Compagnucci Slovakia, s.r.o.
Trenčín
140 986 €tržby 2013−403 617 €strata 2013zaniknutá 21. 8. 2019
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 21. 8. 2019. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 140 986 €, výsledok hospodárenia -403 617 €
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -17 589 €
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 418 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 130 954 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 2 106 371 €
Compagnucci Slovakia, s.r.o. (IČO 35928824), sídlo Trenčín, je v registri zapísaná od 6. 4. 2005 do 21. 8. 2019 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2013.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Compagnucci Slovakia
osobné náklady v roku 2013 boli 77 328 €.
Na čo išli osobné náklady v roku 2013
- Mzdy 81 % 62 464 €
- Odvody zamestnávateľa 17 % 13 062 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2013 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Súvaha Úč POD 1-01) v Registri účtovných závierok, zber 17. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci Compagnucci Slovakia
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Compagnucci Slovakia
Za rok 2013 má Compagnucci Slovakia v závierke tržby 140 986 €, a výsledok hospodárenia −403 617 €.
Výkaz ziskov a strát Compagnucci Slovakia
Zisk v 1 roku, strata v 4 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 552 793 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2019 | 2 106 371 € |
| 2018 | −1 130 954 € |
| 2017 | −1 418 € |
| 2016 | −17 589 € |
| 2013 | −403 617 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Compagnucci Slovakia
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2019 mala súvaha majetok —, vlastné imanie −15 € a záväzky 15 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2019 | — | −15 € | 15 € |
| 2018 | 1 029 € | −2 106 386 € | 2 107 415 € |
| 2017 | 1 210 323 € | −975 432 € | 2 185 755 € |
| 2016 | 1 210 541 € | −974 014 € | 2 184 555 € |
| 2013 | 1 332 936 € | −981 855 € | 2 314 791 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Compagnucci Slovakia (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | — | 2 106 371 € | — | −15 € | 15 € | −1 029 € | — |
| 2018 | — | −1 130 954 € | 1 029 € | −2 106 386 € | 2 107 415 € | −603 € | — |
| 2017 | — | −1 418 € | 1 210 323 € | −975 432 € | 2 185 755 € | −1 348 € | — |
| 2016 | — | −17 589 € | 1 210 541 € | −974 014 € | 2 184 555 € | −547 € | — |
| 2013 | 140 986 € | −403 617 € | 1 332 936 € | −981 855 € | 2 314 791 € | −126 722 € | −286,3 % |
Riziko: zaplatí Compagnucci Slovakia?
Peniaze od štátu: Compagnucci Slovakia
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Compagnucci Slovakia
Dátum vzniku Compagnucci Slovakia je 6. 4. 2005. Skoršie obchodné mená: Compagnucci Slovakia, s.r.o., Compagnucci Slovakia, s.r.o. v konkurze. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/16392/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 140 986 € · majetok 1 332 936 €
- Zmena obchodného menaPredtým Compagnucci Slovakia, s.r.o., odvtedy Compagnucci Slovakia, s.r.o. v konkurze.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019Závierok máme 5.
- Zmena sídlaPiaristická 276/46|91140|Trenčín → Piaristická 276/46|911 40|Trenčín
- Zmena názvuCompagnucci Slovakia, s.r.o. v konkurze → Compagnucci Slovakia, s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Compagnucci Slovakia v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov
Compagnucci Slovakia je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25). V okrese Trenčín je v tomto odvetví 579 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Compagnucci Slovakia 73. z 148.
- Compagnucci Slovakia
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Compagnucci Slovakia s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Compagnucci Slovakia | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2019 | — | 117 881 € |
| 2018 | — | 121 114 € |
| 2017 | — | 122 184 € |
| 2016 | — | 131 383 € |
| 2013 | 140 986 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- DCP MIX s.r.o.Michalovce · tržby 317 191 € (2025)
- LATERE PLUS s.r.o.Brezno · tržby 316 682 € (2025)
- PK Services, s.r.o.Vlachovo · tržby 316 589 € (2025)
- RF – Kov, s. r. o.Rovinka · tržby 316 538 € (2025)
- Spanner ML, s. r. o.Považská Bystrica · tržby 316 402 € (2025)
- JWS s. r. o.Giraltovce · tržby 316 033 € (2024)
- PMF s. r. o.Turčianska Štiavnička · tržby 316 019 € (2025)
- Mipeta s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 315 999 € (2025)
- Service and Logistic DS, s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 315 953 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Compagnucci Slovakia, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Compagnucci Slovakia: Trenčín
Compagnucci Slovakia sídli na adrese Piaristická 276/46, 911 40 Trenčín, okres Trenčín. V obci Trenčín je 12 280 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 850. Na tej istej adrese je zapísaných 116 aktívnych subjektov.
Trenčín: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›
Compagnucci Slovakia: IČO, sídlo a základné údaje
Compagnucci Slovakia, s.r.o. (IČO 35928824) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, okres Trenčín. Dátum vzniku je 6. 4. 2005, zánik je v registri zapísaný ku dňu 21. 8. 2019, po 14 rokoch. Za rok 2013 sú v závierke tržby 140 986 € a výsledok hospodárenia −403 617 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 25990 |
| Vznik | 6. 4. 2005 |
| Zánik | 21. 8. 2019 |
| Skoršie názvy | Compagnucci Slovakia, s.r.o. Compagnucci Slovakia, s.r.o. v konkurze |
| Obec | Trenčín |
| Okres | Okres Trenčín |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Compagnucci Slovakia
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Compagnucci Slovakia
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Compagnucci Slovakia
- Tendre51súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 122 tis. €
- Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 358 tis. €
- Končiace zmluvy29zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 25 tis. €
- Výhry konkurentov234firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 400 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Trenčíntypický nepokrytý dopyt 855 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.444 zmlúv za 3 roky · 599 952 € · naposledy 12. 10. 2026Ministerstvo obrany SR327 zmlúv za 3 roky · 3 507 206 € · naposledy 14. 10. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen236 zmlúv za 3 roky · 2 968 370 € · naposledy 7. 10. 2026 Všetkých 794 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Trenčín
4MP International, s.r.o.MSM LAND SYSTEMS s.r.o.DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.A R A V E R a. s.Všetky firmy v obci Trenčín ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.99) v okrese Trenčín
GUZMÄNNER s.r.o.BASTA MACHINES s. r. o.OPTIMIS s. r. o.OPTIMIS Real Estate s. r. o.MMG Produkt plus, a.s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.