VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

AstonA s. r. o.

Bratislava - Lamač · Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti

4 003 €tržby 2025 ▼ 40 %−2 962 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

4 003 €tržby 2025 ▼ 40 %
−2 962 €strata 2025
  1. 12 : tržby 9 310 €, výsledok hospodárenia 398 €
  2. 13 : tržby 9 026 €, výsledok hospodárenia -8 166 €
  3. 14 : tržby 16 893 €, výsledok hospodárenia -6 875 €
  4. 15 : tržby 11 049 €, výsledok hospodárenia 2 167 €
  5. 16 : tržby 5 769 €, výsledok hospodárenia 1 353 €
  6. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -731 €
  7. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -15 €
  8. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  9. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  10. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  11. 22 : tržby 2 753 €, výsledok hospodárenia -2 368 €
  12. 23 : tržby 9 982 €, výsledok hospodárenia 5 131 €
  13. 24 : tržby 6 722 €, výsledok hospodárenia -2 874 €
  14. 25 : tržby 4 003 €, výsledok hospodárenia -2 962 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

AstonA s. r. o. (IČO 35905280) mala v roku 2025 tržby 4 003 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci AstonA

V roku 2025 mala AstonA priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konateľ AstonA

Podľa Registra právnických osôb koná za AstonA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

Spoločník AstonA

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch AstonA
Podiely spoločníkov na vkladoch AstonA Ing. Peter Luknár 100,0 %. Spolu 6 640 €. Ing. Peter Luknár: 6 640 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Peter Luknár100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Peter Luknárod 28. 3. 2012 6 640 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok AstonA

Za rok 2025 má AstonA v závierke tržby 4 003 €, o 40,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −2 962 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2014: 16 893 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20254 003 €▼ −40,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−2 962 €strata
Majetok (aktíva) 202522 tis. €
Vlastné imanie 20252 524 €
Záväzky 202520 tis. €88,6 % majetku
Pridaná hodnota 2025−2 794 €
Zisková marža 2025−74,0 %medián odvetvia +9,7 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−15 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát AstonA

Súvaha AstonA

Všetky čísla zo závierok AstonA (14 rokov)
Čísla zo závierok AstonA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20254 003 €−2 962 €22 168 €2 524 €19 644 €−2 794 €−74,0 %
20246 722 €−2 874 €25 632 €5 487 €20 145 €−2 630 €−42,8 %
20239 982 €5 131 €27 023 €8 361 €18 662 €4 822 €+51,4 %
20222 753 €−2 368 €23 119 €3 230 €19 889 €1 257 €−86,0 %
2021—0 €21 541 €5 598 €15 943 €——
2020——21 555 €5 598 €15 957 €——
2019——21 555 €5 598 €15 957 €——
2018—−15 €21 555 €5 598 €15 957 €——
2017—−731 €21 627 €−5 215 €26 842 €——
20165 769 €1 353 €23 574 €−4 483 €28 057 €3 099 €+23,5 %
201511 049 €2 167 €25 868 €−5 836 €31 704 €2 581 €+19,6 %
201416 893 €−6 875 €34 387 €−8 004 €42 391 €476 €−40,7 %
20139 026 €−8 166 €14 408 €−1 128 €15 536 €−5 860 €−90,5 %
20129 310 €398 €7 261 €7 038 €223 €560 €+4,3 %

Riziko: zaplatí AstonA?

Peniaze od štátu: AstonA

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy AstonA

Dátum vzniku AstonA je 27. 10. 2004, teda pred 21 rokmi. Skoršie obchodné meno: REDO Invest, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/33624/B
  2. Nový štatutár: Ing. Peter LuknárKonateľ
  3. Zmena obchodného menaPredtým REDO Invest, s.r.o., odvtedy AstonA s. r. o.
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 9 310 € · majetok 7 261 €
  5. Nový spoločník: Ing. Peter LuknárSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2021913850 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 4 003 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti AstonA

  • - automatizované spracovanie dát,
  • - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevázdkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,
  • - administratívne práce,
  • - výskum trhu a verejnej mienky,
  • - obchodné poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,
  • - činnosť organizačných poradcov,
  • - organizačné zabezpečenie školení,
  • - reklamná, propagačná a inzertná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
  • - konzultačná a poradenská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,
  • - obstarávateľské služby spojené so správou nehnuteľností,
  • - prenájom spoločných nebytovýdch priestorov v obytných domoch fyzickým a právnickým osobám spolu s poskytovaním doplnkových služieb - obstarávateľské služby spojené s prenájmom,
  • - správa nehnuteľností - obstarávateľská činnosť.
  • - prenájom priemyselného a spotrebného tovaru,
  • - prenájom osobných a úžitkových motorových vozidiel , strojov, prístrojov a zariadení,
  • - prenájom stavebných mechanizmov, strojov, prístrojov a zariadení,
  • - usporadúvanie výstav, veľtrhov, kultúrnych, spoločenských a športových podujatí,
  • - vedenie účtovníctva,
  • montáž, oprava, údržba elektrických zariadení,
  • výroba elektrických strojov a prístrojov,
  • montáž a opravy kancelárskej a reprodukčnej techniky,
  • výroba, montáž a opravy výrobkov a zariadení spotrebnej elektroniky,
  • montáž a opravy meracej a regulačnej techniky,
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,
  • prípravné práce pre stavbu – zemné, búracie a výkopové práce v rozsahu voľnej živnosti,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

AstonA v odvetví informačné služby

AstonA je v registri v odvetví Informačné služby (SK NACE 63), činnosť počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 416 € (2 075 závierok), AstonA má 4 003 €, čo je 8 % mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 505 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AstonA 123. z 136.

V odvetví v okrese Bratislava IV505aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou2 075Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia51 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+9,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AstonA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Bratislava IV ›

Sídlo AstonA: Bratislava - Lamač

AstonA sídli na adrese Vrančovičova 62, 841 03 Bratislava, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Lamač je 1 851 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 26 223.

Subjektov v obci Bratislava - Lamač1 851aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava IV26 223aktívnych
V tom istom odvetví505okres Bratislava IV

Bratislava - Lamač: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›

AstonA: IČO, sídlo a základné údaje

AstonA s. r. o. (IČO 35905280) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Lamač, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 27. 10. 2004, na trhu je 21 rokov a štatutárom je Ing. Peter Luknár. Za rok 2025 sú v závierke tržby 4 003 € a výsledok hospodárenia −2 962 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePočítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (SK NACE 6310)
Základné imanie6 640 €
Vznik27. 10. 2004
Skoršie názvyREDO Invest, s.r.o.
ObecBratislava - Lamač
OkresOkres Bratislava IV
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví informačné služby (SK NACE 63) AstonA s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 4 003 €, typická firma odvetvia 51 416 € (medián z 2 075 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Informačné služby: tržby a mzdy ›Informačné služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›

Sieť prepojení firmy AstonA

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu AstonA

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu AstonA

  • Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 998 tis. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy79zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
  • Výhry konkurentov48firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 133 tis. €
  • Diery na trhu15odvetví chýba v meste Bratislava - Lamačtypický nepokrytý dopyt 507 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Lamač

OBI Slovakia s.r.o.Siemens Mobility, s. r. o.Todos s.r.o.Cromwell a. s.iStyle s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Lamač ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 63.11) v okrese Bratislava IV

SkyToll, a. s.Ravex Web s. r. o.Torria Trade s.r.o.MNF, s. r. o.RMWData, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk