INSENTIV s.r.o.
Bratislava - Dúbravka · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
1 071 816 €tržby 2025 ▲ 41 %+26 649 €zisk 2025aktívna 21 rokov1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 130 078 €, výsledok hospodárenia 14 536 €
- 14 : tržby 154 037 €, výsledok hospodárenia 2 259 €
- 15 : tržby 173 347 €, výsledok hospodárenia 2 428 €
- 16 : tržby 114 718 €, výsledok hospodárenia -16 150 €
- 17 : tržby 120 979 €, výsledok hospodárenia 17 715 €
- 18 : tržby 115 619 €, výsledok hospodárenia 3 853 €
- 19 : tržby 187 149 €, výsledok hospodárenia 3 920 €
- 20 : tržby 75 172 €, výsledok hospodárenia -13 185 €
- 21 : tržby 19 874 €, výsledok hospodárenia -8 406 €
- 22 : tržby 253 411 €, výsledok hospodárenia -6 632 €
- 23 : tržby 599 061 €, výsledok hospodárenia 45 048 €
- 24 : tržby 760 428 €, výsledok hospodárenia 35 589 €
- 25 : tržby 1 071 816 €, výsledok hospodárenia 26 649 €
INSENTIV s.r.o. (IČO 35941316) mala v roku 2025 tržby 1 071 816 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci INSENTIV
V roku 2025 mala INSENTIV priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 6 879 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 6 879 € | — |
| 2024 | 1 | 8 613 € | — |
| 2023 | 2 | 12 986 € | — |
| 2022 | 1 | 12 011 € | — |
| 2021 | 1 | 11 127 € | — |
| 2020 | 1 | 8 264 € | — |
| 2019 | — | 9 300 € | — |
| 2018 | — | 8 650 € | — |
| 2017 | — | 7 889 € | — |
| 2016 | — | 6 998 € | — |
| 2015 | — | 6 357 € | — |
| 2014 | — | 5 756 € | — |
| 2013 | — | 5 518 € | — |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia INSENTIV
Podľa Registra právnických osôb konajú za INSENTIV 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.
Spoločníci INSENTIV
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.
Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›Tržby, zisk a majetok INSENTIV
Za rok 2025 má INSENTIV v závierke tržby 1 071 816 €, o 40,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +26 649 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 1 071 816 €.
Výkaz ziskov a strát INSENTIV
Najvyššie tržby: rok 2025, 1 071 816 €. Najnižšie: rok 2021, 19 874 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 1 071 816 € |
| 2024 | 760 428 € |
| 2023 | 599 061 € |
| 2022 | 253 411 € |
| 2021 | 19 874 € |
| 2020 | 75 172 € |
| 2019 | 187 149 € |
| 2018 | 115 619 € |
| 2017 | 120 979 € |
| 2016 | 114 718 € |
| 2015 | 173 347 € |
| 2014 | 154 037 € |
| 2013 | 130 078 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 9 rokoch, strata v 4 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 107 624 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 26 649 € |
| 2024 | 35 589 € |
| 2023 | 45 048 € |
| 2022 | −6 632 € |
| 2021 | −8 406 € |
| 2020 | −13 185 € |
| 2019 | 3 920 € |
| 2018 | 3 853 € |
| 2017 | 17 715 € |
| 2016 | −16 150 € |
| 2015 | 2 428 € |
| 2014 | 2 259 € |
| 2013 | 14 536 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- INSENTIV
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +2,5 %, medián odvetvia +8,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | INSENTIV | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +2,5 % | +8,4 % |
| 2024 | +4,7 % | +4,9 % |
| 2023 | +7,5 % | +3,1 % |
| 2022 | −2,6 % | +2,7 % |
| 2021 | −42,3 % | +3,0 % |
| 2020 | −17,5 % | +2,5 % |
| 2019 | +2,1 % | +2,2 % |
| 2018 | +3,3 % | +2,5 % |
| 2017 | +14,6 % | +4,0 % |
| 2016 | −14,1 % | +4,3 % |
| 2015 | +1,4 % | +4,0 % |
| 2014 | +1,5 % | — |
| 2013 | +11,2 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 11 rokov, najviac v roku 2023 (+136,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +40,9 % |
| 2024 | +26,9 % |
| 2023 | +136,4 % |
| 2022 | +1 175,1 % |
| 2021 | −73,6 % |
| 2020 | −59,8 % |
| 2019 | +61,9 % |
| 2018 | −4,4 % |
| 2017 | +5,5 % |
| 2016 | −33,8 % |
| 2015 | +12,5 % |
| 2014 | +18,4 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha INSENTIV
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 274 163 €, vlastné imanie 92 549 € a záväzky 181 614 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 274 163 € | 92 549 € | 181 614 € |
| 2024 | 151 585 € | 65 900 € | 85 685 € |
| 2023 | 178 250 € | 30 311 € | 147 939 € |
| 2022 | 148 101 € | −14 738 € | 162 839 € |
| 2021 | 166 705 € | −8 105 € | 174 810 € |
| 2020 | 72 038 € | 300 € | 71 738 € |
| 2019 | 177 359 € | 15 050 € | 162 309 € |
| 2018 | 57 721 € | 11 129 € | 46 592 € |
| 2017 | 77 159 € | 7 276 € | 69 883 € |
| 2016 | 59 299 € | −10 438 € | 69 737 € |
| 2015 | 93 742 € | 5 713 € | 88 029 € |
| 2014 | 84 320 € | 3 284 € | 81 036 € |
| 2013 | 131 764 € | 1 024 € | 130 740 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok INSENTIV (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 071 816 € | 26 649 € | 274 163 € | 92 549 € | 181 614 € | 73 747 € | +2,5 % |
| 2024 | 760 428 € | 35 589 € | 151 585 € | 65 900 € | 85 685 € | 104 613 € | +4,7 % |
| 2023 | 599 061 € | 45 048 € | 178 250 € | 30 311 € | 147 939 € | 110 222 € | +7,5 % |
| 2022 | 253 411 € | −6 632 € | 148 101 € | −14 738 € | 162 839 € | 44 940 € | −2,6 % |
| 2021 | 19 874 € | −8 406 € | 166 705 € | −8 105 € | 174 810 € | −13 139 € | −42,3 % |
| 2020 | 75 172 € | −13 185 € | 72 038 € | 300 € | 71 738 € | 4 157 € | −17,5 % |
| 2019 | 187 149 € | 3 920 € | 177 359 € | 15 050 € | 162 309 € | 19 873 € | +2,1 % |
| 2018 | 115 619 € | 3 853 € | 57 721 € | 11 129 € | 46 592 € | 19 509 € | +3,3 % |
| 2017 | 120 979 € | 17 715 € | 77 159 € | 7 276 € | 69 883 € | 19 900 € | +14,6 % |
| 2016 | 114 718 € | −16 150 € | 59 299 € | −10 438 € | 69 737 € | 23 383 € | −14,1 % |
| 2015 | 173 347 € | 2 428 € | 93 742 € | 5 713 € | 88 029 € | 36 383 € | +1,4 % |
| 2014 | 154 037 € | 2 259 € | 84 320 € | 3 284 € | 81 036 € | 35 502 € | +1,5 % |
| 2013 | 130 078 € | 14 536 € | 131 764 € | 1 024 € | 130 740 € | 24 659 € | +11,2 % |
Riziko: zaplatí INSENTIV?
INSENTIV a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom INSENTIV z roku 2020.
História firmy INSENTIV
Dátum vzniku INSENTIV je 17. 6. 2005, teda pred 21 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/36497/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022020715
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 130 078 € · majetok 131 764 €
- Nový štatutár: Erika KriškováKonateľ
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava. Firma vznikla 17. 6. 2005.
- Nový spoločník: Erika KriškováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový spoločník: Mgr. Daniel GerberSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 1 071 816 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti INSENTIV
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- poradenská činnosť v oblasti cestovného ruchu,
- prevádzkovanie cestovnej agentúry,
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- reklamná a propagačná činnosť,
- podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,
- školiaca činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- usporadúvanie a organizovanie kultúrnych, kultúrno-spoločenských, prezentačných, športových podujatí,
- usporadúvanie a organizovanie kurzov, školení, seminárov, konferencií, výstav,
- predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov,
- prenájom hnuteľných vecí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.
INSENTIV v odvetví administratívne a kancelárske služby
INSENTIV je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 406 závierok), INSENTIV má 1 071 816 €, čo je 26-násobok mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 2 301 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je INSENTIV 30. z 930.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 374 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 406 €; 10 % firiem má viac než 393 319 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 696 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 374 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 406 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 319 € |
| INSENTIV | 1 071 816 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- INSENTIV
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby INSENTIV s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | INSENTIV | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 1 071 816 € | 42 000 € |
| 2024 | 760 428 € | 39 478 € |
| 2023 | 599 061 € | 40 706 € |
| 2022 | 253 411 € | 39 904 € |
| 2021 | 19 874 € | 35 907 € |
| 2020 | 75 172 € | 34 303 € |
| 2019 | 187 149 € | 37 019 € |
| 2018 | 115 619 € | 36 612 € |
| 2017 | 120 979 € | 34 274 € |
| 2016 | 114 718 € | 31 940 € |
| 2015 | 173 347 € | 31 297 € |
| 2014 | 154 037 € | — |
| 2013 | 130 078 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| INSENTIV | 1 071 816 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava IV | 42 140 € |
| medián kraja | 45 194 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MQS s. r. o.Košice - mestská časť Juh · tržby 2 576 886 € (2025)
- Kimberry Consulting s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 2 570 279 € (2025)
- OILCENTER s. r. o.Nová Vieska · tržby 2 563 310 € (2025)
- Schreiboffice s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 562 774 € (2025)
- High Biznis s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 552 263 € (2017)
- UII Garbe Logistic Senec s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 542 497 € (2025)
- DUBTOUR GROUP s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 540 967 € (2025)
- CHRYSOS s.r.o. v likvidáciiTrenčín · tržby 2 540 319 € (2025)
- Spectralis s.r.o.Bratislava - mestská časť Vajnory · tržby 2 537 579 € (2022)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb INSENTIV, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo INSENTIV: Bratislava - Dúbravka
INSENTIV sídli na adrese Martina Granca 10, 841 02 Bratislava - mestská časť Dúbravka, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Dúbravka je 8 481 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 26 210. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Bratislava - Dúbravka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›
INSENTIV: IČO, sídlo a základné údaje
INSENTIV s.r.o. (IČO 35941316) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Dúbravka, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 17. 6. 2005, na trhu je 21 rokov a štatutármi sú Erika Krišková a Mgr. Daniel Gerber. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 071 816 € a výsledok hospodárenia +26 649 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 17. 6. 2005 |
| Obec | Bratislava - Dúbravka |
| Okres | Okres Bratislava IV |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) INSENTIV s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 1 071 816 €, typická firma odvetvia 42 000 €, čo je 26-násobok mediánu (medián z 24 406 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Iniciatíva BKZNRH invest s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Dúbravka
EROPOL s.r.o.HORNEX, a.s.Best_Brands s.r.o.ALAS SLOVAKIA, s.r.o.Todos Bratislava s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Dúbravka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava IV
VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s.r.o.Rolling Stock Services Bratislava s.r.o.APZ Ventures, s. r. o.SETOCESTER s.r.o.Aqist, a. s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.