OVER ONE, s.r.o.
Bratislava - Ružinov · Prekladateľské a tlmočnícke činnosti
232 678 €tržby 2025 ▲ 869 %−4 738 €strata 2025aktívna 21 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 77 433 €, výsledok hospodárenia 7 898 €
- 13 : tržby 65 624 €, výsledok hospodárenia 1 489 €
- 14 : tržby 43 691 €, výsledok hospodárenia 3 630 €
- 15 : tržby 41 342 €, výsledok hospodárenia -1 598 €
- 16 : tržby 39 099 €, výsledok hospodárenia -478 €
- 17 : tržby 32 476 €, výsledok hospodárenia -286 €
- 18 : tržby 35 703 €, výsledok hospodárenia 1 753 €
- 19 : tržby 31 444 €, výsledok hospodárenia -992 €
- 20 : tržby 29 862 €, výsledok hospodárenia 5 208 €
- 21 : tržby 23 772 €, výsledok hospodárenia -4 039 €
- 22 : tržby 8 749 €, výsledok hospodárenia -6 386 €
- 23 : tržby 14 000 €, výsledok hospodárenia 13 396 €
- 24 : tržby 24 000 €, výsledok hospodárenia -7 881 €
- 25 : tržby 232 678 €, výsledok hospodárenia -4 738 €
OVER ONE, s.r.o. (IČO 35921749) mala v roku 2025 tržby 232 678 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci OVER ONE
osobné náklady v roku 2021 boli 1 234 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2021 | — | 1 234 € | — |
| 2020 | — | 5 320 € | — |
| 2019 | — | 13 596 € | — |
| 2013 | — | 8 753 € | 6 551 € |
| 2012 | — | 8 612 € | 6 641 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2021 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konateľ OVER ONE
Podľa Registra právnických osôb koná za OVER ONE 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločník OVER ONE
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Peter Javorček100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Peter Javorčekod 1. 10. 2022 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok OVER ONE
Za rok 2025 má OVER ONE v závierke tržby 232 678 €, o 869,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −4 738 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 232 678 €.
Výkaz ziskov a strát OVER ONE
Najvyššie tržby: rok 2025, 232 678 €. Najnižšie: rok 2022, 8 749 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 232 678 € |
| 2024 | 24 000 € |
| 2023 | 14 000 € |
| 2022 | 8 749 € |
| 2021 | 23 772 € |
| 2020 | 29 862 € |
| 2019 | 31 444 € |
| 2018 | 35 703 € |
| 2017 | 32 476 € |
| 2016 | 39 099 € |
| 2015 | 41 342 € |
| 2014 | 43 691 € |
| 2013 | 65 624 € |
| 2012 | 77 433 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 6 rokoch, strata v 8 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 6 976 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −4 738 € |
| 2024 | −7 881 € |
| 2023 | 13 396 € |
| 2022 | −6 386 € |
| 2021 | −4 039 € |
| 2020 | 5 208 € |
| 2019 | −992 € |
| 2018 | 1 753 € |
| 2017 | −286 € |
| 2016 | −478 € |
| 2015 | −1 598 € |
| 2014 | 3 630 € |
| 2013 | 1 489 € |
| 2012 | 7 898 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- OVER ONE
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −2,0 %, medián odvetvia +9,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | OVER ONE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −2,0 % | +9,3 % |
| 2024 | −32,8 % | +5,3 % |
| 2023 | +95,7 % | +4,5 % |
| 2022 | −73,0 % | +4,6 % |
| 2021 | −17,0 % | +4,2 % |
| 2020 | +17,4 % | +3,6 % |
| 2019 | −3,2 % | +3,6 % |
| 2018 | +4,9 % | +4,1 % |
| 2017 | −0,9 % | +5,7 % |
| 2016 | −1,2 % | +5,6 % |
| 2015 | −3,9 % | +5,3 % |
| 2014 | +8,3 % | — |
| 2013 | +2,3 % | — |
| 2012 | +10,2 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 12 rokov, najviac v roku 2024 (+71,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +869,5 % |
| 2024 | +71,4 % |
| 2023 | +60,0 % |
| 2022 | −63,2 % |
| 2021 | −20,4 % |
| 2020 | −5,0 % |
| 2019 | −11,9 % |
| 2018 | +9,9 % |
| 2017 | −16,9 % |
| 2016 | −5,4 % |
| 2015 | −5,4 % |
| 2014 | −33,4 % |
| 2013 | −15,3 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha OVER ONE
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 472 003 €, vlastné imanie 4 518 € a záväzky 467 485 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 472 003 € | 4 518 € | 467 485 € |
| 2024 | 87 064 € | 9 257 € | 77 807 € |
| 2023 | 94 185 € | 17 137 € | 77 048 € |
| 2022 | 35 041 € | 3 740 € | 31 301 € |
| 2021 | 43 075 € | 10 127 € | 32 948 € |
| 2020 | 97 605 € | 14 167 € | 83 438 € |
| 2019 | 91 637 € | 89 446 € | 2 191 € |
| 2018 | 93 472 € | 90 437 € | 3 035 € |
| 2017 | 92 637 € | 88 683 € | 3 954 € |
| 2016 | 91 408 € | 88 969 € | 2 439 € |
| 2015 | 92 953 € | 89 446 € | 3 507 € |
| 2014 | 93 438 € | 91 044 € | 2 394 € |
| 2013 | 89 447 € | 87 414 € | 2 033 € |
| 2012 | 88 852 € | 85 925 € | 2 927 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok OVER ONE (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 232 678 € | −4 738 € | 472 003 € | 4 518 € | 467 485 € | 221 559 € | −2,0 % |
| 2024 | 24 000 € | −7 881 € | 87 064 € | 9 257 € | 77 807 € | 13 072 € | −32,8 % |
| 2023 | 14 000 € | 13 396 € | 94 185 € | 17 137 € | 77 048 € | 5 746 € | +95,7 % |
| 2022 | 8 749 € | −6 386 € | 35 041 € | 3 740 € | 31 301 € | 1 143 € | −73,0 % |
| 2021 | 23 772 € | −4 039 € | 43 075 € | 10 127 € | 32 948 € | 7 666 € | −17,0 % |
| 2020 | 29 862 € | 5 208 € | 97 605 € | 14 167 € | 83 438 € | 19 675 € | +17,4 % |
| 2019 | 31 444 € | −992 € | 91 637 € | 89 446 € | 2 191 € | 22 499 € | −3,2 % |
| 2018 | 35 703 € | 1 753 € | 93 472 € | 90 437 € | 3 035 € | 19 929 € | +4,9 % |
| 2017 | 32 476 € | −286 € | 92 637 € | 88 683 € | 3 954 € | 16 029 € | −0,9 % |
| 2016 | 39 099 € | −478 € | 91 408 € | 88 969 € | 2 439 € | 14 994 € | −1,2 % |
| 2015 | 41 342 € | −1 598 € | 92 953 € | 89 446 € | 3 507 € | 21 057 € | −3,9 % |
| 2014 | 43 691 € | 3 630 € | 93 438 € | 91 044 € | 2 394 € | 31 425 € | +8,3 % |
| 2013 | 65 624 € | 1 489 € | 89 447 € | 87 414 € | 2 033 € | 29 971 € | +2,3 % |
| 2012 | 77 433 € | 7 898 € | 88 852 € | 85 925 € | 2 927 € | 40 890 € | +10,2 % |
Riziko: zaplatí OVER ONE?
Peniaze od štátu: OVER ONE
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy OVER ONE
Dátum vzniku OVER ONE je 17. 2. 2005, teda pred 21 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/34973/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021945805
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 77 433 € · majetok 88 852 €
- Nový spoločník: Peter JavorčekSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 232 678 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti OVER ONE
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti,
- poskytovanie leasingových služieb v rozsahu voľnej živnosti,
- poskytovanie úverov z vlastných zdrojov nebankovým spôsobom,
- preklady a tlmočenie ( s výmimkou služieb vymedzených Z.č. 36/1967 Zb.), z jazyka anglického, nemeckého, francúzskeho, talianskeho, ruského, maďarského a poľského,
- faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti,
- inžinierska činnosť - obstarávateľské služby v stavebníctve,
- prenájom nehnuteľností pokiaľ sa popri prenájme poskytujú aj iné ako základné služby - obstarávateľské služby spojené s prenájmom,
- upratovacie práce,
- administratívne práce,
- prieskum trhu a verejnej mienky,
- automatizované spracovanie dát,
- poskytovanie softwaru - predaj hotových programov na základe dohody s autorom,
- usporadúvanie školení, kurzov a iných verejných podujatí,
- usporadúvanie obchodno-predajných výstav, trhov, prehliadok,
- propagačná a reklamná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- inzertná činnosť,
- služby verejných nosičov a poslov,
- poradenská činnosť v stavebníctve v rozsahu voľnej živnosti,
- poradenská činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnosti,
- nákup a predaj motorových vozidiel,
- podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,
- osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresiahne deväť osôb vrátane vodiča s výnimkou taxislužby,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
OVER ONE v odvetví ostatné odborné a technické činnosti
OVER ONE je v registri v odvetví Ostatné odborné a technické činnosti (SK NACE 74), činnosť prekladateľské a tlmočnícke činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 41 901 € (3 746 závierok), OVER ONE má 232 678 €, čo je 5,6-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 955 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je OVER ONE 72. z 383.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 615 €, polovica do 41 901 €, tri štvrtiny do 100 571 €; 10 % firiem má viac než 388 928 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 200 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 615 € |
| medián | 41 901 € |
| horný kvartil | 100 571 € |
| 10 % firiem má viac než | 388 928 € |
| OVER ONE | 232 678 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- OVER ONE
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby OVER ONE s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | OVER ONE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 232 678 € | 41 901 € |
| 2024 | 24 000 € | 39 518 € |
| 2023 | 14 000 € | 37 543 € |
| 2022 | 8 749 € | 34 993 € |
| 2021 | 23 772 € | 32 450 € |
| 2020 | 29 862 € | 29 380 € |
| 2019 | 31 444 € | 32 986 € |
| 2018 | 35 703 € | 34 356 € |
| 2017 | 32 476 € | 32 756 € |
| 2016 | 39 099 € | 32 550 € |
| 2015 | 41 342 € | 33 271 € |
| 2014 | 43 691 € | — |
| 2013 | 65 624 € | — |
| 2012 | 77 433 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| OVER ONE | 232 678 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 45 347 € |
| medián kraja | 42 316 € |
| medián Slovenska | 41 901 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- I.P. CENTRUM, s.r.o.Veľká Lúka · tržby 554 028 € (2025)
- ENVIROLT s.r.o.Očová · tržby 550 705 € (2025)
- HÖRMANN & PARTNERS s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 549 393 € (2025)
- QEM s.r.o.Liptovský Mikuláš · tržby 548 775 € (2025)
- Slovenská železničná kontrola, a.s. ( v skratke: SŽK, a.s.)Palárikovo · tržby 541 583 € (2025)
- dog 95 film factory s. r. o.Košice - mestská časť Juh · tržby 538 913 € (2024)
- EMBEN s. r. o.Žilina · tržby 535 375 € (2023)
- Fortis montage s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 531 520 € (2025)
- Precision for Medicine (SK), s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 526 278 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb OVER ONE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava II ›
Sídlo OVER ONE: Bratislava - Ružinov
OVER ONE sídli na adrese Trnavská cesta 30, 821 08 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 830. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
OVER ONE: IČO, sídlo a základné údaje
OVER ONE, s.r.o. (IČO 35921749) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 17. 2. 2005, na trhu je 21 rokov a štatutárom je Peter Javorček. Za rok 2025 sú v závierke tržby 232 678 € a výsledok hospodárenia −4 738 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prekladateľské a tlmočnícke činnosti (SK NACE 7430) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 17. 2. 2005 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví ostatné odborné a technické činnosti (SK NACE 74) OVER ONE, s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 232 678 €, typická firma odvetvia 41 901 €, čo je 5,6-násobok mediánu (medián z 3 746 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Ostatné odborné a technické činnosti: tržby a mzdy ›Ostatné odborné a technické činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy OVER ONE
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu OVER ONE
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu OVER ONE
- Tendre19súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 5 400 €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 191 tis. €
- Končiace zmluvy199zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 700 €
- Výhry konkurentov121firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 400 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Slovenská televízia a rozhlas84 zmlúv za 3 roky · 80 533 € · naposledy 6. 8. 2026Rozhlas a televízia Slovenska59 zmlúv za 3 roky · 31 010 € · naposledy 21. 6. 2024Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava40 zmlúv za 3 roky · 453 020 € · naposledy 26. 6. 2026 Všetkých 152 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 74.30) v okrese Bratislava II
B&H Insurance, s.r.o.SHURNFINEKON s.r.o.ROTRAN, s. r. o.PRESTO Services Slovakia, s. r. o.Andrea Gavačová s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.