EROSETTE, s.r.o.
Bratislava - Ružinov
115 465 €tržby 2021 ▼ 34 %+192 117 €zisk 2021zaniknutá 20. 1. 2022
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 20. 1. 2022. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 1. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 300 797 €, výsledok hospodárenia -370 999 €
- 13 : tržby 294 507 €, výsledok hospodárenia 96 034 €
- 14 : tržby 233 603 €, výsledok hospodárenia 129 327 €
- 15 : tržby 234 078 €, výsledok hospodárenia 144 297 €
- 16 : tržby 209 498 €, výsledok hospodárenia 50 884 €
- 17 : tržby 230 327 €, výsledok hospodárenia 244 215 €
- 18 : tržby 188 677 €, výsledok hospodárenia -7 159 €
- 19 : tržby 196 832 €, výsledok hospodárenia 436 €
- 20 : tržby 174 934 €, výsledok hospodárenia 109 522 €
- 21 : tržby 115 465 €, výsledok hospodárenia 192 117 €
EROSETTE, s.r.o. (IČO 35921714), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 17. 2. 2005 do 20. 1. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 1. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2021.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci EROSETTE
osobné náklady v roku 2014 boli 0 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2014 | — | 0 € | 0 € |
| 2013 | — | 0 € | 0 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2014 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2014 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 13. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci EROSETTE
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok EROSETTE
Za rok 2021 má EROSETTE v závierke tržby 115 465 €, o 34,0 % menej než v roku 2020, a výsledok hospodárenia +192 117 €. Závierky máme za 10 rokov (2012 až 2021), najvyššie tržby sú z roku 2012: 300 797 €.
Výkaz ziskov a strát EROSETTE
Najvyššie tržby: rok 2012, 300 797 €. Najnižšie: rok 2021, 115 465 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2021 | 115 465 € |
| 2020 | 174 934 € |
| 2019 | 196 832 € |
| 2018 | 188 677 € |
| 2017 | 230 327 € |
| 2016 | 209 498 € |
| 2015 | 234 078 € |
| 2014 | 233 603 € |
| 2013 | 294 507 € |
| 2012 | 300 797 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 2 rokoch z 10 rokov. Súčet za celé obdobie: 588 674 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2021 | 192 117 € |
| 2020 | 109 522 € |
| 2019 | 436 € |
| 2018 | −7 159 € |
| 2017 | 244 215 € |
| 2016 | 50 884 € |
| 2015 | 144 297 € |
| 2014 | 129 327 € |
| 2013 | 96 034 € |
| 2012 | −370 999 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- EROSETTE
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +62,6 %, medián odvetvia +3,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | EROSETTE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2021 | — | +3,0 % |
| 2020 | +62,6 % | +2,5 % |
| 2019 | +0,2 % | +2,2 % |
| 2018 | −3,8 % | +2,5 % |
| 2017 | — | +4,0 % |
| 2016 | +24,3 % | +4,3 % |
| 2015 | +61,6 % | +4,0 % |
| 2014 | +55,4 % | — |
| 2013 | +32,6 % | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 9 rokov, najviac v roku 2017 (+9,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2021 | −34,0 % |
| 2020 | −11,1 % |
| 2019 | +4,3 % |
| 2018 | −18,1 % |
| 2017 | +9,9 % |
| 2016 | −10,5 % |
| 2015 | +0,2 % |
| 2014 | −20,7 % |
| 2013 | −2,1 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha EROSETTE
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2021 mala súvaha majetok 4 689 494 €, vlastné imanie 3 075 433 € a záväzky 1 614 061 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2021 | 4 689 494 € | 3 075 433 € | 1 614 061 € |
| 2020 | 4 153 310 € | 1 449 097 € | 2 698 885 € |
| 2019 | 4 199 225 € | 1 339 575 € | 2 858 650 € |
| 2018 | 4 186 650 € | 1 339 139 € | 2 847 511 € |
| 2017 | 4 261 948 € | 1 351 478 € | 2 910 470 € |
| 2016 | 3 578 786 € | 1 067 345 € | 2 511 441 € |
| 2015 | 3 551 483 € | 1 016 460 € | 2 535 023 € |
| 2014 | 3 600 199 € | 872 163 € | 2 728 322 € |
| 2013 | 2 033 262 € | 757 446 € | 1 274 800 € |
| 2012 | 2 058 163 € | 290 413 € | 1 768 007 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok EROSETTE (10 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 115 465 € | 192 117 € | 4 689 494 € | 3 075 433 € | 1 614 061 € | 37 121 € | +166,4 % |
| 2020 | 174 934 € | 109 522 € | 4 153 310 € | 1 449 097 € | 2 698 885 € | 36 648 € | +62,6 % |
| 2019 | 196 832 € | 436 € | 4 199 225 € | 1 339 575 € | 2 858 650 € | 71 925 € | +0,2 % |
| 2018 | 188 677 € | −7 159 € | 4 186 650 € | 1 339 139 € | 2 847 511 € | 52 706 € | −3,8 % |
| 2017 | 230 327 € | 244 215 € | 4 261 948 € | 1 351 478 € | 2 910 470 € | 66 182 € | +106,0 % |
| 2016 | 209 498 € | 50 884 € | 3 578 786 € | 1 067 345 € | 2 511 441 € | 99 206 € | +24,3 % |
| 2015 | 234 078 € | 144 297 € | 3 551 483 € | 1 016 460 € | 2 535 023 € | 106 131 € | +61,6 % |
| 2014 | 233 603 € | 129 327 € | 3 600 199 € | 872 163 € | 2 728 322 € | 96 015 € | +55,4 % |
| 2013 | 294 507 € | 96 034 € | 2 033 262 € | 757 446 € | 1 274 800 € | 174 486 € | +32,6 % |
| 2012 | 300 797 € | −370 999 € | 2 058 163 € | 290 413 € | 1 768 007 € | 92 992 € | −123,3 % |
Riziko: zaplatí EROSETTE?
Peniaze od štátu: EROSETTE
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy EROSETTE
Dátum vzniku EROSETTE je 17. 2. 2005. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/34969/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 300 797 € · majetok 2 058 163 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021Závierok máme 10, posledné tržby 115 465 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
EROSETTE v odvetví administratívne a kancelárske služby
EROSETTE je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82). Medián tržieb odvetvia za rok 2021 je 35 898 € (14 996 závierok), EROSETTE má 115 465 €, čo je 3,2-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 6 069 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EROSETTE 910. z 2 808.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 984 €, polovica do 35 898 €, tri štvrtiny do 112 291 €; 10 % firiem má viac než 400 722 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 119 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 984 € |
| medián | 35 898 € |
| horný kvartil | 112 291 € |
| 10 % firiem má viac než | 400 722 € |
| EROSETTE | 115 465 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- EROSETTE
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby EROSETTE s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | EROSETTE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2021 | 115 465 € | 35 898 € |
| 2020 | 174 934 € | 34 323 € |
| 2019 | 196 832 € | 37 025 € |
| 2018 | 188 677 € | 36 740 € |
| 2017 | 230 327 € | 34 285 € |
| 2016 | 209 498 € | 31 939 € |
| 2015 | 234 078 € | 31 300 € |
| 2014 | 233 603 € | — |
| 2013 | 294 507 € | — |
| 2012 | 300 797 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2021.
Čísla v tabuľke
| EROSETTE | 115 465 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 49 688 € |
| medián kraja | 39 238 € |
| medián Slovenska | 35 898 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Lekáreň sv. Juraja plus, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 276 010 € (2019)
- SIUDZIK s. r. o.Nový Tekov · tržby 275 985 € (2025)
- EPS Expres Parcel Service, s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 275 960 € (2022)
- SIMPAR s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 275 840 € (2022)
- HGR Garage s. r. o.Topoľčany · tržby 275 766 € (2025)
- MH-angio s.r.o.Myjava · tržby 275 724 € (2025)
- MP EUROSTAV SK s. r. o.Bardejov · tržby 275 663 € (2025)
- LESSAND a. s.Senica · tržby 275 484 € (2025)
- WHITE & WEISS s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 275 391 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EROSETTE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo EROSETTE: Bratislava - Ružinov
EROSETTE sídli na adrese Ivánska cesta 10, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 869 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 356. Na tej istej adrese je zapísaných 29 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
EROSETTE: IČO, sídlo a základné údaje
EROSETTE, s.r.o. (IČO 35921714) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 17. 2. 2005, zánik je v registri zapísaný ku dňu 20. 1. 2022, po 16 rokoch. Za rok 2021 sú v závierke tržby 115 465 € a výsledok hospodárenia +192 117 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 82990 |
| Vznik | 17. 2. 2005 |
| Zánik | 20. 1. 2022 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy EROSETTE
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu EROSETTE
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu EROSETTE
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy386zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 271 zmlúv za 3 roky · 5 825 287 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 190 zmlúv za 3 roky · 4 708 983 € · naposledy 16. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava761 zmlúv za 3 roky · 35 884 634 € · naposledy 16. 10. 2026 Všetkých 3 917 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava II
KTS ENGINEERING s.r.o.Berlin-Chemie / A. Menarini Distribution…Benefit Systems Slovakia s.r.o.UMAKOV Group, a. s.SMITH & DUST, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.