VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

PRO-REAL GF s.r.o.

Bratislava - Ružinov · Veľkoobchod s ostatnými medziproduktmi

27 960 €tržby 2025 ▲ 27 %−16 052 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

27 960 €tržby 2025 ▲ 27 %
−16 052 €strata 2025
  1. 12 : tržby 21 600 €, výsledok hospodárenia -28 608 €
  2. 13 : tržby 26 005 €, výsledok hospodárenia -20 307 €
  3. 14 : tržby 51 280 €, výsledok hospodárenia 11 427 €
  4. 15 : tržby 15 450 €, výsledok hospodárenia -24 157 €
  5. 16 : tržby 19 472 €, výsledok hospodárenia -20 912 €
  6. 17 : tržby 29 465 €, výsledok hospodárenia -13 906 €
  7. 18 : tržby 28 359 €, výsledok hospodárenia -12 315 €
  8. 19 : tržby 28 995 €, výsledok hospodárenia -9 967 €
  9. 20 : tržby 26 820 €, výsledok hospodárenia -17 033 €
  10. 21 : tržby 16 270 €, výsledok hospodárenia -32 303 €
  11. 22 : tržby 16 725 €, výsledok hospodárenia -33 829 €
  12. 23 : tržby 19 070 €, výsledok hospodárenia -31 155 €
  13. 24 : tržby 21 975 €, výsledok hospodárenia -29 557 €
  14. 25 : tržby 27 960 €, výsledok hospodárenia -16 052 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

PRO-REAL GF s.r.o. (IČO 35906979) mala v roku 2025 tržby 27 960 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci PRO-REAL GF

V roku 2025 mala PRO-REAL GF priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2013 boli 0 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Súvaha Úč POD 1-01) v Registri účtovných závierok, zber 12. 10. 2026.

Konateľ PRO-REAL GF

Podľa Registra právnických osôb koná za PRO-REAL GF 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.

Spoločníci PRO-REAL GF

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch PRO-REAL GF
Podiely spoločníkov na vkladoch PRO-REAL GF Ing. Pavel Gertler 60,0 %, Katarína Gertlerová 40,0 %. Spolu 39 840 €. Ing. Pavel Gertler: 23 904 €, 60,0 %Katarína Gertlerová: 15 936 €, 40,0 %60,0 % najväčší podiel
  • Ing. Pavel Gertler60,0 %
  • Katarína Gertlerová40,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Pavel Gertlerod 13. 3. 2019 23 904 €60,0 %
Katarína Gertlerováod 13. 3. 2019 15 936 €40,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok PRO-REAL GF

Za rok 2025 má PRO-REAL GF v závierke tržby 27 960 €, o 27,2 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −16 052 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2014: 51 280 €.

Tržby 202528 tis. €▲ +27,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−16 tis. €strata
Majetok (aktíva) 202584 tis. €
Vlastné imanie 2025−163 tis. €
Záväzky 2025247 tis. €294,3 % majetku
Pridaná hodnota 202512 tis. €
Zisková marža 2025−57,4 %medián odvetvia +2,4 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−279 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát PRO-REAL GF

Súvaha PRO-REAL GF

Všetky čísla zo závierok PRO-REAL GF (14 rokov)
Čísla zo závierok PRO-REAL GF po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202527 960 €−16 052 €83 833 €−162 912 €246 745 €12 307 €−57,4 %
202421 975 €−29 557 €99 468 €−146 860 €246 328 €5 045 €−134,5 %
202319 070 €−31 155 €126 696 €−117 303 €243 999 €3 490 €−163,4 %
202216 725 €−33 829 €158 419 €−86 149 €244 568 €−3 774 €−202,3 %
202116 270 €−32 303 €192 014 €−52 320 €244 334 €2 251 €−198,5 %
202026 820 €−17 033 €223 651 €−20 016 €243 667 €10 379 €−63,5 %
201928 995 €−9 967 €211 720 €−2 983 €214 703 €10 718 €−34,4 %
201828 359 €−12 315 €236 248 €6 984 €229 264 €13 007 €−43,4 %
201729 465 €−13 906 €274 382 €19 299 €255 083 €12 428 €−47,2 %
201619 472 €−20 912 €286 947 €33 205 €253 742 €5 194 €−107,4 %
201515 450 €−24 157 €304 710 €54 117 €250 593 €1 656 €−156,4 %
201451 280 €11 427 €331 175 €−71 727 €402 902 €33 605 €+22,3 %
201326 005 €−20 307 €363 155 €−83 154 €446 309 €7 917 €−78,1 %
201221 600 €−28 608 €382 026 €−62 847 €444 873 €5 002 €−132,4 %

Riziko: zaplatí PRO-REAL GF?

Peniaze od štátu: PRO-REAL GF

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy PRO-REAL GF

Dátum vzniku PRO-REAL GF je 11. 11. 2004, teda pred 21 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/33770/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021902278
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 21 600 € · majetok 382 026 €
  4. Nový štatutár: Ing. Pavel GertlerKonateľ
  5. Nový spoločník: Katarína GertlerováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 27 960 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti PRO-REAL GF

  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti,
  • činnosť organizačných a ekonomických poradcov,
  • prenájom nehnuteľností s poskytovaním doplnkových služieb,
  • obstarávateľská činnosť spojená so správou a prenájmom nehnuteľností,
  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť),
  • technicko-organizačné zabezpečenie kurzov, školení a seminárov v rozsahu voľnej živnosti,
  • poradenská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti,
  • administratívne práce,
  • automatizované spracovanie dát,
  • spracovanie projektov pre čerpanie prostriedkov zo štrukturálnych fondov Európskej únie v rozsahu voľnej živnosti,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.

PRO-REAL GF v odvetví veľkoobchod

PRO-REAL GF je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť veľkoobchod s ostatnými medziproduktmi. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 138 877 € (14 214 závierok), PRO-REAL GF má 27 960 €, čo je 20 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 713 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PRO-REAL GF 998. z 1 270.

V odvetví v okrese Bratislava II2 713aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 214Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia139 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PRO-REAL GF, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava II ›

Sídlo PRO-REAL GF: Bratislava - Ružinov

PRO-REAL GF sídli na adrese Tomášikova 5/A, 821 03 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 830. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 533aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II54 830aktívnych
V tom istom odvetví2 713okres Bratislava II
Na tej istej adrese7aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

PRO-REAL GF: IČO, sídlo a základné údaje

PRO-REAL GF s.r.o. (IČO 35906979) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 11. 11. 2004, na trhu je 21 rokov a štatutárom je Ing. Pavel Gertler. Za rok 2025 sú v závierke tržby 27 960 € a výsledok hospodárenia −16 052 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVeľkoobchod s ostatnými medziproduktmi (SK NACE 4686)
Základné imanie39 840 €
Vznik11. 11. 2004
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) PRO-REAL GF s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 27 960 €, typická firma odvetvia 138 877 € (medián z 14 214 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy PRO-REAL GF

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu PRO-REAL GF

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu PRO-REAL GF

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 15 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy1 671zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov36firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 500 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Pavel Gertler

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.76) v okrese Bratislava II

Tetra Pak, a.s.Antalis, a.s.GlobalMed a. s.GUMEX SK, spol. s r.o.MOVE s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk