Langermann s.r.o.
Bratislava - Ružinov · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
50 286 €tržby 2025 ▲ 11 %+34 244 €zisk 2025Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 17 786 €, výsledok hospodárenia 1 199 €
- 14 : tržby 15 604 €, výsledok hospodárenia 3 066 €
- 15 : tržby 39 265 €, výsledok hospodárenia 10 133 €
- 16 : tržby 22 009 €, výsledok hospodárenia 2 496 €
- 17 : tržby 19 608 €, výsledok hospodárenia 8 467 €
- 18 : tržby 15 754 €, výsledok hospodárenia 581 €
- 19 : tržby 10 627 €, výsledok hospodárenia 1 683 €
- 20 : tržby 38 280 €, výsledok hospodárenia 32 628 €
- 21 : tržby 26 291 €, výsledok hospodárenia 13 587 €
- 22 : tržby 35 082 €, výsledok hospodárenia 22 438 €
- 23 : tržby 24 607 €, výsledok hospodárenia 5 516 €
- 24 : tržby 45 484 €, výsledok hospodárenia -3 799 €
- 25 : tržby 50 286 €, výsledok hospodárenia 34 244 €
Langermann s.r.o. (IČO 35924926) mala v roku 2025 tržby 50 286 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konatelia Langermann
Podľa Registra právnických osôb konajú za Langermann 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločníci Langermann
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Ing. Tomáš Langermann50,0 %
- Mgr. Silvia Langermannn, PhD.50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Tomáš Langermannod 20. 2. 2021 | 3 320 € | 50,0 % |
| Mgr. Silvia Langermannn, PhD.od 20. 2. 2021 | 3 320 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Langermann
Za rok 2025 má Langermann v závierke tržby 50 286 €, o 10,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +34 244 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 50 286 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 4 044 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Langermann
Najvyššie tržby: rok 2025, 50 286 €. Najnižšie: rok 2019, 10 627 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 50 286 € |
| 2024 | 45 484 € |
| 2023 | 24 607 € |
| 2022 | 35 082 € |
| 2021 | 26 291 € |
| 2020 | 38 280 € |
| 2019 | 10 627 € |
| 2018 | 15 754 € |
| 2017 | 19 608 € |
| 2016 | 22 009 € |
| 2015 | 39 265 € |
| 2014 | 15 604 € |
| 2013 | 17 786 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 12 rokoch, strata v 1 roku z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 132 239 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 34 244 € |
| 2024 | −3 799 € |
| 2023 | 5 516 € |
| 2022 | 22 438 € |
| 2021 | 13 587 € |
| 2020 | 32 628 € |
| 2019 | 1 683 € |
| 2018 | 581 € |
| 2017 | 8 467 € |
| 2016 | 2 496 € |
| 2015 | 10 133 € |
| 2014 | 3 066 € |
| 2013 | 1 199 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Langermann
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +68,1 %, medián odvetvia +8,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Langermann | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +68,1 % | +8,4 % |
| 2024 | −8,4 % | +4,9 % |
| 2023 | +22,4 % | +3,1 % |
| 2022 | +64,0 % | +2,7 % |
| 2021 | +51,7 % | +3,0 % |
| 2020 | +85,2 % | +2,5 % |
| 2019 | +15,8 % | +2,2 % |
| 2018 | +3,7 % | +2,5 % |
| 2017 | +43,2 % | +4,0 % |
| 2016 | +11,3 % | +4,3 % |
| 2015 | +25,8 % | +4,0 % |
| 2014 | +19,6 % | — |
| 2013 | +6,7 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 12 rokov, najviac v roku 2020 (+260,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +10,6 % |
| 2024 | +84,8 % |
| 2023 | −29,9 % |
| 2022 | +33,4 % |
| 2021 | −31,3 % |
| 2020 | +260,2 % |
| 2019 | −32,5 % |
| 2018 | −19,7 % |
| 2017 | −10,9 % |
| 2016 | −43,9 % |
| 2015 | +151,6 % |
| 2014 | −12,3 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Langermann
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 151 582 €, vlastné imanie 124 885 € a záväzky 26 697 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 151 582 € | 124 885 € | 26 697 € |
| 2024 | 88 318 € | 87 978 € | 340 € |
| 2023 | 97 556 € | 91 777 € | 5 779 € |
| 2022 | 89 538 € | 86 261 € | 3 277 € |
| 2021 | 69 722 € | 63 826 € | 5 896 € |
| 2020 | 87 591 € | 84 709 € | 2 882 € |
| 2019 | 55 197 € | 52 435 € | 2 762 € |
| 2018 | 55 980 € | 50 890 € | 5 090 € |
| 2017 | 53 614 € | 50 310 € | 3 304 € |
| 2016 | 43 749 € | 42 532 € | 1 217 € |
| 2015 | 43 533 € | 40 039 € | 3 494 € |
| 2014 | 32 083 € | 30 388 € | 1 695 € |
| 2013 | 28 800 € | 27 322 € | 1 478 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Langermann (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 50 286 € | 34 244 € | 151 582 € | 124 885 € | 26 697 € | 42 567 € | +68,1 % |
| 2024 | 45 484 € | −3 799 € | 88 318 € | 87 978 € | 340 € | −3 148 € | −8,4 % |
| 2023 | 24 607 € | 5 516 € | 97 556 € | 91 777 € | 5 779 € | 11 006 € | +22,4 % |
| 2022 | 35 082 € | 22 438 € | 89 538 € | 86 261 € | 3 277 € | 22 567 € | +64,0 % |
| 2021 | 26 291 € | 13 587 € | 69 722 € | 63 826 € | 5 896 € | 16 204 € | +51,7 % |
| 2020 | 38 280 € | 32 628 € | 87 591 € | 84 709 € | 2 882 € | 32 787 € | +85,2 % |
| 2019 | 10 627 € | 1 683 € | 55 197 € | 52 435 € | 2 762 € | 1 817 € | +15,8 % |
| 2018 | 15 754 € | 581 € | 55 980 € | 50 890 € | 5 090 € | −8 608 € | +3,7 % |
| 2017 | 19 608 € | 8 467 € | 53 614 € | 50 310 € | 3 304 € | 10 933 € | +43,2 % |
| 2016 | 22 009 € | 2 496 € | 43 749 € | 42 532 € | 1 217 € | 2 878 € | +11,3 % |
| 2015 | 39 265 € | 10 133 € | 43 533 € | 40 039 € | 3 494 € | 12 936 € | +25,8 % |
| 2014 | 15 604 € | 3 066 € | 32 083 € | 30 388 € | 1 695 € | 2 636 € | +19,6 % |
| 2013 | 17 786 € | 1 199 € | 28 800 € | 27 322 € | 1 478 € | 3 092 € | +6,7 % |
Riziko: zaplatí Langermann?
Peniaze od štátu: Langermann
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Langermann
Dátum vzniku Langermann je 11. 3. 2005, teda pred 21 rokmi. Skoršie obchodné meno: Quety s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/35207/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 17 786 € · majetok 28 800 €
- Nový štatutár: Mgr. Silvia Langermannn, PhD.Konateľ
- Nový spoločník: Mgr. Silvia Langermannn, PhD.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým Quety s.r.o., odvtedy Langermann s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 50 286 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Langermann
- kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,
- poradenská a konzultačná činnosť v oblasti software a hardware,
- prekladateľské a tlmočnícke služby z jazyka anglického, nemeckého, francúzskeho do slovenského,
- vedenie účtovníctva,
- faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti,
- leasingová činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností (realitná činnosť),
- obstaranie služieb spojených so správou nehnuteľností,
- prípravné práce pre stavbu - zemné, búracie, výkopové práce,
- inžinierska činnosť - obstarávateľská činnosť v stavebníctve,
- uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien,
- reklamná činnosť a marketing,
- vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- vydávanie a výroba nosičov záznamu zvuku a obrazu,
- organizovanie kurzov, školení, športových a kultúrnych podujatí,
- kúpa, predaj a prenájom dopravných prostriedkov a technológií, náhradných dielov a autodoplnkov,
- nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosťou vrátane pripojeného vozidla nepresahuje 3,5 t,
- čistiace a upratovacie práce,
- papierenská výroba,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Langermann v odvetví administratívne a kancelárske služby
Langermann je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 401 závierok), Langermann má 50 286 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 6 069 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Langermann 1 376. z 2 808.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 619 €; 10 % firiem má viac než 393 650 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 698 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 619 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 650 € |
| Langermann | 50 286 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Langermann
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Langermann s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Langermann | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 50 286 € | 42 000 € |
| 2024 | 45 484 € | 39 510 € |
| 2023 | 24 607 € | 40 736 € |
| 2022 | 35 082 € | 39 924 € |
| 2021 | 26 291 € | 35 891 € |
| 2020 | 38 280 € | 34 323 € |
| 2019 | 10 627 € | 37 025 € |
| 2018 | 15 754 € | 36 750 € |
| 2017 | 19 608 € | 34 290 € |
| 2016 | 22 009 € | 31 940 € |
| 2015 | 39 265 € | 31 304 € |
| 2014 | 15 604 € | — |
| 2013 | 17 786 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Langermann | 50 286 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 49 688 € |
| medián kraja | 45 183 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KAPIHAN s.r.o.Topoľčany · tržby 119 356 € (2025)
- GalMedic s. r. o.Šamudovce · tržby 119 341 € (2025)
- DIAMO, s. r. o.Poprad · tržby 119 318 € (2025)
- Boveno s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 119 297 € (2023)
- SKYRID s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 119 284 € (2025)
- PlanTree s. r. o.Kysucký Lieskovec · tržby 119 244 € (2025)
- XYR s. r. o.Žilina · tržby 119 243 € (2025)
- VASCIT s. r. o. v likvidáciiKomárno · tržby 119 206 € (2016)
- Strýco Filip s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 119 201 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Langermann, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Langermann: Bratislava - Ružinov
Langermann sídli na adrese Mierová 56, 821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 862 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 358. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
Langermann: IČO, sídlo a základné údaje
Langermann s.r.o. (IČO 35924926) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 11. 3. 2005, na trhu je 21 rokov a štatutármi sú Ing. Tomáš Langermann a Mgr. Silvia Langermannn, PhD.. Za rok 2025 sú v závierke tržby 50 286 € a výsledok hospodárenia +34 244 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 11. 3. 2005 |
| Skoršie názvy | Quety s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Vyrubená daň z príjmov | 4 044 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Langermann s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 50 286 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 401 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy Langermann
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Langermann
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Langermann
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
- Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy385zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov74firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 274 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 196 zmlúv za 3 roky · 4 719 524 € · naposledy 14. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava760 zmlúv za 3 roky · 35 866 342 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 913 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava II
KTS ENGINEERING s.r.o.Berlin-Chemie / A. Menarini Distribution…Benefit Systems Slovakia s.r.o.UMAKOV Group, a. s.SMITH & DUST, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.