VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

PETRING,s.r.o.

Bratislava - Petržalka · Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

96 098 €tržby 2025 ▼ 32 %+11 266 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

96 098 €tržby 2025 ▼ 32 %
+11 266 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 112 579 €, výsledok hospodárenia 3 889 €
  2. 13 : tržby 124 147 €, výsledok hospodárenia 7 884 €
  3. 14 : tržby 95 155 €, výsledok hospodárenia 4 442 €
  4. 15 : tržby 84 003 €, výsledok hospodárenia -1 194 €
  5. 16 : tržby 96 921 €, výsledok hospodárenia 3 179 €
  6. 17 : tržby 88 824 €, výsledok hospodárenia 1 099 €
  7. 18 : tržby 116 988 €, výsledok hospodárenia -4 548 €
  8. 19 : tržby 133 611 €, výsledok hospodárenia 1 883 €
  9. 20 : tržby 93 886 €, výsledok hospodárenia -17 078 €
  10. 21 : tržby 112 878 €, výsledok hospodárenia -4 298 €
  11. 22 : tržby 112 795 €, výsledok hospodárenia -252 €
  12. 23 : tržby 132 456 €, výsledok hospodárenia 5 464 €
  13. 24 : tržby 141 875 €, výsledok hospodárenia 10 794 €
  14. 25 : tržby 96 098 €, výsledok hospodárenia 11 266 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

PETRING,s.r.o. (IČO 35914173) mala v roku 2025 tržby 96 098 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci PETRING

V roku 2025 mala PETRING priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 41 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konateľ PETRING

Podľa Registra právnických osôb koná za PETRING 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Spoločník PETRING

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch PETRING
Podiely spoločníkov na vkladoch PETRING Peter Sedlačko 100,0 %. Spolu 6 639 €. Peter Sedlačko: 6 639 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Peter Sedlačko100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Peter Sedlačkood 14. 10. 2010 6 639 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok PETRING

Za rok 2025 má PETRING v závierke tržby 96 098 €, o 32,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +11 266 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 141 875 €.

Tržby 202596 tis. €▼ −32,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202511 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202567 tis. €
Vlastné imanie 202564 tis. €
Záväzky 20252 704 €4,0 % majetku
Pridaná hodnota 202515 tis. €
Zisková marža 2025+11,7 %medián odvetvia +9,1 %
Súčet výsledkov za 14 rokov23 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát PETRING

Súvaha PETRING

Všetky čísla zo závierok PETRING (14 rokov)
Čísla zo závierok PETRING po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202596 098 €11 266 €66 867 €64 163 €2 704 €14 705 €+11,7 %
2024141 875 €10 794 €72 823 €52 897 €15 726 €15 852 €+7,6 %
2023132 456 €5 464 €54 433 €42 103 €12 330 €21 627 €+4,1 %
2022112 795 €−252 €55 320 €36 639 €18 681 €4 071 €−0,2 %
2021112 878 €−4 298 €47 495 €36 891 €10 604 €15 057 €−3,8 %
202093 886 €−17 078 €49 791 €41 189 €8 602 €15 927 €−18,2 %
2019133 611 €1 883 €85 107 €58 266 €26 841 €27 350 €+1,4 %
2018116 988 €−4 548 €87 051 €18 165 €68 886 €26 911 €−3,9 %
201788 824 €1 099 €91 171 €22 714 €68 457 €15 345 €+1,2 %
201696 921 €3 179 €73 858 €21 615 €52 243 €15 590 €+3,3 %
201584 003 €−1 194 €67 718 €18 435 €49 283 €16 637 €−1,4 %
201495 155 €4 442 €65 016 €19 629 €45 387 €23 447 €+4,7 %
2013124 147 €7 884 €72 652 €15 187 €57 465 €29 001 €+6,4 %
2012112 579 €3 889 €97 529 €11 192 €86 337 €15 621 €+3,5 %

Riziko: zaplatí PETRING?

PETRING a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 5 zmlúv s dodávateľom PETRING v objeme 26 100 € z rokov 2012 až 2024. Najväčší objem je s odberateľom Umelecký súbor Lúčnica: 17 880 € v 2 zmluvách.

Zmluvy so štátom5Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv26 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20127. 3. 2012

História firmy PETRING

Dátum vzniku PETRING je 27. 12. 2004, teda pred 21 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/34287/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021921572
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Ministerstvo financií SR, hodnota zmluvy 900 €. Firma vznikla 27. 12. 2004.
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 112 579 € · majetok 97 529 €
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 96 098 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti PETRING

  • uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien,
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,
  • vykonávanie stavebných prác vo výškach horolezeckou technikou,
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných služieb spojených s prenájmom,
  • inžinierska činnosť - obstarávateľské služby v stavebníctve,
  • obstarávateľské služby spojené so správou nehnuteľností,
  • výkon činnosti stavebného dozoru,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

PETRING v odvetví architektonické a inžinierske činnosti

PETRING je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 449 € (7 324 závierok), PETRING má 96 098 €, čo je 1,9-násobok mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 897 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PETRING 106. z 338.

V odvetví v okrese Bratislava V897aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou7 324Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia51 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+9,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PETRING, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava V ›

Sídlo PETRING: Bratislava - Petržalka

PETRING sídli na adrese Nám. Hraničiarov 6/B, 851 03 Bratislava, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 141 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 222. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Petržalka32 141aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 222aktívnych
V tom istom odvetví897okres Bratislava V
Na tej istej adrese4aktívnych subjektov

Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

PETRING: IČO, sídlo a základné údaje

PETRING,s.r.o. (IČO 35914173) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 27. 12. 2004, na trhu je 21 rokov a štatutárom je Peter Sedlačko. Za rok 2025 sú v závierke tržby 96 098 € a výsledok hospodárenia +11 266 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieInžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112)
Základné imanie6 639 €
Vznik27. 12. 2004
ObecBratislava - Petržalka
OkresOkres Bratislava V
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71) PETRING,s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 96 098 €, typická firma odvetvia 51 449 € (medián z 7 324 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Architektonické a inžinierske činnosti: tržby a mzdy ›Architektonické a inžinierske činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›

Sieť prepojení firmy PETRING

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu PETRING

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu PETRING

  • Tendre15súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 109 tis. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 149 tis. €
  • Končiace zmluvy135zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov108firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 32 tis. €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.12) v okrese Bratislava V

REHAU Industries s.r.o.C - bau, spol. s r.o.GEOTECH Bratislava s. r. o.SI REAL, s. r. o.space4facade s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk