VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

LightStorm Communications s.r.o.

Banská Bystrica

1 345 663 €tržby 2021 ▼ 29 %+64 181 €zisk 2021

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 14. 10. 2023. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 29. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

1 345 663 €tržby 2021 ▼ 29 %
+64 181 €zisk 2021
  1. 12 : tržby 853 104 €, výsledok hospodárenia 6 844 €
  2. 13 : tržby 1 387 879 €, výsledok hospodárenia 40 088 €
  3. 14 : tržby 2 194 087 €, výsledok hospodárenia 2 079 €
  4. 15 : tržby 1 574 668 €, výsledok hospodárenia 2 261 €
  5. 16 : tržby 1 477 199 €, výsledok hospodárenia 94 463 €
  6. 17 : tržby 1 707 759 €, výsledok hospodárenia 37 937 €
  7. 18 : tržby 1 886 483 €, výsledok hospodárenia 21 880 €
  8. 19 : tržby 1 490 106 €, výsledok hospodárenia -52 980 €
  9. 20 : tržby 1 895 390 €, výsledok hospodárenia -42 831 €
  10. 21 : tržby 1 345 663 €, výsledok hospodárenia 64 181 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

LightStorm Communications s.r.o. (IČO 35918667), sídlo Banská Bystrica, je v registri zapísaná od 1. 2. 2005 do 14. 10. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 29. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2021.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci LightStorm Communications

osobné náklady v roku 2021 boli 42 050 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Ľudia a vlastníci LightStorm Communications

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok LightStorm Communications

Za rok 2021 má LightStorm Communications v závierke tržby 1 345 663 €, o 29,0 % menej než v roku 2020, a výsledok hospodárenia +64 181 €. Závierky máme za 10 rokov (2012 až 2021), najvyššie tržby sú z roku 2014: 2 194 087 €.

Tržby 20211,35 mil. €▼ −29,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202164 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2021645 tis. €
Vlastné imanie 2021394 tis. €
Záväzky 2021250 tis. €38,8 % majetku
Pridaná hodnota 2021−140 tis. €
Zisková marža 2021+4,8 %medián odvetvia +6,5 %
Súčet výsledkov za 10 rokov174 tis. €2012 až 2021

Výkaz ziskov a strát LightStorm Communications

Súvaha LightStorm Communications

Všetky čísla zo závierok LightStorm Communications (10 rokov)
Čísla zo závierok LightStorm Communications po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20211 345 663 €64 181 €644 707 €394 012 €250 453 €−140 444 €+4,8 %
20201 895 390 €−42 831 €779 667 €329 831 €449 623 €198 103 €−2,3 %
20191 490 106 €−52 980 €686 183 €372 662 €313 107 €388 777 €−3,6 %
20181 886 483 €21 880 €979 656 €435 779 €543 577 €557 819 €+1,2 %
20171 707 759 €37 937 €1 388 326 €404 332 €982 779 €658 829 €+2,2 %
20161 477 199 €94 463 €1 356 678 €366 396 €989 263 €607 537 €+6,4 %
20151 574 668 €2 261 €1 339 562 €270 932 €1 066 930 €472 032 €+0,1 %
20142 194 087 €2 079 €1 108 698 €374 474 €733 324 €245 378 €+0,1 %
20131 387 879 €40 088 €1 462 697 €389 963 €1 072 734 €313 473 €+2,9 %
2012853 104 €6 844 €795 024 €174 402 €620 609 €334 931 €+0,8 %

Riziko: zaplatí LightStorm Communications?

Peniaze od štátu: LightStorm Communications

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy LightStorm Communications

Dátum vzniku LightStorm Communications je 1. 2. 2005. Skoršie obchodné mená: LightStorm Communications s.r.o., LightStorm Communications s.r.o. v likvidácii. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/46256/S
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 853 104 € · majetok 795 024 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021Závierok máme 10, posledné tržby 1 345 663 €.
  4. Zmena obchodného menaPredtým LightStorm Communications s.r.o., odvtedy LightStorm Communications s.r.o. v likvidácii.
  5. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
  6. Zmena názvuLightStorm Communications s.r.o. v likvidácii → LightStorm Communications s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

LightStorm Communications v odvetví informačné služby

LightStorm Communications je v registri v odvetví Informačné služby (SK NACE 63). Medián tržieb odvetvia za rok 2021 je 47 261 € (1 928 závierok), LightStorm Communications má 1 345 663 €, čo je 28-násobok mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 242 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LightStorm Communications 1. z 72.

V odvetví v okrese Banská Bystrica242aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 928Slovensko, rok 2021
Medián tržieb odvetvia47 tis. €rok 2021
Medián ziskovej marže+6,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LightStorm Communications, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Banská Bystrica ›

Sídlo LightStorm Communications: Banská Bystrica

LightStorm Communications sídli na adrese ul. 29. augusta 1524/24, 974 01 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 386 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 640. Na tej istej adrese je zapísaných 215 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Banská Bystrica19 386aktívnych
Subjektov v okrese Banská Bystrica24 640aktívnych
V tom istom odvetví242okres Banská Bystrica
Na tej istej adrese215aktívnych subjektov

Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›

LightStorm Communications: IČO, sídlo a základné údaje

LightStorm Communications s.r.o. (IČO 35918667) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 1. 2. 2005, zánik je v registri zapísaný ku dňu 14. 10. 2023, po 18 rokoch. Za rok 2021 sú v závierke tržby 1 345 663 € a výsledok hospodárenia +64 181 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 63110
Vznik1. 2. 2005
Zánik14. 10. 2023
Skoršie názvyLightStorm Communications s.r.o.
LightStorm Communications s.r.o. v likvidácii
ObecBanská Bystrica
OkresOkres Banská Bystrica
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy LightStorm Communications

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu LightStorm Communications

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu LightStorm Communications

  • Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 647 tis. €
  • Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy79zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
  • Výhry konkurentov48firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 133 tis. €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica

Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 63.11) v okrese Banská Bystrica

HTEnergy s.r.o.CORETEQ Technology s.r.o.SCR interactive s.r.o.Aligra s.r.o.ORION EU s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk