TRINITY SERVICES s.r.o.
Bratislava - Vajnory · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
1 005 506 €tržby 2025 ▲ 73 %+176 015 €zisk 2025aktívna 21 rokov6 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 74 350 €, výsledok hospodárenia 131 750 €
- 13 : tržby 36 978 €, výsledok hospodárenia -198 991 €
- 14 : tržby 142 892 €, výsledok hospodárenia -79 945 €
- 15 : tržby 214 316 €, výsledok hospodárenia -14 126 €
- 16 : tržby 256 110 €, výsledok hospodárenia 8 569 €
- 17 : tržby 290 315 €, výsledok hospodárenia 23 559 €
- 18 : tržby 334 165 €, výsledok hospodárenia -6 247 €
- 19 : tržby 444 077 €, výsledok hospodárenia -31 867 €
- 20 : tržby 119 691 €, výsledok hospodárenia -5 484 €
- 21 : tržby 147 892 €, výsledok hospodárenia 22 707 €
- 22 : tržby 472 012 €, výsledok hospodárenia 21 423 €
- 23 : tržby 571 300 €, výsledok hospodárenia 48 778 €
- 24 : tržby 581 980 €, výsledok hospodárenia -26 709 €
- 25 : tržby 1 005 506 €, výsledok hospodárenia 176 015 €
TRINITY SERVICES s.r.o. (IČO 35929464) mala v roku 2025 tržby 1 005 506 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci TRINITY SERVICES
V roku 2025 mala TRINITY SERVICES priemerne 6 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 279 415 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 2 849 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III bola v roku 2025 1 992 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 6 | 279 415 € | — |
| 2024 | 3 | 42 917 € | — |
| 2023 | 0 | 19 € | — |
| 2022 | 0 | — | — |
| 2021 | 0 | — | — |
| 2020 | 0 | 13 € | — |
| 2019 | — | 50 € | — |
| 2018 | — | 48 € | — |
| 2017 | — | 7 € | — |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- TRINITY SERVICES, odhad zo závierky2 849 €
- Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III1 992 €
- Všetky odvetvia v okrese Bratislava III2 276 €
- Odborné, vedecké a technické činnosti na Slovensku2 137 €
Firma: osobné náklady mikro závierky delené 1,362 (odvody zamestnávateľa), počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Odborné, vedecké a technické činnosti, porovnanie je preto orientačné.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia TRINITY SERVICES
Podľa Registra právnických osôb konajú za TRINITY SERVICES 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
Spoločníci TRINITY SERVICES
V registri sú zapísaní 3 spoločníci.
- NCR s.r.o.50,0 %
- New Concept, spol. s r.o.50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| NCR s.r.o.od 9. 1. 2025 | 3 320 € | 50,0 % |
| New Concept, spol. s r.o.od 9. 1. 2025 | 3 320 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok TRINITY SERVICES
Za rok 2025 má TRINITY SERVICES v závierke tržby 1 005 506 €, o 72,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +176 015 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 1 005 506 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 42 103 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát TRINITY SERVICES
Najvyššie tržby: rok 2025, 1 005 506 €. Najnižšie: rok 2013, 36 978 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 1 005 506 € |
| 2024 | 581 980 € |
| 2023 | 571 300 € |
| 2022 | 472 012 € |
| 2021 | 147 892 € |
| 2020 | 119 691 € |
| 2019 | 444 077 € |
| 2018 | 334 165 € |
| 2017 | 290 315 € |
| 2016 | 256 110 € |
| 2015 | 214 316 € |
| 2014 | 142 892 € |
| 2013 | 36 978 € |
| 2012 | 74 350 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 7 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 69 432 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 176 015 € |
| 2024 | −26 709 € |
| 2023 | 48 778 € |
| 2022 | 21 423 € |
| 2021 | 22 707 € |
| 2020 | −5 484 € |
| 2019 | −31 867 € |
| 2018 | −6 247 € |
| 2017 | 23 559 € |
| 2016 | 8 569 € |
| 2015 | −14 126 € |
| 2014 | −79 945 € |
| 2013 | −198 991 € |
| 2012 | 131 750 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- TRINITY SERVICES
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +17,5 %, medián odvetvia +10,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | TRINITY SERVICES | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +17,5 % | +10,2 % |
| 2024 | −4,6 % | +6,5 % |
| 2023 | +8,5 % | +4,8 % |
| 2022 | +4,5 % | +4,2 % |
| 2021 | +15,4 % | +4,7 % |
| 2020 | −4,6 % | +4,0 % |
| 2019 | −7,2 % | +3,7 % |
| 2018 | −1,9 % | +4,3 % |
| 2017 | +8,1 % | +5,7 % |
| 2016 | +3,3 % | +5,6 % |
| 2015 | −6,6 % | +4,9 % |
| 2014 | −55,9 % | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 11 z 13 rokov, najviac v roku 2014 (+286,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +72,8 % |
| 2024 | +1,9 % |
| 2023 | +21,0 % |
| 2022 | +219,2 % |
| 2021 | +23,6 % |
| 2020 | −73,0 % |
| 2019 | +32,9 % |
| 2018 | +15,1 % |
| 2017 | +13,4 % |
| 2016 | +19,5 % |
| 2015 | +50,0 % |
| 2014 | +286,4 % |
| 2013 | −50,3 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha TRINITY SERVICES
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 4 670 692 €, vlastné imanie 91 553 € a záväzky 4 579 139 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 4 670 692 € | 91 553 € | 4 579 139 € |
| 2024 | 2 228 089 € | −69 805 € | 2 297 894 € |
| 2023 | 1 511 733 € | −242 605 € | 1 754 338 € |
| 2022 | 825 467 € | −294 229 € | 1 119 696 € |
| 2021 | 674 463 € | −315 653 € | 990 116 € |
| 2020 | 625 063 € | −338 360 € | 963 423 € |
| 2019 | 640 663 € | −332 876 € | 973 539 € |
| 2018 | 592 722 € | −301 009 € | 893 731 € |
| 2017 | 609 845 € | −294 762 € | 904 607 € |
| 2016 | 592 954 € | −318 321 € | 911 275 € |
| 2015 | 583 127 € | −326 889 € | 910 016 € |
| 2014 | 605 559 € | −312 763 € | 918 322 € |
| 2013 | 657 882 € | −995 699 € | 1 653 079 € |
| 2012 | 669 066 € | −796 708 € | 1 465 272 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok TRINITY SERVICES (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 005 506 € | 176 015 € | 4 670 692 € | 91 553 € | 4 579 139 € | 602 650 € | +17,5 % |
| 2024 | 581 980 € | −26 709 € | 2 228 089 € | −69 805 € | 2 297 894 € | 86 865 € | −4,6 % |
| 2023 | 571 300 € | 48 778 € | 1 511 733 € | −242 605 € | 1 754 338 € | 101 302 € | +8,5 % |
| 2022 | 472 012 € | 21 423 € | 825 467 € | −294 229 € | 1 119 696 € | 57 637 € | +4,5 % |
| 2021 | 147 892 € | 22 707 € | 674 463 € | −315 653 € | 990 116 € | 53 471 € | +15,4 % |
| 2020 | 119 691 € | −5 484 € | 625 063 € | −338 360 € | 963 423 € | 15 302 € | −4,6 % |
| 2019 | 444 077 € | −31 867 € | 640 663 € | −332 876 € | 973 539 € | 13 139 € | −7,2 % |
| 2018 | 334 165 € | −6 247 € | 592 722 € | −301 009 € | 893 731 € | 37 597 € | −1,9 % |
| 2017 | 290 315 € | 23 559 € | 609 845 € | −294 762 € | 904 607 € | 77 156 € | +8,1 % |
| 2016 | 256 110 € | 8 569 € | 592 954 € | −318 321 € | 911 275 € | 49 217 € | +3,3 % |
| 2015 | 214 316 € | −14 126 € | 583 127 € | −326 889 € | 910 016 € | 34 375 € | −6,6 % |
| 2014 | 142 892 € | −79 945 € | 605 559 € | −312 763 € | 918 322 € | 7 548 € | −55,9 % |
| 2013 | 36 978 € | −198 991 € | 657 882 € | −995 699 € | 1 653 079 € | −164 605 € | −538,1 % |
| 2012 | 74 350 € | 131 750 € | 669 066 € | −796 708 € | 1 465 272 € | −62 674 € | +177,2 % |
Riziko: zaplatí TRINITY SERVICES?
TRINITY SERVICES a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom TRINITY SERVICES v objeme 128 207 € z rokov 2012 až 2014. Najväčší objem je s odberateľom Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a. s. (BTS): 128 207 € v 3 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2012, 74 589 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2014 | 1 | 0 € |
| 2013 | 1 | 53 618 € |
| 2012 | 1 | 74 589 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy TRINITY SERVICES
Dátum vzniku TRINITY SERVICES je 8. 4. 2005, teda pred 21 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 16 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/35568/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021990674
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a. s. (BTS), hodnota zmluvy 74 589 €. Firma vznikla 8. 4. 2005.
- Najväčšia verejná zmluva: 74 589 €Objednávateľ Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a. s. (BTS). Zámenná zmluva č. Z_BTS_STRO_220_228_2012
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 74 350 € · majetok 669 066 €
- Nový štatutár: Ing. Robert Nemec, MBAKonateľ
- Nový spoločník: New Concept, spol. s r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 1 005 506 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti TRINITY SERVICES
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod),
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti (veľkoobchod),
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- podnikateľské poradenstvo v oblasti obchodu,
- administratívne práce,
- faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti,
- reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- prieskum trhu a verejnej mienky,
- prenájom výpočtovej a kancelárskej techniky,
- prenájom strojov a prístrojov,
- prenájom motorových vozidiel,
- vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- grafické práce a zhotovovanie tlačových predlôh výpočtovou technikou,
- rozmnožovanie nahratých nosičov zvukovo-obrazových záznamov so súhlasom autora,
- výroba, predaj a požičiavanie nosičov zvukovo-obrazových záznamov so súhlasom autora,
- prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov s poskytovaním aj iných než základných služieb spojených s prenájmom,
- prevádzkovanie garáží alebo odstavných plôch pre motorové vozidlá, ak slúžia na umiestnenie najmenej piatich vozidiel patriacich iným osobám než majiteľovi alebo nájomcovi nehnuteľností,
- prevádzka autoumyvárky,
- Prípravne práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Čistiace a upratovacie služby
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Prevádzkovanie čistiarne a práčovne
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
TRINITY SERVICES v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
TRINITY SERVICES je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 711 € (13 596 závierok), TRINITY SERVICES má 1 005 506 €, čo je 22-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 2 996 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TRINITY SERVICES 71. z 1 367.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 058 €, polovica do 46 711 €, tri štvrtiny do 115 689 €; 10 % firiem má viac než 405 815 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 489 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 058 € |
| medián | 46 711 € |
| horný kvartil | 115 689 € |
| 10 % firiem má viac než | 405 815 € |
| TRINITY SERVICES | 1 005 506 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- TRINITY SERVICES
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby TRINITY SERVICES s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | TRINITY SERVICES | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 1 005 506 € | 46 711 € |
| 2024 | 581 980 € | 42 152 € |
| 2023 | 571 300 € | 41 525 € |
| 2022 | 472 012 € | 40 560 € |
| 2021 | 147 892 € | 38 014 € |
| 2020 | 119 691 € | 36 000 € |
| 2019 | 444 077 € | 38 589 € |
| 2018 | 334 165 € | 37 000 € |
| 2017 | 290 315 € | 36 081 € |
| 2016 | 256 110 € | 34 200 € |
| 2015 | 214 316 € | 33 439 € |
| 2014 | 142 892 € | — |
| 2013 | 36 978 € | — |
| 2012 | 74 350 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| TRINITY SERVICES | 1 005 506 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 49 440 € |
| medián kraja | 48 900 € |
| medián Slovenska | 46 711 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- M-M Company s. r. o.Trenčín · tržby 2 245 027 € (2018)
- GT. s.r.o.Tešedíkovo · tržby 2 242 400 € (2025)
- Pharm-In, spol. s r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 2 236 558 € (2025)
- Marteno s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 232 089 € (2025)
- Restau s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 2 228 200 € (2025)
- JOJ Properties s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 2 222 298 € (2025)
- FruNuts Experts s. r. o.Hlohovec · tržby 2 218 207 € (2025)
- Swiss Watches, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 215 066 € (2025)
- Pohoker s. r. o.Bátorove Kosihy · tržby 2 206 680 € (2019)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TRINITY SERVICES, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III ›
Sídlo TRINITY SERVICES: Bratislava - Vajnory
TRINITY SERVICES sídli na adrese Roľnícka 10, 831 07 Bratislava, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Vajnory je 1 912 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 969. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.
Bratislava - Vajnory: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
TRINITY SERVICES: IČO, sídlo a základné údaje
TRINITY SERVICES s.r.o. (IČO 35929464) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Vajnory, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 8. 4. 2005, na trhu je 21 rokov a štatutármi sú Ing. Andrej Lipták a Ing. Robert Nemec, MBA. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 005 506 € a výsledok hospodárenia +176 015 €, počet zamestnancov podľa registra je 10 až 19.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 8. 4. 2005 |
| Obec | Bratislava - Vajnory |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Vyrubená daň z príjmov | 42 103 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) TRINITY SERVICES s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 1 005 506 €, typická firma odvetvia 46 711 €, čo je 22-násobok mediánu (medián z 13 596 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy TRINITY SERVICES
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu TRINITY SERVICES
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu TRINITY SERVICES
- Tendre28súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 500 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov89firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Bratislava - Vajnorytypický nepokrytý dopyt 2,2 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 093 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava619 zmlúv za 3 roky · 6 103 031 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR206 zmlúv za 3 roky · 9 062 178 € · naposledy 28. 9. 2026 Všetkých 3 074 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Coffia s.r.o.NCR s.r.o.RM print s.r.o.CSBC spol. s r.o.Coffia Cafe s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Vajnory
ASBIS SK spol. s r.o.NAY a.s.Hedin Automotive Slovakia s. r. o.Summit Motors Slovakia, spol. s r.o.Batcha company v. o. s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Vajnory ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava III
Baramist, s.r.o.TRANSFER International Staff k.s.Greyson Consulting s.r.o.SZILCAR PARTNERS s.r.o.FBA Slovakia, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.