VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

HERIBAN, s.r.o.

Šenkvice · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

158 406 €tržby 2025 ▲ 6 %+6 870 €zisk 2025

aktívna 21 rokov4 zamestnanci (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

158 406 €tržby 2025 ▲ 6 %
+6 870 €zisk 2025
  1. 13 : tržby 481 764 €, výsledok hospodárenia 242 €
  2. 14 : tržby 792 900 €, výsledok hospodárenia -31 432 €
  3. 15 : tržby 823 096 €, výsledok hospodárenia 49 845 €
  4. 16 : tržby 681 585 €, výsledok hospodárenia -1 648 €
  5. 17 : tržby 593 910 €, výsledok hospodárenia -27 393 €
  6. 18 : tržby 594 174 €, výsledok hospodárenia 17 758 €
  7. 19 : tržby 531 125 €, výsledok hospodárenia 7 755 €
  8. 20 : tržby 404 665 €, výsledok hospodárenia 19 082 €
  9. 21 : tržby 404 373 €, výsledok hospodárenia -37 671 €
  10. 22 : tržby 432 767 €, výsledok hospodárenia -7 173 €
  11. 23 : tržby 351 770 €, výsledok hospodárenia 7 217 €
  12. 24 : tržby 148 811 €, výsledok hospodárenia -8 458 €
  13. 25 : tržby 158 406 €, výsledok hospodárenia 6 870 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

HERIBAN, s.r.o. (IČO 35905034) mala v roku 2025 tržby 158 406 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci HERIBAN

V roku 2025 mala HERIBAN priemerne 4 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 33 430 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 515 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Administratívne služby v okrese Pezinok bola v roku 2025 1 261 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 1. 10. 2026.

Konatelia HERIBAN

Podľa Registra právnických osôb konajú za HERIBAN 3 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločník HERIBAN

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch HERIBAN
Podiely spoločníkov na vkladoch HERIBAN Mária Heribanová 100,0 %. Spolu 25 228 €. Mária Heribanová: 25 228 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Mária Heribanová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Mária Heribanováod 12. 8. 2022 25 228 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok HERIBAN

Za rok 2025 má HERIBAN v závierke tržby 158 406 €, o 6,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +6 870 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2015: 823 096 €.

Tržby 2025158 tis. €▲ +6,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20256 870 €zisk
Majetok (aktíva) 2025157 tis. €
Vlastné imanie 202554 tis. €
Záväzky 2025104 tis. €65,9 % majetku
Pridaná hodnota 202525 tis. €
Zisková marža 2025+4,3 %medián odvetvia +8,4 %
Súčet výsledkov za 13 rokov−5 006 €2013 až 2025

Výkaz ziskov a strát HERIBAN

Súvaha HERIBAN

Všetky čísla zo závierok HERIBAN (13 rokov)
Čísla zo závierok HERIBAN po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025158 406 €6 870 €157 498 €53 650 €103 848 €24 871 €+4,3 %
2024148 811 €−8 458 €289 689 €46 779 €242 260 €25 989 €−5,7 %
2023351 770 €7 217 €414 914 €55 238 €359 026 €57 689 €+2,1 %
2022432 767 €−7 173 €426 635 €48 021 €378 509 €61 477 €−1,7 %
2021404 373 €−37 671 €417 315 €55 194 €362 016 €47 550 €−9,3 %
2020404 665 €19 082 €464 985 €92 865 €372 015 €84 007 €+4,7 %
2019531 125 €7 755 €443 728 €73 783 €369 945 €94 754 €+1,5 %
2018594 174 €17 758 €443 348 €66 028 €377 320 €117 846 €+3,0 %
2017593 910 €−27 393 €445 246 €48 270 €396 976 €89 450 €−4,6 %
2016681 585 €−1 648 €509 497 €75 663 €433 834 €149 231 €−0,2 %
2015823 096 €49 845 €596 923 €77 311 €519 612 €228 501 €+6,1 %
2014792 900 €−31 432 €581 249 €27 466 €553 783 €152 132 €−4,0 %
2013481 764 €242 €268 402 €34 570 €233 832 €51 575 €+0,1 %

Riziko: zaplatí HERIBAN?

HERIBAN a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom HERIBAN z roku 2020.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20209. 6. 2020

História firmy HERIBAN

Dátum vzniku HERIBAN je 26. 10. 2004, teda pred 21 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/33593/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021893016
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 481 764 € · majetok 268 402 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Pezinok. Firma vznikla 26. 10. 2004.
  5. Nový spoločník: Mária HeribanováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 158 406 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti HERIBAN

  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,
  • vnútroštátna cestná nákladná doprava,
  • vnútroštátna nepravidelná autobusová doprava,
  • vnútroštátna taxislužba,
  • zasieľateľstvo,
  • prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov, ak sa popri prenájme poskytujú aj iné než základné služby spojené s prenájmom - obstarávateľská činnosť,
  • reklamná a propagačná činnosť,
  • prenájom hnuteľných vecí,
  • demolačné a zemné práce,
  • montáž sadrokartónu,
  • obkladanie stien,
  • maliarske, natieračské a sklenárske práce,
  • omietkárske práce,
  • organizovanie športových, kultúrnych spoločenských podujatí, seminárov a školení v rozsahu voľnej živnosti,
  • administratívne a sekretárske služby,
  • tlmočnícke a prekladateľské práce,
  • čistiace a upratovacie práce,
  • prenájom motorových vozidiel,
  • čistenie motorových vozidiel,
  • nákladná cestná doprava vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5t vrátane prípojného vozidla,
  • ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach,
  • prevádzkovanie nevýherných hracích automatov,
  • špedičná činnosť,
  • predaj pohonných hmôt,
  • skladovanie a uskladňovanie,
  • podnikanie v oblasti nakladania s odpadom mimo nebezpečného odpadu,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

HERIBAN v odvetví administratívne a kancelárske služby

HERIBAN je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 401 závierok), HERIBAN má 158 406 €, čo je 3,8-násobok mediánu. V okrese Pezinok je v tomto odvetví 988 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je HERIBAN 79. z 424.

V odvetví v okrese Pezinok988aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 401Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb HERIBAN, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Pezinok ›

Sídlo HERIBAN: Šenkvice

HERIBAN sídli na adrese Cerovská 1493/154, 900 81 Šenkvice, okres Pezinok. V obci Šenkvice je 834 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 500. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Šenkvice834aktívnych
Subjektov v okrese Pezinok13 500aktívnych
V tom istom odvetví988okres Pezinok
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Šenkvice: obyvatelia a dáta ›Okres Pezinok ›Adresár firiem v okrese Pezinok ›

HERIBAN: IČO, sídlo a základné údaje

HERIBAN, s.r.o. (IČO 35905034) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Šenkvice, okres Pezinok. Dátum vzniku je 26. 10. 2004, na trhu je 21 rokov a štatutármi sú Mária Heribanová, Andrej Heriban a 1 ďalší. Za rok 2025 sú v závierke tržby 158 406 € a výsledok hospodárenia +6 870 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie25 228 €
Vznik26. 10. 2004
ObecŠenkvice
OkresOkres Pezinok
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) HERIBAN, s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 158 406 €, typická firma odvetvia 42 000 €, čo je 3,8-násobok mediánu (medián z 24 401 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Pezinok ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Pezinok ›

Sieť prepojení firmy HERIBAN

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu HERIBAN

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu HERIBAN

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 500 €
  • Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
  • Končiace zmluvy386zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
  • Výhry konkurentov74firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Šenkvicetypický nepokrytý dopyt 1,3 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

H+H, s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Šenkvice

Novplasta, s.r.o.framipek s.r.o.Forbak s. r. o.BITTNER AUDIO s.r.o.AB-TECH s. r. o.Všetky firmy v obci Šenkvice ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Pezinok

Agrokov, spol. s r.o.ZAEX, s. r. o.FAJN SERVIS, s. r. o.BS vinárske potreby s.r.o.BM - pharm, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk