VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

LEGIA Bratislava s. r. o.

Bratislava - Nové Mesto · Činnosti reklamných agentúr

336 254 €tržby 2025+65 581 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

336 254 €tržby 2025
+65 581 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 30 515 €, výsledok hospodárenia -10 750 €
  2. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -69 €
  3. 14 : tržby 2 400 €, výsledok hospodárenia 1 808 €
  4. 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 848 €
  5. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -564 €
  6. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -564 €
  7. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -84 €
  8. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -84 €
  9. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -84 €
  10. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -84 €
  11. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -84 €
  12. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -85 €
  13. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -4 699 €
  14. 25 : tržby 336 254 €, výsledok hospodárenia 65 581 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

LEGIA Bratislava s. r. o. (IČO 35933712) mala v roku 2025 tržby 336 254 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci LEGIA Bratislava

LEGIA Bratislava má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 5 až 9 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 25 782 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konatelia LEGIA Bratislava

Podľa Registra právnických osôb konajú za LEGIA Bratislava 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

Spoločníci LEGIA Bratislava

V registri sú zapísaní 3 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch LEGIA Bratislava
Podiely spoločníkov na vkladoch LEGIA Bratislava Ing. Petr Sucharda 50,0 %, Ing. Branislav Katreniak 25,0 %, Ing. Oliver Katreniak 25,0 %. Spolu 6 640 €. Ing. Petr Sucharda: 3 320 €, 50,0 %Ing. Branislav Katreniak: 1 660 €, 25,0 %Ing. Oliver Katreniak: 1 660 €, 25,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Ing. Petr Sucharda50,0 %
  • Ing. Branislav Katreniak25,0 %
  • Ing. Oliver Katreniak25,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Petr Suchardaod 13. 9. 2023 3 320 €50,0 %
Ing. Branislav Katreniakod 13. 9. 2023 1 660 €25,0 %
Ing. Oliver Katreniakod 13. 9. 2023 1 660 €25,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok LEGIA Bratislava

Za rok 2025 má LEGIA Bratislava v závierke tržby 336 254 €, a výsledok hospodárenia +65 581 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 336 254 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 16 560 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025336 tis. €
Výsledok hospodárenia 202566 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025508 tis. €
Vlastné imanie 2025361 tis. €
Záväzky 2025147 tis. €28,9 % majetku
Pridaná hodnota 2025138 tis. €
Zisková marža 2025+19,5 %medián odvetvia +6,8 %
Súčet výsledkov za 14 rokov46 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov17 tis. €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát LEGIA Bratislava

Súvaha LEGIA Bratislava

Všetky čísla zo závierok LEGIA Bratislava (14 rokov)
Čísla zo závierok LEGIA Bratislava po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025336 254 €65 581 €508 265 €361 417 €146 848 €137 795 €+19,5 %
2024—−4 699 €196 657 €195 837 €820 €−3 026 €—
2023—−85 €100 536 €100 536 €———
2022—−84 €621 €621 €———
2021—−84 €705 €705 €———
2020—−84 €789 €789 €———
2019—−84 €873 €873 €———
2018—−84 €957 €957 €———
2017—−564 €1 521 €1 041 €480 €——
2016—−564 €46 085 €45 605 €480 €——
2015—−3 848 €46 649 €46 169 €480 €——
20142 400 €1 808 €50 327 €50 016 €311 €2 400 €+75,3 %
2013—−69 €48 209 €48 209 €———
201230 515 €−10 750 €53 421 €48 277 €5 144 €16 451 €−35,2 %

Riziko: zaplatí LEGIA Bratislava?

Peniaze od štátu: LEGIA Bratislava

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy LEGIA Bratislava

Dátum vzniku LEGIA Bratislava je 5. 5. 2005, teda pred 21 rokmi. Skoršie obchodné meno: Direct Marketing Gama, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/35894/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 30 515 € · majetok 53 421 €
  3. Nový spoločník: Ing. Petr SuchardaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Nový štatutár: Ing. Oliver KatreniakKonateľ
  5. Nový spoločník: Ing. Branislav KatreniakSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Zmena obchodného menaPredtým Direct Marketing Gama, s.r.o., odvtedy LEGIA Bratislava s. r. o.
  7. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022001597
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 336 254 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti LEGIA Bratislava

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti,
  • reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
  • poradenská činnosť v oblasti reklamy,
  • prieskum trhu,
  • poskytovanie softwaru - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom,
  • prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • prípravné práce k realizácii stavby
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  • prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • pravidelná kontrola detského ihriska

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

LEGIA Bratislava v odvetví reklama a prieskum trhu

LEGIA Bratislava je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť činnosti reklamných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 201 € (7 050 závierok), LEGIA Bratislava má 336 254 €, čo je 7,3-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 1 912 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LEGIA Bratislava 145. z 794.

V odvetví v okrese Bratislava III1 912aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou7 050Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia46 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+6,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LEGIA Bratislava, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III ›

Sídlo LEGIA Bratislava: Bratislava - Nové Mesto

LEGIA Bratislava sídli na adrese Frankovská 1/C, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 587 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 398. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Nové Mesto24 587aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III47 398aktívnych
V tom istom odvetví1 912okres Bratislava III
Na tej istej adrese7aktívnych subjektov

Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

LEGIA Bratislava: IČO, sídlo a základné údaje

LEGIA Bratislava s. r. o. (IČO 35933712) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 5. 5. 2005, na trhu je 21 rokov a štatutármi sú Ing. Oliver Katreniak a Ing. Petr Sucharda. Za rok 2025 sú v závierke tržby 336 254 € a výsledok hospodárenia +65 581 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311)
Základné imanie6 640 €
Vznik5. 5. 2005
Skoršie názvyDirect Marketing Gama, s.r.o.
ObecBratislava - Nové Mesto
OkresOkres Bratislava III
Vyrubená daň z príjmov16 560 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) LEGIA Bratislava s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 336 254 €, typická firma odvetvia 46 201 €, čo je 7,3-násobok mediánu (medián z 7 050 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Sieť prepojení firmy LEGIA Bratislava

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu LEGIA Bratislava

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu LEGIA Bratislava

  • Tendre3súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,8 mil. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy161zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 200 €
  • Výhry konkurentov61firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

P&E Services s.r.o.LEGIA Rimavská Sobota s. r. o.Skill FIT 1 s. r. o.Skill FIT s. r. o.DM ALPHA, s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto

Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Bratislava III

UNIMEDIA, s.r.o.Dentsu Slovakia s. r. o.Carat - Slovakia, s.r.o.Skymat s. r. o.Marketing SZĽH, spol. s r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk