok hospodárenia +1 044 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Základné imanie9 960 €
Vznik25. 6. 2005
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) SHARE FIN s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 4 500 €, typická firma odvetvia 42 193 € (medián z 13 255 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy SHARE FIN

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu SHARE FIN

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu SHARE FIN

  • Tendre45súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 800 €
  • Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy266zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
  • Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

ProRate s.r.o.NICOR s. r. o.ProRate Advisory s. r. o.NACOR s. r. o.Oxy Chemicals a. s.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava II

IBM Slovensko, spol. s r.o. - v slovenskom…COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvoAccenture, s.r.o.1. Deliace centrum, s. r. o.Gotion EMEA Holding s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk