VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

JW producentská spoločnosť, s.r.o.

Bratislava - Staré Mesto · Ostatné podporné činnosti súvisiace s umeleckou a scénickou tvorbou

2 002 €tržby 2025+1 585 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

2 002 €tržby 2025
+1 585 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 1 190 €, výsledok hospodárenia -8 284 €
  2. 13 : tržby 4 147 €, výsledok hospodárenia -1 601 €
  3. 14 : tržby 6 370 €, výsledok hospodárenia 4 387 €
  4. 15 : tržby 5 286 €, výsledok hospodárenia 3 486 €
  5. 16 : tržby 2 835 €, výsledok hospodárenia 1 139 €
  6. 17 : tržby 98 €, výsledok hospodárenia -574 €
  7. 18 : tržby 623 €, výsledok hospodárenia 189 €
  8. 19 : tržby 38 €, výsledok hospodárenia -49 €
  9. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -91 €
  10. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -119 €
  11. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  12. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  13. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
  14. 25 : tržby 2 002 €, výsledok hospodárenia 1 585 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

JW producentská spoločnosť, s.r.o. (IČO 35905719) mala v roku 2025 tržby 2 002 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ JW producentská spoločnosť

Podľa Registra právnických osôb koná za JW producentská spoločnosť 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločníci JW producentská spoločnosť

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch JW producentská spoločnosť
Podiely spoločníkov na vkladoch JW producentská spoločnosť Juraj Weiss 85,0 %, Peter Nachtmann 15,0 %. Spolu 6 639 €. Juraj Weiss: 5 643 €, 85,0 %Peter Nachtmann: 996 €, 15,0 %85,0 % najväčší podiel
  • Juraj Weiss85,0 %
  • Peter Nachtmann15,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Juraj Weissod 17. 12. 2010 5 643 €85,0 %
Peter Nachtmannod 17. 12. 2010 996 €15,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok JW producentská spoločnosť

Za rok 2025 má JW producentská spoločnosť v závierke tržby 2 002 €, a výsledok hospodárenia +1 585 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2014: 6 370 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20252 002 €
Výsledok hospodárenia 20251 585 €zisk
Majetok (aktíva) 20252 562 €
Vlastné imanie 20252 222 €
Záväzky 2025340 €13,3 % majetku
Pridaná hodnota 20251 945 €
Zisková marža 2025+79,2 %medián odvetvia +7,3 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−272 €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát JW producentská spoločnosť

Súvaha JW producentská spoločnosť

Všetky čísla zo závierok JW producentská spoločnosť (14 rokov)
Čísla zo závierok JW producentská spoločnosť po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20252 002 €1 585 €2 562 €2 222 €340 €1 945 €+79,2 %
2024—−340 €977 €637 €340 €——
2023—0 €977 €977 €———
2022—0 €977 €977 €———
2021—−119 €977 €977 €———
2020—−91 €1 096 €1 096 €—−7 €—
201938 €−49 €1 188 €−41 912 €43 100 €38 €−128,9 %
2018623 €189 €1 283 €−41 863 €43 146 €319 €+30,3 %
201798 €−574 €1 547 €−42 052 €43 599 €21 €−585,7 %
20162 835 €1 139 €2 106 €−41 478 €43 584 €1 739 €+40,2 %
20155 286 €3 486 €772 €−42 617 €43 389 €4 105 €+65,9 %
20146 370 €4 387 €1 512 €−46 103 €47 615 €5 298 €+68,9 %
20134 147 €−1 601 €1 689 €−50 490 €52 179 €−1 123 €−38,6 %
20121 190 €−8 284 €1 362 €−48 890 €50 252 €−8 616 €−696,1 %

Riziko: zaplatí JW producentská spoločnosť?

JW producentská spoločnosť a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom JW producentská spoločnosť v objeme 5 000 € z roku 2013. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo kultúry SR: 5 000 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv5 000 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201322. 5. 2013

História firmy JW producentská spoločnosť

Dátum vzniku JW producentská spoločnosť je 29. 10. 2004, teda pred 21 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/33656/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 1 190 € · majetok 1 362 €
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Ministerstvo kultúry SR, hodnota zmluvy 5 000 €. Firma vznikla 29. 10. 2004.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 2 002 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti JW producentská spoločnosť

  • - organizovanie a usporadúvanie divadelných, kultúrnych a spoločenských podujatí v rozsahu voľnej živnosti,
  • - producentská činnosť v oblasti výroby audiovizuálnych záznamov a filmov,
  • - vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
  • - reklamná a propagačná činnosť,
  • - technické zabezpečenie výroby filmov, videozáznamov a divadla,
  • - prenájom audiovizuálnej techniky,
  • - prieskum trhu a verejnej mienky a komunikácie s verejnosťou,
  • - výroba a predaj nenahratých zvukových a zvukovo-obrazových záznamov,
  • - predaj a požičiavanie nahratých zvukových a zvukovo-obrazových záznamov,
  • - nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora-vydávanie nahratých nosičov,
  • - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

JW producentská spoločnosť v odvetví umelecké a zábavné činnosti

JW producentská spoločnosť je v registri v odvetví Umelecké a zábavné činnosti (SK NACE 90), činnosť ostatné podporné činnosti súvisiace s umeleckou a scénickou tvorbou. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 34 331 € (1 789 závierok), JW producentská spoločnosť má 2 002 €, čo je 6 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 358 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je JW producentská spoločnosť 175. z 181.

V odvetví v okrese Bratislava I358aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 789Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia34 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+7,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb JW producentská spoločnosť, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Umenie, zábava a rekreácia v okrese Bratislava I ›

Sídlo JW producentská spoločnosť: Bratislava - Staré Mesto

JW producentská spoločnosť sídli na adrese Baštová 2, 811 03 Bratislava, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 970 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 859. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 970aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 859aktívnych
V tom istom odvetví358okres Bratislava I
Na tej istej adrese7aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

JW producentská spoločnosť: IČO, sídlo a základné údaje

JW producentská spoločnosť, s.r.o. (IČO 35905719) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 29. 10. 2004, na trhu je 21 rokov a štatutárom je Juraj Weiss. Za rok 2025 sú v závierke tržby 2 002 € a výsledok hospodárenia +1 585 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné podporné činnosti súvisiace s umeleckou a scénickou tvorbou (SK NACE 9039)
Základné imanie6 639 €
Vznik29. 10. 2004
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví umelecké a zábavné činnosti (SK NACE 90) JW producentská spoločnosť, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 2 002 €, typická firma odvetvia 34 331 € (medián z 1 789 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Umelecké a zábavné činnosti: tržby a mzdy ›Umelecké a zábavné činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy JW producentská spoločnosť

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu JW producentská spoločnosť

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu JW producentská spoločnosť

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 400 €
  • Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
  • Končiace zmluvy65zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
  • Výhry konkurentov36firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 900 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

POIST SERVIS, s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 90.02) v okrese Bratislava I

POHODA FESTIVAL, s. r. o.Keep Moving, s. r. o.GRAPE AGENCY, s. r. o.The Factory s.r.o.OSCAR GROUP, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk